Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Projektor SONY VPL-EX246
Projektor SONY VPL-EX246
Projektor SONY VPL-EX246
Projektor SONY VPL-EX246
Projektor SONY VPL-EX246

Projektor SONY VPL-EX246

Id produktu aktin: VPL-EX246
2549 zł
netto: 2072 zł

Program kupujesz zyskujesz
254 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 2549 zł

Podstawowe cechy produktu
Technologia obrazu
LCD
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Funkcje:

Wyłączanie obrazu w trybie ECO

Nowa funkcja wyłączania obrazu w trybie ECO zmniejsza pobór mocy do 30%. Umożliwia to oszczędność kosztów i wydłużenie okresu eksploatacji lampy. Funkcja ta jest przydatna w salach lekcyjnych, gdyż umożliwia natychmiastowe włączenie i wyłączenie obrazu na początku i końcu lekcji z kolejnymi klasami. Nie trzeba całkowicie wyłączać, a następnie włączać zasilania, co jest czasochłonne i kłopotliwe w przypadku projektorów używanych podczas lekcji.

 

Przyciemnianie lampy w trybie ECO

Po wybraniu tej funkcji projektory mogą zmniejszać pobór mocy i jasność o 10–15%. Po upływie czasu ustawionego przez użytkownika zmniejszy się jasność, a pobór mocy zostanie zredukowany do 30%. Po wykryciu nowego wejścia sygnału zostanie natychmiast przywrócona 100-procentowa jasność.

 

Miernik ECO

Po wyłączeniu projektora wyświetlany jest miernik ECO. Przedstawia on ocenę użycia projektora pod względem ekologicznym. Im więcej funkcji ECO używał nauczyciel, tym lepsza będzie ocena symbolizowana przez zielony listek ECO. Ocena jest obliczana na podstawie użycia funkcji ECO oraz rzeczywistego poboru mocy przez lampę.

 

Tryb automatycznego przyciemniania

Nowe projektory z serii E200 automatycznie regulują jasność na podstawie obrazu. Im ciemniejszy jest obraz, tym mniej energii zużywa lampa. W zależności od obrazu można uzyskać redukcję mocy pobieranej przez lampę o maksymalnie 70%.

 

Regulacja zniekształcenia trapezowego w pionie

Projektory te mogą skorygować zniekształcenia trapezowe w zakresie +/- 30%. Umożliwia to optymalne ustawienie projektora względem tablicy interaktywnej lub ekranu (korekcja elektroniczna, może nieco obniżyć jakość obrazu).

 

Sześć trybów obrazu

Wszystkie projektory z serii E200 udostępniają sześć trybów zapewniających odpowiednią jakość obrazu: dynamiczny, standardowy, gry, tablica, kino i prezentacja. Dobierając spośród sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, nauczyciele mogą zastosować najbardziej odpowiednie ich połączenie w zależności od źródła obrazu i warunków otoczenia, a dzięki temu uzyskać optymalny obraz.

 

Technologia 3LCD BrightEra

Nieorganiczne panele Sony BrightEra TFT 3LCD zapewniają zwiększoną odporność na działanie światła, lepszą rozdzielczość, wysoką jasność i zwiększoną niezawodność.

 

Inteligentna funkcja APA

Gdy źródłem obrazu jest komputer, funkcja APA automatycznie optymalizuje wartości fazy, rozstawu i przesunięcia pikseli. Te wartości można również dostosować ręcznie.

 

Automatyczne wyszukiwanie sygnału wejściowego

Funkcja automatycznego wyszukiwania sygnału wejściowego wykrywa, przez które wejście jest przesyłany sygnał, i automatycznie przełącza projektor na to wejście. Ułatwia to nauczycielom skonfigurowanie projektora przed prezentacją.

 

Funkcja blokowania obrazu

Funkcja blokowania obrazu umożliwia nauczycielom podczas prezentacji przeglądanie innych materiałów na ekranie komputera bez wiedzy uczniów. Po zablokowaniu wyświetlanego obrazu nauczyciel może korzystać z komputera niezależnie od projektora.

 

 

Technologia
3LCD
Rozdzielczość
1024 x 768 XGA
Kontrast
3000:1
Jasność
3200 ANSI lm
Poziom szumu
26 dB
Zużycie energii
315W
Moc/źródło światła
210W
Obiektyw
F = 2,9 - 3,9, f = 21,3 - 46,2 mm
Współczynnik odległości
1,40 - 2,27 : 1
Odległość od ekranu
1,4 - 15 m
Zoom/Focus
1,6x / ręcznie
Korekcja trapezu
+/- 30° w pionie
Rozmiar projekcji60 - 300 cale
Wejścia/Wyjścia

HDMI (2x)

RJ45 (1x)

Trigger out (2x)

3D Sync
USB in
RS232C

Waga
4 kg
Wymiary (szer. x głęb. x wys.)365 x 252 x 96,2 mm
Wyposażenie standardowe
Przewód zasilający
Skrócona instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi (CD-ROM)
Gwarancja3 lata na projektor / 1 rok (1000 godzin) na lampę


Dodaj opinię
Twoja ocena: