Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Projektor Epson EB-485Wi
Projektor Epson EB-485Wi
Projektor Epson EB-485Wi
Projektor Epson EB-485Wi
Projektor Epson EB-485Wi

Projektor Epson EB-485Wi

Id produktu aktin: V11H452040
7539 zł
netto: 6129 zł

Program kupujesz zyskujesz
753 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 7539 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Duża, w pełni interaktywna projekcja
Dzięki projektorowi EB-485Wi firmy Epson możesz z łatwością osiągnąć duży rozmiar wyświetlanego obrazu o maksymalnej wielkości 100 cali/254 cm i pełną interaktywność na całej powierzchni. Dzięki budowie dającej możliwość ultrakrótkiego rzutu można wyświetlać obraz w rozmiarze 75 cali/190 cm już z odległości 15,5 cm, a dodawanie notatek nie powoduje rzucania cienia.
Masz kontrolę
Jest to pierwszy interaktywny projektor firmy Epson, który obsługuje dwa pióra, dzięki czemu zarówno nauczyciel, jak i uczeń mogą z nich korzystać jednocześnie. Pióra te są bardziej czułe i łatwiejsze w obsłudze niż poprzednie modele dzięki nowej funkcji aktywowania, która dokładnie wykrywa pozycję pióra, gdy to nie dotyka powierzchni projekcyjnej. Automatyczna kalibracja i instalacja niewymagająca sterowników oznacza, że uruchamianie jest wyjątkowo szybkie i łatwe.
Wszystko, czego potrzebujesz
Pakiet ten zawiera projektor, mocowanie ścienne i dwa cyfrowe pióra oraz nie wymaga oddzielnego ekranu. Projektor może być zamocowany na cztery różne sposoby, co rozszerza możliwości nauczania: na ścianie, na suficie, a nawet pod biurkiem lub z boku. Montaż na biurku umożliwia grupową pracę nad dokumentami lub plikami multimedialnymi podczas dużych grupowych projektów.
Łatwa instalacja i sterowanie 
Firma Epson stworzyła ten projektor tak, by wszystko było w zasięgu Twojej ręki. Szybko i łatwo się go uruchamia i korzysta z niego, wystarczy uruchomić i podłączyć urządzenie – nie ma potrzeby nagrzewania, obraz kalibrowany jest automatycznie, a projektor posiada wbudowany głośnik o mocy 16 W. Każda płaska powierzchnia może stać się interaktywna bez podłączania komputera, ponieważ wbudowane narzędzie błyskawicznych notatek pozwala na rysowanie na tle wyświetlanego obrazu lub na filmie.
Niskie koszty
Koszty eksploatacji są niskie dzięki lampie o długiej żywotności 4 000 godzin lub czterech lat*1 w trybie ekonomicznym i żywotności filtra do 5 000 godzin.
Najwyższa jakość obrazu
Technologia Epson 3LCD zapewnia wysokiej jakości obrazy dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego oraz barwnego, które pozwala osiągnąć żywe, naturalne kolory oraz głęboką czerń, nawet w świetle dziennym. Wejście HDMI to możliwość wyświetlania zawartości w jakości HD w maksymalnej przejrzystości.

KLUCZOWE CECHY

Bardzo duża jasność: Natężenie światła białego i barwnego: 3100 lumenów

Ultrakrótki rzut: Redukuje cienie, współczynnik rzutu 0,27:1

Interaktywny: Na stole lub na ścianie

Duży obraz: Do 100 cali, format 16:10

Łatwa obsługa: Dwa interaktywne pióra z funkcją aktywowania

Dodaj opinię
Twoja ocena: