Nowoczesne Technologie Edukacyjne
WÓZEK NA 9 LAPTOPÓW
WÓZEK NA 9 LAPTOPÓW
WÓZEK NA 9 LAPTOPÓW

WÓZEK NA 9 LAPTOPÓW

Id produktu aktin: WL9/R
2686 zł
netto: 2184 zł

Program kupujesz zyskujesz
268 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 2686 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Zarówno fronty, jak i korpusy dostępne są w dowolnym kolorze z palety RAL.Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie z międzynarodową normą jakości ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2005.


Przedstawiamy wózek na laptopy oraz tablety z możliwością ich bezpiecznego ładowania. Solidna konstrukcja wykonana jest z blachy europejskich producentów pokryta warstwą farby nanoszonej proszkowo. Wózek wyposażony jest w 9 gniazd, które po włączeniu zasilania na głównej listwie przekazują prąd do wpiętych ładowarek. Produkt posiada przewód o długości 2m. Cyrkulacje powietrza w wózku zapewnia wentylacja zarówno w dnie, jak i ścianach bocznych, a to zabezpiecza przed przegrzaniem się ładujących urządzeń. Wytrzymałe drzwi prawe jednoskrzydłowe posiadają solidny zamek cylindryczny producenta Euro-Lock oraz osadzone są na ukrytych kołkowych zawiasach (opcjonalnie można wyposażyć szafę w zawiasy zewnętrzne umozliwiające otwarcie drzwi aż na kąt 180stopni!). Powierzchnię wózka stanowi blat zapewniający ciekawy design wyrobu.  Poruszanie wózkiem po powierzchni umozliwiają wzmocnione koła 75mm, wszystkie koła są skrętne, a dwa z nich posiadają hamulec. Maksymalny wymiar laptopa, jaki można umieścić w skrytce to 17" natomiast wymiar pojedynczej skrytki to 75x404x475; a światło pojedynczej skrytki to 65x320zx475 (w/s/g). 


Kolorystyka: dostępna jest cała paleta RAL, farby są z atestem PZH wiodących europejskich producentów. Możliwe jest pomalowanie korpusu w innym kolorze niż drzwi.Dodaj opinię
Twoja ocena: