Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Matematyka: Ćwiczenia dopasowane do podręczników Nowa Era, WSiP, GWO - kl. 6-8
Matematyka: Ćwiczenia dopasowane do podręczników Nowa Era, WSiP, GWO - kl. 6-8

EduPaka Baza Prac Domowych - Matematyka kl. 6-8

Id produktu aktin: BPDmat-6-8
890 zł
netto: 890 zł

Program kupujesz zyskujesz
89 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 890 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Matematyka: Ćwiczenia dopasowane do podręczników Nowa Era, WSiP, GWO

Zbiór prac domowych dopasowanych do Twojego podręcznika!

  • Interaktywne ćwiczenia to bardziej aktywna i skuteczna forma nauczania. Świetnie sprawdzą się także jako forma powtórzenia wiadomości lub baza do zajęć metodą odwróconej klasy.
  • Ponad 1100 zadań i 100% zgodność z podręcznikami wiodących wydawnictw to gwarancja świetnego przygotowania dla każdego ucznia.
  • Dzięki bezpłatnej platformie Dzwonek.pl nauczyciel może pracować na dowolnym urządzeniu multimedialnym, a pracę domową zleci zaledwie kilkoma kliknięciami. Dodatkowym atutem są automatyczne raporty pozwalające śledzić rozwój uczniów.

Wypróbuj wersję demo

eduPaka Matematyka 6-8

Dlaczego warto sięgnąć po EduPakę?

Multimedialne i interaktywne zestawy ćwiczeń

EduPaka to nowoczesne rozwiązanie bazujące na interaktywnych ćwiczeniach, które jest idealnym uzupełnieniem klasycznych podręczników i zbiorów ćwiczeń. Atrakcyjna forma czyni przekaz przystępniejszym dla uczniów i pozwala im skutecznie zdobywać nowe kompetencje.

100% zgodność z podręcznikami wiodących wydawnictw

Dzięki EduPace nie musisz już dłużej głowić się nad wyborem najlepszego podręcznika. Wszystkie materiały przygotowano zgodnie z programem, dzięki czemu odpowiadają propozycjom takich wydawnictw jak Nowa Era, WSiP czy GWO. Wybierając ten program, nie potrzebujesz dodatkowych podręczników.

Działa na każdym urządzeniu

EduPaka to seria programów, które możesz uruchomić praktycznie na dowolnym urządzeniu multimedialnym i z dowolnym systemem operacyjnym. Pracować możesz na komputerze, laptopie, tablecie, tablicy i ekranie multimedialnym, a nawet na smartfonie.

Nowe możliwości dla nauczyciela

EduPaka to mnóstwo dodatkowych możliwości. Nauczyciel może wykorzystać program do powtórzenia wiadomości przed sprawdzianem lub przeprowadzenia zajęć metodą odwróconej klasy. Dzięki platformie Dzwonek.pl pedagog szybko i łatwo zada pracę domową oraz otrzyma automatyczny raport.

Dodaj opinię
Twoja ocena: