Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja

Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja

Id produktu aktin: FFEDUREW
12180 zł
netto: 9902 zł

Program kupujesz zyskujesz
1218 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 12180 zł

Podstawowe cechy produktu
Producent
FunFloor
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja

Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja

Interaktywna Podłoga FunFloor REWALIDACJA, to narzędzie, które nie tylko wspiera proces edukacji, ale także pomaga w terapii dzieci z deficytami rozwojowymi. Terapeuci i nauczyciele mogą stworzyć inspirujące środowisko, które bazuje na zasobach dziecka, pobudza ciekawość i angażuje poprzez ruch. Wybierając FunFloor Rewalidacja, przekształcasz swoją placówkę w miejsce. FunFloor łączy w sobie najnowocześniejsze technologie z koncepcją zabawy. Wykorzystuje zaawansowane sensory i efekty dźwiękowe, tworząc wspaniałe doświadczenie dla pacjentów. Dzięki różnorodnym programom i aktywnościom, FunFloor pobudza ciało i umysł, zapewniając przyjemność podczas rehabilitacji i rewalidacji.

Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja
Podłoga interaktywna FunFloor Rewalidacja

OPIS URZĄDZENIA

 • 3200 ANSI
 • 135 gier:
  Pakiet EDU (50 gier)
  Pakiet FUN (50 gier)
  Pakiet Ekologia (10 gier)
  Pakiet Rewalidacja i Terapia (25 gier)

SKŁAD ZESTAWU

 • Interaktywna Podłoga FunFloor REWALIDACJA
 • uchwyt sfitowy
 • komplet montażowy
 • pilot
 • instrukcja obsługi

AKCESORIA DODATKOWE

 • mata poliwinylowa 200cm x 270cm
 • uchwyt ścienny dedykowany do FunFloor REWALIDACJA
 • dodatkowe pakiety gier
 • interaktywny pisak krótki
 • interaktywny pisak długi

Pakiet EDU: przestrzeń dla radości z edukacji

W dzisiejszym świecie, gdzie edukacja staje się kluczem do sukcesu, Pakiet EDU na Interaktywną Podłogę FunFloor wchodzi do gry, oferując innowacyjne i inspirujące podejście do nauki. Pakiet EDU stworzony został w oparciu o podstawę programową Ministra Edukacji Narodowej. Stanowi on rewolucyjne narzędzie, które pomaga dzieciom odkrywać świat w atrakcyjny sposób.

50 gier edukacyjnych

Pakiet EDU to niezwykła skarbnica wiedzy, zawierająca aż 50 gier edukacyjnych. Każda gra to nowa przygoda, pełna ciekawostek i wspaniałych możliwości nauki. To nie tylko ilość, to przede wszystkim jakość, której celem jest rozbudzanie ciekawości i pasji do zdobywania wiedzy.

Zgodność z podstawą programową MEN

Pakiet EDU został stworzony zgodnie z podstawą programową Ministra Edukacji Narodowej, zapewniając dzieciom kompleksowe, a jednocześnie dopasowane do ich wieku i poziomu trudności gry edukacyjne.

Ciekawość otaczającego świata

Jednym z głównych celów Pakietu EDU jest pobudzanie ciekawości otaczającego nas świata. Gry edukacyjne przenoszą dzieci w fascynującą podróż, podczas której mogą odkrywać tajniki nauki, sztuki, kultury, a także zasady funkcjonowania społeczeństwa.

Inspiracja do zdobywania wiedzy

Nauka bez inspiracji to tylko kroki w miejscu. Pakiet EDU nie tylko dostarcza informacji, ale także inspiruje do zdobywania i pogłębiania wiedzy. Każda gra to możliwość nauki poprzez przyjemność i fascynujące wyzwania.

Podstawowe zasady kultury osobistej

W społeczeństwie kluczowe są nie tylko umiejętności matematyczne czy językowe, ale także kultura osobista. Pakiet EDU przekazuje podstawowe zasady kultury, uczy szacunku do innych ludzi, zwierząt i środowiska. To nie tylko edukacja, to również kształtowanie wartości i postaw.

Pakiet FUN: radość zabawy, niezależnie od pory roku

Czas na przerwę od codziennych zmartwień i naukowych wyzwań! Pakiet FUN na Interaktywną Podłogę FunFloor to prawdziwa dawka czystej rozrywki, która zachęca do ruchu, wspólnej zabawy i przynosi mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. To więcej niż zestaw gier - to sposób na urozmaicenie imprez, przyciągnięcie uwagi i wyróżnienie marki w tłumie.

Wspólne zabawy na dowolną porę roku

Gry zostały skonstruowane w taki sposób, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Interaktywna Podłoga FunFloor nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu na niewielkiej przestrzeni jesteśmy w stanie zapewnić różnorodną zabawę jak np. przeciąganie liny, kręgle, odkrywanie skarbów. Pakiet FUN to pełna paleta emocji, która ożywi każde wydarzenie oraz zachęci do ruchu i integracji. Gry zespołowe, takie jak np. piłka nożna, stworzą niezapomniane chwile, zarówno na imprezach integracyjnych, jak i podczas spontanicznej zabawy w gronie przyjaciół.

Radość na imprezach okolicznościowych

Pakiet FUN to idealna opcja na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Stanowi główną atrakcję na urodzinach, jubileuszach czy innych ważnych wydarzeniach. Gry sprawiają, że atmosfera staje się jeszcze bardziej radosna, a uczestnicy mają okazję do wspólnej, aktywnej zabawy.

Przyciągnij uwagę

Pakiet FUN to nie tylko doskonała rozrywka, ale także skuteczne narzędzie marketingowe. Idealny sposób na przyciągnięcie uwagi na targach branżowych, imprezach integracyjnych czy podczas wydarzeń promocyjnych. Gwarantuje niezapomniane wrażenia i wyróżnia markę w tłumie. Zastosowana technologia pozwala na bezpośredni kontakt z wyświetlaną reklamą. Dzięki czemu marka przedstawiana na Interaktywnej Podłodze FunFloor zostaje trwale zapamiętana.

Pakiet Ekologia: zabawa, edukacja, ochrona środowiska

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie, edukacja ekologiczna staje się kluczowa dla przyszłych pokoleń. Pakiet Ekologia to podróż w świat dbania o planetę, budująca świadomość ekologiczną od najmłodszych lat. Przygotowany z myślą o edukacji przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, ten pakiet to klucz do zrozumienia, jak możemy chronić naszą planetę.

Budowanie świadomości ekologicznej

Zadaj sobie pytanie: skąd bierze się zanieczyszczenie środowiska? Pakiet Ekologia odpowiada na to pytanie, prezentując 10 gier, które budują świadomość ekologiczną. Dzieci dowiadują się, jakie są skutki działań człowieka na planetę i jak mogą przeciwdziałać zanieczyszczeniu.

Nauka segregacji śmieci

Segregacja śmieci to kluczowy element ochrony środowiska. Pakiet Ekologia nie tylko uczy dzieci, dlaczego warto segregować odpady, ale także robi to w ciekawy i nowoczesny sposób. Gry przybliżają zasady segregacji, ucząc, jak można skutecznie dbać o naszą planetę już od najmłodszych lat.

Różnica między zniszczonym a czystym środowiskiem

Każdy z nas pragnie żyć w czystym i pięknym środowisku. Pakiet Ekologia pozwala dzieciom zobaczyć różnicę między zaśmieconym, a uporządkowanym otoczeniem. Gry są oknem do zrozumienia, dlaczego warto dbać o czystość i porządek wokół siebie.

Nawyki wspierające troskę o środowisko

Najważniejsze jest nie tylko zdobywanie wiedzy, ale także wpajanie nawyków, które będą sprzyjały trosce o środowisko. Pakiet Ekologia to nie tylko teoria, to także praktyczne ćwiczenia, które kształtują nawyki ekologiczne. Dzieci uczą się, jak małe codzienne czynności mogą mieć ogromne znaczenie dla naszej planety.

Pakiet Rewalidacja i Terapia: każdy ruch to krok ku rozwojowi

W świecie pełnym wyzwań i różnorodnych umiejętności, praca nad usprawnianiem zaburzonych funkcji czy rozwijaniem percepcji może być zarówno skuteczna, jak i pełna przygód. Właśnie dlatego stworzyliśmy Pakiet Rewalidacja i Terapia, który wykorzystuje unikalne gry do wszechstronnego wspierania rozwoju dzieci i młodzieży z trudnościami.

Gry, które wyzwalają koncentrację i myślenie

Zadania typu dopasuj obrazki, znajdź różnicę czy wskaż brakujący element nie tylko dostarczają radości z rozrywki, ale również doskonale przygotowują do pracy w stanie koncentracji. To właśnie poprzez interakcję z grami z Pakietu Rewalidacja i Terapia, dzieci oraz osoby z trudnościami rozwijają dynamiczne myślenie, uczą się rozróżniania detali i stymulują swoje umysły.

Wszechstronny Różnorodny Stopień Trudności

Nie ma dwóch identycznych przypadków, dlatego nasze ćwiczenia dostosowują się do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Zróżnicowany stopień trudności gier pozwala na personalizację doświadczenia, gwarantując, że każdy uczestnik znajdzie właściwe wyzwanie dla siebie.

Rozwój funkcji i percepcji

Pakiet Rewalidacja i Terapia to nie tylko zestaw gier. To zestaw narzędzi, który usprawnia zaburzone funkcje i rozwija percepcję. Poprzez aktywne uczestnictwo w grach na Interaktywnej Podłodze FunFloor, użytkownicy uczą się koncentracji, precyzji oraz umiejętności szybkiego analizowania informacji.

Wsparcie dla nauczycieli

FunFloor w oczach specjalistów to nowoczesne narzędzie wspierające terapię. Pakiet Rewalidacja i Terapia to partner dla pedagogów, terapeutów, psychologów ułatwiający monitorowanie postępów uczniów i dostosowywanie zajęć do ich potrzeb.

Dodaj opinię
Twoja ocena: