Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Zestaw 3x monitor interaktywny Avtek TS7 Mate 65 + 2x AVTEK SB 1SVS12 lub 1x Micker 1SVS10
Zestaw 3x monitor interaktywny Avtek TS7 Mate 65 + 2x AVTEK SB 1SVS12 lub 1x Micker 1SVS10

Zestaw 3x monitor interaktywny Avtek TS7 Mate 65 + 2x AVTEK SB 1SVS12 lub 1x Micker 1SVS10

Id produktu aktin: 1ATB85
17500 zł
netto: 17500 zł

Program kupujesz zyskujesz
1750 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Produkt chwilowo niedostępny
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 17500 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

W skład zestawu wchodzą:


Monitor interaktywny Avtek TS 7 Mate 65 - 3 szt.

Jako gratis, do wyboru:


Avtek Soundbar 2.1 - 2 szt.

lub


Avtek Micker Pro mikrofon bezprzewodowy z głośnikiem - 1 szt.

Monitor interaktywny Avtek TS 7 Mate 65 - 3 szt.


Android w wersji 9.0 oferuje szybkie podzespoły i wysoką wersję systemu operacyjnego co sprawia, że obsługa monitora jest znacznie bardziej płynna, oraz pozwala na zainstalowanie coraz bardziej wymagających aplikacji.


Możliwość pisania dwoma kolorami w tym samym czasie - prowadź barwną prezentację i przykuj uwagę uczniów lub współpracowników dzięki dołączonymi do zestawu pisakami dwustronnymi.


Mnogośc dostępnych portów sprawia, iż monitor jest jeszcze bardziej dostosowany do pracy w dowolnych warunkach oraz podłączenia większej liczby urządzeń.


Wbudowany moduł WiFi/Bluetooth pozwala na wygodne, szybkie dołączanie do dostępnych sieci oraz błyskawiczne uruchomienie bluetooth w celu przesyłania plików lub bezprzewodowego podłączenia urządzeń jak głośniki czy słuchawki.


Dokładne sterowanie dotykiem - dzięki technologii Zero Bonding korzystanie z monitora jest jeszcze naturalniejsze. Minimalna przestrzeń pomiędzy wyświetlaczem a szybą ochronną sprawia, że elektroniczny tusz pojawia się tuż pod pisakiem, z ograniczonym do minimum zjawiskiem paralaksy. Poprawia to odczucia pisania dzięki czemu najczęściej używane funkcje monitora interaktywnego notowanie, pisanie czy rysowanie są przyjemniejsze i bardziej intuicyjne.


Wbudowana aplikacja do bezprzewodowego przesyłania obrazu pozwala na połączenie z 8 komputerami lub urządzeniami mobilnymi na raz i wyświetlanie do czterech obrazów jednocześnie. Bezprzewodowe przesyłanie obrazu, dźwięku i dotyku pozwala na jeszcze wygodniejszą współpracę i eliminuje potrzebę podłączania każdego z komputerów bezpośrednio do monitora.


Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem. Użytkownik z łatwością sam zainstaluje aktualizację kiedy będzie dostępna przez co nie ominą go przyszłe zmiany.


Monitory TS 7 są przygotowane do obsługi rozdzielczości 4K/UHD. Za wyświetlanie obrazu odpowiada zaawansowany panel o rozdzielczości 3840 x 2160 i odświeżaniu 60Hz.


Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączona pamięć USB będzie dostępna zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami.


Narzędzie do nanoszenia notatek umożliwia nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej. Narzędzie to umożliwia również korzystanie ze stopera, minutnika, reflektora oraz system do głosowania.


Narzędzie do głosowania wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie podsumowanie. I to niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz z zewnętrznego źródła jak laptop.


Funkcje blokowania monitora to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz sprawdzające się w zatłoczonych miejscach. USB Disk Lock pozwala zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem odblokowującym. Aplikacją do blokowania monitora zabezpieczymy go podobnie jak telefon na kod. Jedno i drugie rozwiązanie zabezpiecza sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.


Monitory Avtek TouchScreen posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji, jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.


Poza oprogramowaniem Note do monitora dołączone są dwa kolejne programy: Connect i Capture. Pierwszy służy komunikacji między urządzeniem mobilnym a komputerem PC i pozwala m.in. na przesyłanie obrazu w obie strony i kontrolowanie prezentacji. Sprawia to, że zdalna kontrola monitora z poziomu komputera jest prosta i intuicyjna.


Capture to przydatne narzędzie do nagrywania i edycji prezentacji czy wykładów. Pozwala na nagranie pulpitu komputera Windows i obrazu z podłączonej kamery (lub obu jednocześnie). Capture oferuje również szybką edycję materiałów, które w postaci jednego pliku wideo można zapisać, wysłać do chmury lub opublikować w serwisach takich jak YouTube.


Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędna i3. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wersje i5, a do najbardziej profesjonalnych zastosowań niezwykle wydajny Intel i7.

Specyfikacja techniczna

ProducentAvtek
Jasność380cd/m2
Przekątna65"
Czas reakcji≤ 10ms
Kontraststatyczny - 1200:1, dynamiczny 5000:1
Technologia dotykuPodczerwień
Wyświetlane kolory1.07 miliarda
Kąt widzenia178°
Żywotność panelu≥ 50 000 godzin
Rozdzielczość dotyku32768 x 32768 punktów
Czas reakcji dotyku< 10 ms
Sposób obsługiPalec lub dowolny inny przedmiot
Połączenie z komputeremUSB
Wejścia wideo2x HDMI
1 x VGA (z jednego z wejść)
Wejścia audio1 x mini jack 3.5 mm
Wyjście audio1 x mini jack 3.5 mm
Porty komunikacyjne4 x USB 2.0
Wbudowane głośniki2 x 10 W
Wymiary monitora1489 mm x 897 mm x 87 mm
Wymiary opakowania1628 mm x 1005 mm x 208 mm
Waga39 kg
Waga (z opakowaniem)48 kg
Rozstaw otworów montażowych600 x 400
Dodatkowe funkcjeAndroid OS
Aplikacja do nanoszenia notatek
Czujnik światła
Komunikacja Bluetooth
Komunikacja Wi-Fi
Menu dotykowe OSD
Narzędzie do prowadzenia głosowania
Notowanie na dowolnym źródle
Oprogramowanie Windows kompatybilne z aplikacją do nanoszenia notatek
Slot OPS
USB Media Player
Wgranie własnego logo
Wyświetlanie komentarzy tekstowych na ekranie przez uczestników
Dołączone akcesoriaKabel USB
Moduł WiFi/Bluetooth
Pilot
Pisaki (2 szt)
Przewód HDMI (3 m)
Przewód zasilający (3 m)
Skrócona instrukcja obsługi
Akcesoria opcjonalnemobilny stojak
Gwarancja5 lat (w tym 2 lata one-to-one)

Avtek Soundbar 2.1 ver.2 - 2 szt. (opcjonalnie)

Avtek Soundbar 2.1

To kolejna odsłona popularnego głośnika tej serii. Model w stosunku do poprzednika został "rozbudowany" o bass-reflex, dzieki czemu pasmo niższych częstotliwości jest jeszcze lepiej reprodukowane.

Łatwy montaż.

Avtek Soundbar 2.1 wyposażony jest w uchwyty montażowe, które umożliwiają szybkie i bezproblemowe powieszenie głośnika pod telewizorem, monitorem lub tablicą interaktywną. Dodatkowo, listwa głośnikowa ma dwie "nóżki", które umożliwiają bezpieczne jej postawienie na dowolnej powierzchni bez obawy, że zostanie ona uszkodzona.

Szeroka gama połączeń.

Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie audio z komputera, telefonu oraz innych urządzeń mobilnych wspierających ten standard. Z tyłu obudowy użytkownik znajdzie wejścia: HDMI (ARC), RCA (L/R), optyczne, port USB, a z boku obudowy dostępne jeszcze jest wejście liniowe w standardzie minijack 3,5 mm.

Proste sterowanie.

Przyciski umieszczone na boku obudowy głośnika pozwalają na szybką zmianę źródła dźwięku, parowanie z urządzeniem BT oraz na regulację głośności. W zestawie znajduje się również funkcjonalny pilot na podczerwień

Dane urządzenia:

Moc całkowita:60W RMS
Moduł Bluetooth3.0
Wymiary głośnika:97 x 822 x 97 mm
Kolor:czarny
W zestawie:zasilacz, pilot na podczerwień z bateriami, kabel mini jack 3,5mm 1m, kabel Mini Jack-Cinch 1m
Zasilanie:20V /1,5A
Waga:1,7 kg

Avtek Micker Pro mikrofon bezprzewodowy z głośnikiem - 1 szt. (opcjonalnie)

Avtek Micker PRO to połącznie mikrofonu z głośnikiem, które spełnia funkcję przenośnego zestawu nagłośnieniowego. Urządzenie wygląda jak mikrofon bezprzewodowy, ma wbudowany wzmacniacz i dwa głośniki o sumarycznej mocy 10W. Urządzenie zasilane jest przez wbudowany akumulator, który wystarczy na około 6 godzin pracy. W komplecie znajduje się ładowarka, która naładuje akumulator w 2,5 godziny. Użytkownik ma do dyspozycji 3 poziomy głośności, funkcję ECHO, BUZZER: dźwięk przywoławczy / alarm dźwiękowy. Dodatkowo do urządzenia możemy podłączyć kompatybilny zewnętrzny mikrofon nagłowny lub liniowe źródła audio (np. odtwarzacz MP3).

Urządzenie idealnie sprawdzi się w niedużych i średnich przestrzeniach jak np. sale lekcyjne czy konferencyjne oraz podczas zajęć grupowych, na wycieczkach i na wydarzeniach plenerowych.

Dane urządzenia:

Nominalna moc wyjściowe:10 W
Pasmo przenoszenia:200 Hz - 15 kHz (+/-2 dB)
Wymiary:260 mm (długość)
Waga:300 g
Czas działania na baterii:ok. 6 godzin, przy baterii Li-Ion 7,4 V 1100 mAh
Ładowanie:5 V DC, 1 A, USB typu USB C
Czas pełnego naładowania:2 i pół godziny
W zestawie:mikrofon Avtek Micker Pro, futerał, pasek, stacja ładująca, kabel ładujący USB
Dodaj opinię
Twoja ocena: