Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Projektor Epson EB-475Wi
Projektor Epson EB-475Wi
Projektor Epson EB-475Wi
Projektor Epson EB-475Wi
Projektor Epson EB-475Wi

Projektor Epson EB-475Wi

Id produktu aktin: V11H453040
7179 zł
netto: 5837 zł

Program kupujesz zyskujesz
717 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 7179 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Duża, w pełni interaktywna projekcja
Dzięki projektorowi EB-475Wi firmy Epson możesz z łatwością osiągnąć duży rozmiar wyświetlanego obrazu o maksymalnej wielkości 100 cali/254 cm i pełną interaktywność na całej powierzchni. Dzięki budowie dającej możliwość ultrakrótkiego rzutu można wyświetlać obraz w rozmiarze 75 cali/190 cm już z odległości 15,5 cm, a dodawanie notatek nie powoduje rzucania cienia.
Masz kontrolę
Jest to pierwszy interaktywny projektor firmy Epson, który obsługuje dwa pióra, dzięki czemu zarówno nauczyciel, jak i uczeń mogą z nich korzystać jednocześnie. Pióra te są bardziej czułe i łatwiejsze w obsłudze niż poprzednie modele dzięki nowej funkcji aktywowania, która dokładnie wykrywa pozycję pióra, gdy to nie dotyka powierzchni projekcyjnej. Automatyczna kalibracja i instalacja niewymagająca sterowników oznacza, że uruchamianie jest wyjątkowo szybkie i łatwe.
Wszystko, czego potrzebujesz
Pakiet ten zawiera projektor, mocowanie ścienne i dwa cyfrowe pióra oraz nie wymaga oddzielnego ekranu. Projektor może być zamocowany na cztery różne sposoby, co rozszerza możliwości nauczania: na ścianie, na suficie, a nawet pod biurkiem lub z boku. Montaż na biurku umożliwia grupową pracę na dokumentach lub plikach multimedialnych.
Łatwa instalacja i sterowanie 
Firma Epson zaprojektowała ten projektor tak, by jego uruchomienie i użytkowanie było szybkie i łatwe. Wystarczy go uruchomić i podłączyć – nie wymaga nagrzewania. Obraz kalibruje się automatycznie, a urządzenie posiada wbudowany głośnik o mocy 16 W. Nie trzeba nawet włączać komputera, ponieważ wbudowane narzędzie błyskawicznych notatek pozwala na rysowanie na tle wyświetlanego obrazu lub na filmie.
Niskie koszty
Projektor EB-475Wi firmy Epson utrzymuje koszty eksploatacji na niskim poziomie dzięki lampie o dużej żywotności 4 000 godzin lub czterech lat*1 w trybie ekonomicznym i żywotności filtra do 5 000 godzin.
Najwyższa jakość obrazu
Technologia Epson 3LCD zapewnia wysokiej jakości obrazy dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła białego oraz barwnego, które pozwala osiągnąć żywe, naturalne kolory oraz głęboką czerń, nawet w świetle dziennym. Wejście HDMI to możliwość wyświetlania zawartości w jakości HD w wysokiej rozdzielczości.

KLUCZOWE CECHY

Bardzo duża jasność: Natężenie światła białego i barwnego: 2600 lumenów

Ultrakrótki rzut: Redukuje cienie i odbłyski

Interaktywny: Działa poziomo i pionowo

Duży obraz: Do 100 cali

Łatwa obsługa: Dwa pióra, automatyczna kalibracja

 

Dodaj opinię
Twoja ocena: