Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Projektor SONY VPL-EW276
Projektor SONY VPL-EW276
Projektor SONY VPL-EW276
Projektor SONY VPL-EW276
Projektor SONY VPL-EW276

Projektor SONY VPL-EW276

Id produktu aktin: VPL-EW276
3582 zł
netto: 2912 zł

Program kupujesz zyskujesz
358 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 3582 zł

Podstawowe cechy produktu
Technologia obrazu
LCD
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Funkcje:

Wyłączanie obrazu w trybie ECO

Nowa funkcja wyłączania obrazu w trybie ECO zmniejsza pobór mocy do 30%. Umożliwia to oszczędność kosztów i wydłużenie okresu eksploatacji lampy. Funkcja ta jest przydatna w salach lekcyjnych, gdyż umożliwia natychmiastowe włączenie i wyłączenie obrazu na początku i końcu lekcji z kolejnymi klasami. Nie trzeba całkowicie wyłączać, a następnie włączać zasilania, co jest czasochłonne i kłopotliwe w przypadku projektorów używanych podczas lekcji.

 

Przyciemnianie lampy w trybie ECO

Po wybraniu tej funkcji projektory mogą zmniejszać pobór mocy i jasność o 10–15%. Po upływie czasu ustawionego przez użytkownika zmniejszy się jasność, a pobór mocy zostanie zredukowany do 30%. Po wykryciu nowego wejścia sygnału zostanie natychmiast przywrócona 100-procentowa jasność.

 

Miernik ECO

Po wyłączeniu projektora wyświetlany jest miernik ECO. Przedstawia on ocenę użycia projektora pod względem ekologicznym. Im więcej funkcji ECO używał nauczyciel, tym lepsza będzie ocena symbolizowana przez zielony listek ECO. Ocena jest obliczana na podstawie użycia funkcji ECO oraz rzeczywistego poboru mocy przez lampę.

 

Tryb automatycznego przyciemniania

Automatyczne regulowanie jasności na podstawie obrazu. Im ciemniejszy jest obraz, tym mniej energii zużywa lampa. W zależności od obrazu można uzyskać redukcję mocy pobieranej przez lampę o maksymalnie 70%.

 

Regulacja zniekształcenia trapezowego w pionie

Projektory te mogą skorygować zniekształcenia trapezowe w zakresie +/- 30%. Umożliwia to optymalne ustawienie projektora względem tablicy interaktywnej lub ekranu (korekcja elektroniczna, może nieco obniżyć jakość obrazu).

 

Sześć trybów obrazu

Sześć trybów zapewniających odpowiednią jakość obrazu: dynamiczny, standardowy, gry, tablica, kino i prezentacja. Dobierając spośród sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, nauczyciele mogą zastosować najbardziej odpowiednie ich połączenie w zależności od źródła obrazu i warunków otoczenia, a dzięki temu uzyskać optymalny obraz.

 

Technologia 3LCD BrightEra

Nieorganiczne panele Sony BrightEra TFT 3LCD zapewniają zwiększoną odporność na działanie światła, lepszą rozdzielczość, wysoką jasność i zwiększoną niezawodność.

 

Inteligentna funkcja APA

Gdy źródłem obrazu jest komputer, funkcja APA automatycznie optymalizuje wartości fazy, rozstawu i przesunięcia pikseli. Te wartości można również dostosować ręcznie.

 

Automatyczne wyszukiwanie sygnału wejściowego

Funkcja automatycznego wyszukiwania sygnału wejściowego wykrywa, przez które wejście jest przesyłany sygnał, i automatycznie przełącza projektor na to wejście. Ułatwia to nauczycielom skonfigurowanie projektora przed prezentacją.

 

Funkcja blokowania obrazu

Funkcja blokowania obrazu umożliwia nauczycielom podczas prezentacji przeglądanie innych materiałów na ekranie komputera bez wiedzy uczniów. Po zablokowaniu wyświetlanego obrazu nauczyciel może korzystać z komputera niezależnie od projektora.Jasność:
3700 ANSI
Jasność w trybie Eco:
2100 ANSI
Rozdzielczość:
1280 x 800 WXGA
Typ:
LCD
Kontrast:
3000 : 1
Waga:
4,1 (kg)
Szum urządzenia:
38 dB
Żywotność lampy:
5000 h
Żywotność lamp w trybie Eco:
7000 h
Gwarancja producenta:
36 miesięcy miesięcy
Złącza:

RS232
USB Typ A
USB Typ B
5 x BNC (RGBHV)
RJ45

HDMI

2x D-SUB 15pin in (VGA)
D-SUB 15pin out (VGA)


Dodaj opinię
Twoja ocena: