Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Szafa Mobilna na 10 laptopów
Szafa Mobilna na 10 laptopów

Szafa Mobilna na 10 laptopów

Id produktu aktin: WNL-110
2483 zł
netto: 2019 zł

Program kupujesz zyskujesz
248 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 2483 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Opis produktu:

Wózek na laptopy z programu Cyfrowa Szkoła. Szafy i wózki na laptopy mają zastosowanie w szkołach,  uczelniach, bibliotekach, salach konferencyjnych. Wózki na laptopy umożliwiają łatwy transport laptopów między pomieszczeniami oraz oferują możliwość podłączenia ładowarek podczas przechowywania. Wózek na laptopy WNL 110 to model przystosowany do przechowywania i ładowania 10 laptopów. W naszej ofercie znajdą Państwo także inne szafy i wózki na laptopy, które oferują ilość od 10 do 30 laptopów.

Wózek na laptopy WNL 110 charakteryzuje się  wytrzymałą konstrukcją. Wózek na laptopy wykonany jest z z blachy pokrytej ekologiczna atestowana farba proszkową. Wewnątrz wydzielone zostało 10 przedziałów na laptopy. Drzwi szafy wózka zamykane są za pomocą zamka kluczowego z blokadą w dwóch punktach. Do zamka dołączone są 2 klucze

Wózek na laptopy WNL 110. Sprawdzanie pracy umożliwiają świecące diody. Aby zapewnić prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz wózka, korpus posiada otwory wentylacyjne. Wózki wyposażone w przewód zasilający rozłączalny.

Blat wózka na laptopy wykonany został z płyty z melaminowym pokryciem. Maksymalny wymiar przestrzeni na laptopa wynosi 96x340x470 mm (17'). Mobilność wózka do ładowania laptopów zapewniona jest dzięki dobrze jezdnym kółkom. Szafy i wózki na laptopy otrzymały Medal Europejski.

Wymiary: wys. 1250 x szer. 530 x gł. 500 mm


Wycena dla koloru RAL 7035 - Szary jasny

Dodaj opinię
Twoja ocena: