Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Lornetka Levenhuk Heritage BASE 15x50
Lornetka Levenhuk Heritage BASE 15x50

Lornetka Levenhuk Heritage BASE 15x50

Id produktu aktin: 71393
780 zł
netto: 634 zł

Program kupujesz zyskujesz
78 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 780 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Wersja limitowana. Wyprodukowano zaledwie 4000 numerowanych sztuk, z czego 1000 zostało wyeksportowanych do krajów europejskich.

Lornetka Levenhuk Heritage BASE 15x50 to lornetka polowa z powiększeniem 15 razy i metalowym korpusem. Dzięki soczewkom obiektywu o wysokiej aperturze gwarantuje ostry i wyraźny obraz nawet po zmierzchu. Lornetki Levenhuk Heritage BASE 15x50 można używać do obserwacji szczegółów bardzo odległych obiektów i wszelkich obserwacji na świeżym powietrzu. Lornetka przyda się myśliwym, pracownikom służb ochrony i w wojsku.


Układ optyczny wyprodukowany w Rosji

Dzięki najwyższym standardom jakości rosyjskie szkło optyczne już od czasów Związku Radzieckiego cieszy się uznaniem na całym świecie. Lornetka została opracowana w ramach projektu będącego wynikiem współpracy między firmą Levenhuk Company a rosyjskimi Zakładami Optyczno-Mechanicznymi w Kazaniu, dostarczającymi produkty dla przemysłu zbrojeniowego od 1940 roku. Przyrządy optyczne do obserwacji opracowane w tych zakładach są używane przez armię rosyjską (wcześniej armię radziecką) od ponad 70 lat.


Metalowy korpus

Elementy optyczne i mechaniczne są chronione przez wytrzymały metalowy korpus odporny na wstrząsy i uszkodzenia spowodowane upadkiem na ziemię. Wszystkie łączenia zostały uszczelnione specjalną substancją, która chroni przyrząd optyczny przed kurzem i wilgocią. Lornetka sprawdza się w trudnych warunkach i jest odporna na ekstremalnie niskie i wysokie temperatury. Zakres temperatury pracy wynosi od -40°С do +50°С.


Dodatkowe właściwości: Lornetka ma duże centralne pokrętło do ustawiania ostrości. Lornetka umożliwia regulację dioptrii na prawym okularze i regulację rozstawu źrenic.


Zawartość zestawu:

sakwa ochronna, pasek na szyję.

Główne właściwości:

  • Wyprodukowano w Rosji dla firmy Levenhuk, Inc. (USA)
  • Lornetka o dużej aperturze i powiększeniu do obserwacji terenowych
  • Układ optyczny z rosyjskiego szkła z powłoką
  • Wytrzymały metalowy korpus
  • Szeroki zakres temperatury pracy


Zawartość zestawu:

  • Lornetka
  • Ochronna sakwa ze sztucznej skóry
  • Pasek na szyję
  • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna


Levenhuk Heritage BASE to seria klasycznych lornetek polowych opracowanych przez firmę Levenhuk we współpracy z Zakładami Optyczno-Mechanicznymi w Kazaniu. Zakłady Optyczno-Mechaniczne w Kazaniu zaopatrują armię rosyjską w przyrządy optyczne do obserwacji m.in. dla opancerzonych pojazdów bojowych i mundurów bojowych Ratnik dla armii. Mundury te nazywa się również kombinezonami bojowymi żołnierza przyszłości.

Dodaj opinię
Twoja ocena: