Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Pracownia językowa InterAktin PC PRO - Pracownia na 6-tkę! 2
Pracownia językowa InterAktin PC PRO - Pracownia na 6-tkę! 1
Pracownia językowa InterAktin PC PRO - Pracownia na 6-tkę! 2
Pracownia językowa InterAktin PC PRO - Pracownia na 6-tkę! 3
Pracownia językowa InterAktin PC PRO - Pracownia na 6-tkę! 4
Pracownia językowa InterAktin PC PRO - Pracownia na 6-tkę! 5
Pracownia językowa InterAktin PC PRO - Pracownia na 6-tkę!

Pracownia językowa InterAktin PC PRO - Pracownia na 6-tkę! 20 stanowisk

Id produktu aktin: InterAktinPRO20
-15% 27000 zł
23000 zł
netto: 18699 zł

Program kupujesz zyskujesz
2300 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 23000 zł

Podstawowe cechy produktu
ilość osób
20 osób
Opinie
Ocena: 0
Opis
Do pobrania
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

PRACOWNIA
JĘZYKOWA

System dostosowany do nauki
języka ukraińskiego

Jesteśmy doświadczonym dostawcą pracowni językowych, działającym na rynku od ponad 25 lat. Dzięki naszemu profesjonalnemu wyposażeniu i starannemu dopasowaniu oferty do potrzeb szkół, zaufało nam już ponad 1500 placówek w całym kraju. Nasze rozwiązania są cenione wśród szkół, które zdają sobie sprawę, że dobrze wyposażona pracownia to klucz do sukcesów w nauce uczniów.

Poznaj ofertę naszych ergonomicznych pracowni przedmiotowych

Nasze ergonomiczne meble są zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort dla ucznia i nauczyciela. Specjalnie wycięcie w kształcie piły, w stolikach uczniowskich zapewni dużo większe pole pracy dla Twoich podopiecznych. Biurko ze specjalnym wycięciem na monitor dotykowy sprawi, że zawsze będziesz mieć porządek w swoim miejscu pracy.

Zapomnij o kablach! Wszystko zostanie ukryte w specjalnych korytkach pod meblem. To najnowocześniejsze stanowisko dla nauczyciela na rynku. Poprawia komfort pracy nie tylko nauczyciela, ale również ucznia.

Już nigdy nie zasłonisz mu tablicy monitorem swojego komputera. Ergonomiczne krzesła Dobre Krzesło, są nieodłącznym elementem każdej realizacji. Całość dopełnia indywidualnie dobrana fototapeta, dzięki której Twoja pracownia będzie jedyna w swoim rodzaju.

Czy wiesz, że...

Meble szkolne w kształcie piły to projekt w całości stworzony przez nas. Z uwagi na swoją innowacyjność posiadają one świadectwo rejestracji wzoru przemysłowego w Urzędzie Patentowym RP. Meble są dopuszczone do użytku szkolnego na podstawie certyfikatu.


Każda nasza pracownia jest szyta na miarę! Zaczynamy od bezpłatnej aranżacji i wizualizacji 3D, a kończymy na profesjonalnym montażu wykonanym przez ekipę naszych specjalistów.

Biurko z monitorem
dotykowym
dla nauczyciela
Stolik
2 osobowy
Stolik
1 osobowy
Krzesło
ergonomiczne
Classic
Krzesło
ergonomiczne
Twist
Ergonomiczny
fotel
nauczyciela
Profesjonalny
montaż
mebli

Czy wiesz, że...

Dobre Krzesło zostało zaprojektowane, aby dbać o poprawną postawę Twoich uczniów. Specjalny kształt chroni odcinek piersiowy, lędźwiowy oraz krzyżowy. Krzesło wymusza poprawną postawę podczas siedzienia. Zadbaj o zdrowe kręgosłupy swoich uczniów! Wybierz Dobre Krzesto i postaw na ergonomię i dobry wygląd.

Co mówią nasi klienci?

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Zabrodziu serdecznie dziękują za sprawną instalację wymarzonej, nowoczesnej pracowni językowej w naszej szkole. Podziwiamy profesjonalizm i miłą atmosferę oraz zawrotne tempo realizacji projektu, Chętnie, w przyszłości skorzystamy z Państwa usług.

Zintegrowany system

Pracownia językowa to innowacyjne narzędzie, które umożliwia trening wymowy, jednoczesną pracę wszystkich uczniów i oszczędność czasu dzięki intuicyjnej obsłudze. Zapewnia również dowolną konfigurację grup konwersacyjnych, co zwiększa skuteczność nauczania poprzez interaktywne ćwiczenia natychmiastową analize wymowy.

Stanowisko nauczyciela

Dzięki rozwiązaniu monitora dotykowego, nauczyciel zyskuje nowoczesne centrum sterowania pracownią językową. Zastosowanie komputera stacjonarnego pozwala na schowanie niezbędnego okablowania w biurku, dzięki temu stanowisko zyska dodatkową przestrzeń roboczą i będzie wyglądało estetycznie.

Nowoczesne meble

Postaw na meble o specjalnym wycięciu w kształcie piły. Dzięki temu rozwiązaniu pozycja ucznia Jest komfortowa, nie siedzi on bokiem do tablicy i nauczyciela.

Ergonomiczne krzesła

Dobre Krzesło z odpowiednio wyprofilowanym siedziskiem i oparciem zapewniającym uczniowi komfort pracy oraz zachowanie prawidłowej postawy w trakcie zajęć lekcyjnych.

Tłumaczenia symultaniczne

System tłumaczenia symultanicznego w pracowni językowej umożliwia natychmiastowe przekładanie słów i zdań na inny język w czasie rzeczywistym. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, nauczyciele mogą na bieżąco tłumaczyć lekcje i komunikować się z uczniami posługującymi się różnymi językami.

Wyposażenie dodatkowe

Wybierz wyposażenie dodatkowe takie, jak monitor interaktywny, laptopy czy komputery stacjonarne. Stwórz nowoczesną przestrzeń sprzyjającą nauce języków obcych. Marzy Ci się wyjątkowa pracownia? Dobierz oryginalny wzór fototapety.

Pracownia językowa szyta na miarę

01

Trening i udoskonalanie obcej wymowy

Pracownia językowa umożliwia skoncentrowanie się na poprawnej wymowie uczniów poprzez różnorodne ćwiczenia fonetyczne. Nauczyciel może z łatwością ocenići udoskonalić wymowę każdego ucznia dzięki dostępnym narzędziom i technologii.

Swoboda obsługi pracowni

Pracownia językowa jest zaprojektowana tak, aby nauczyciel mógł zarządzać jej działaniem z dowolnego miejsca w sali lekcyjnej. Dzięki temu może monitorować postępy i udzielać wsparcia uczniom indywidualnie lub w grupach.

02
03

Oszczędność czasu, intuicyjna obsługa

Pracownia językowa zapewnia intuicyjny interfejs, który umożliwia łatwe przeprowadzanie różnorodnych zajęć językowych. Nauczyciel może szybko dostosować materiały i ćwiczenia do potrzeb uczniów, co przekłada się na oszczędność czasu i efektywność lekcji.

Jednoczesna praca wszystkich uczniów

Dzięki pracowni językowej możliwa jest jednoczesna praca wszystkich uczniów. Nauczyciel może zorganizować różne aktywności, takie jak ćwiczenia pisemne, wymowa, czy interaktywne gry językowe, które angażują każdego ucznia w proces nauki.

04
05

Dowolna konfiguracja par i grup

Pracownia językowa umożliwia elastyczną konfigurację par i grup konwersacyjnych. Nauczyciel może dostosować skład grup na podstawie poziomu językowego i indywidualnych potrzeb uczniów, co przyczynia się do bardziej efektywnego procesu nauczania.

Większa skuteczność nauczania

Dzięki wykorzystaniu pracowni językowej, nauczyciel može skupić się na rozwijaniu róznorodnych umiejętności językowych uczniów. Interaktywne ćwiczenia, natychmiastowa informacja zwrotna i indywidualne podejście przyczyniają się do wyższej skuteczności nauczania i szybszego postępu uczniów.

06

Zapytaj o bezpłatną wizualizację 3D!

Przykładowa pracownia
dla 20 stanowisk zawiera:

Jednostka centralna systemu Interaktin PC Pro - 1 szt.

Cyfrowa regulacja siły głosu z mikrofonów dla każdego ucznia z poziomu programu z możliwością blokady redulacji głośności, możliwość stworzenia dowolnych grup 2,3,4,5,6 osobowych losowych lub dowolnie konfigurowanych (np 2-10-13, 1-3-5-8, 4-6-7-9-11-12), praca w dowolnie rozmieszczonych parach w sali np 2-9, 3-8, 6-14,8-4. Stanowisko zawiera profesjonalne słuchawki Maestro zapewiajace komfort ciągłej pracy przez 8 godzin.

Słuchawki Standard Bolin BL-888 - 20 szt.

5 lat gwarancji, bardzo duża wytrzymałośc mechaniczna

Okablowanie systemowe - 10 kompletów na 20 stanowisk

Umożliwia podłączenie wszystkich 20 stanowisk uczniowskich.

Głośniki Pionieer - komplet 2 szt.

Para głośników Pionier, wbudowana w biurko nauczyciela.

Biurko nauczycielskie Interaktin - 1 szt.

Biurko z szafką na komputer oraz zamykaną szafką na dokumenty. Biurko ma możliwość wbudowania monitora dotykowego 21,5" LED

Ergonomiczne stoliki uczniowskie 2-os InterAktin - 10 szt.

Stolik uczniowski dla dwóch uczniów.
Wymiary stolika - 120x65 cm wraz z kanałami kablowymi

Logo Aktin

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

Logo Aktin
Do pobrania
Dodaj opinię
Twoja ocena: