Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Monitor interaktywny Newline TruTouch TT-6519RS 65 plus Dobre Krzesło
Monitor interaktywny Newline TruTouch TT-6519RS 65 plus Dobre Krzesło
Monitor interaktywny Newline TruTouch TT-6519RS 65 plus Dobre Krzesło

Monitor interaktywny Newline TruTouch TT-7519RS 75 plus Dobre Krzesło

Id produktu aktin: G540201L002 - Pink
9790 zł
netto: 9790 zł

Program kupujesz zyskujesz
979 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Produkt chwilowo niedostępny
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 9790 zł

Podstawowe cechy produktu
Rozmiar ekranu
75"
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Cena zawiera podatek 0% dla edukacji!

(Bez montażu)

Monitory interaktywne Newline TruTouch z serii RS są najkorzystniejsze cenowo, a jednocześnie wykorzystano w nich niektóre rozwiązania z wyższej serii VN. Wyposażony w Androida 8.0 wspierający rozdzielczość 4K z obsługą do 20 punktów dotyku oraz pełnym wsparciem dla Windows Ink.

Dostępny w 3 rozmiarach 65”, 75”,86”.


Rozdzielczość 4K 60Hz

Krystaliczny obraz zachwycający naturalnymi kolorami i głębią.

Wbudowany Android 8

Android 8 posiada własną nakładkę, która umożliwia dostosowywanie widoku do własnych potrzeb. Zawiera przydatne aplikacje i funkcjonalności.


20 punktów dotyku

Umożliwia współpracę przy monitorze i odpowiada za rozpoznawanie gestów. Pisanie, rysowanie, rywalizacja - to wszystko daje 20 punktów dotyku.


Personalizacja interfejsu

Możliwość ustawienia ekranu startowego oraz dostosowania jego wyglądu do indywidualnych potrzeb: skróty do programów, przyciski, ustawienia itp.

Bezprzewodowa prezentacja

Bezpłatne (na urządzeniach z sys. Android) oprogramowanie Newline zapewnia wygodną, bezprzewodową prezentację treści. Newline Cast umożliwia wyświetlanie na monitorze treści z innego urządzenia - smartfona, tabletu lub komputera. Natomiast Newline Broadcast służy to transmisji obrazu z monitora do nawet 200 osób w dowolnej lokalizacji.

Rozpoznawanie obiektowe

To nie tylko gesty, czyli skalowanie lub przesuwanie, to inteligentne rozpoznawanie narzędzia pisarskiego. Monitor interaktywny Newline automatycznie rozpozna pisak oraz gesty, znacznie ułatwiając Ci pracę. Zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach w najbardziej naturalny sposób.

Dynamiczne porty USB

Dynamiczne porty USB współpracują z każdym systemem, dzięki temu podłączone do monitora urządzenie jest dostępne zarówno dla komputera OPS, jak i wbudowanego systemu Android. Monitor udostępni także urządzenie zewnętrzne (np. kamerę, drukarkę) dowolnemu komputerowi podłączonemu do niego.

OTA automatyczne aktualizacje

Wygodna, automatyczna aktualizacja firmware'u przez Internet - nie wymaga kontaktu z serwisem.


Czym charakteryzują się monitory interaktywne Newline TruTouch z serii RS+?

Newline TruTouch TT-6519RS ma ładny nowoczesny wygląd. Jego styl jest zbliżony do monitorów przeznaczonych do biznesu. W monitorach interaktywnych Newline standardem jest kompatybilność z Windows Ink oraz funkcja rozpoznawania obiektowego co sprawia, że nauczyciele korzystający z oprogramowania MS Office 365 oraz MS Teams mogą komfortowo korzystać ze wszystkich udogodnień jakie daje Microsoft. Nie ma konieczności przełączania się pomiędzy funkcjami bo monitor Newline zrobi to za nas. W połączeniu z 20 punktami dotyku to prawdziwe „centrum dowodzenia”, które sprawdzi się w każdych warunkach. Newline jest o krok przed konkurencją i już standardowy, ekonomiczny model z serii RS+ wyposażył w dynamiczne porty USB. To nowe na rynku monitorów interaktywnych działających w systemie Android rozwiązanie znacznie zwiększające wykorzystanie monitora. Dynamiczne porty USB działają jak USB HUB. W modelu tym zmieniono także pulpit systemu Android. Uruchamiając monitor interaktywny od razu widać, które źródła sygnału są podłączone ze wskazaniem, do którego gniazda. W nakładce tej można, podobnie jak w wyższych modelach definiować własne skróty na głównym ekranie. Można ustawić skrót do dowolnego źródła sygnału lub do aplikacji systemu Windows czy Android. Monitory interaktywne z serii RS+ pozwalają na wyświetlanie zawartości w rozdzielczości 4K (3840*2160) wspierając sygnał 4K 60 Hz na wyjściu oraz wejściu. Dzięki temu można wyświetlać materiały wideo zadowalając nawet najbardziej wymagających odbiorców. Aby ułatwić użytkownikom podłączenie zewnętrznych komputerów lub mediów monitor wyposażono w odpowiednie złącza HDMI 2.0 oraz DisplayPort.

 

Do zakupu monitora dołączamy półroczną licencję oprogramowania mozaBook gratis! Wystarczy zarejestrować zakupiony produkt - przejdź do formularza!


Windows Ink i rozpoznawanie obiektowe

Praca na monitorze interaktywnym jest skomplikowana i wymaga przeszkolenia? Nic bardziej mylnego! RS+ sprawia że praca na dokumentach MS Office 365 jest prostsza niż kiedykolwiek. Monitory interaktywne Newline TruTouch RS posiadają pełną kompatybilność z Office 365, a co za tym idzie z narzędziem Windows Ink. Korzystając z monitora interaktywnego Newline można zapomnieć o przełączaniu funkcji, żeby nanieść notatkę lub ją zmazać. Do pracy z dokumentami w płynny i naturalny sposób wystarczy dłoń oraz pisak. Monitor sam zinterpretuje pisak oraz gesty, przenosząc pracę na wyższy poziom. Funkcjonalność nie jest spotykana w konkurencyjnych rozwiązaniach aż w tak komfortowym zakresie.


 


Dynamiczne USB

Monitor wyposażono w dynamiczne porty USB. Taki typ portów USB współpracuje z każdym systemem, dzięki temu podłączone do monitora urządzenie zewnętrzne jest dostępne dla komputera OPS czy wbudowanego Androida. Monitor udostępni urządzenie zewnętrzne typu kamera dowolnemu komputerowi podłączonemu do niego.


System Android pozwalający spersonalizować urządzenie


System Android 8.0 z własną nakładką pozwala na dodawanie funkcji dopasowanych do własnych potrzeb:

 • Sprawdzaj na bieżąco podłączone źródła, dzięki funkcji automatycznego wykrywania i wyświetlania źródeł sygnału
 • Wybierz odpowiedni dla Ciebie rodzaj menu z pośród dwóch dostępnych, jednego przystosowanego dla edukacji drugiego dla biznesu
 • Zdefiniuj skróty do programów na ekranie głównym, nie tylko spod systemu Android, ale również Windows
 • Korzystaj z ulepszonej aplikacji do prowadzenia szkoleń i prezentacji
 • Dostosuj boczne paski skrótów przez rozciąganie bądź zsuwanie ich
 • Synchronizuj pliki z chmurą czy firmowym FTP za pomocą wbudowanego programu do zarządzania plikami 
 • Przeglądaj zdjęcia, filmy zapisane na pamięci USB przy użyciu wbudowanego odtwarzacza multimediów
 • Przesyłaj materiały wykorzystując wbudowany klient poczty e-mail

 

Dodatkowo system Android wyposażono w kartę WiFi obsługującą standardy 2.4 GHz oraz 5 GHz, sprawia to, że korzystanie z Internetu staje się wygodniejsze i prostsze.


Wbudowana aplikacja do prowadzenia spotkań i lekcji z poziomu Androida

Nie musisz podłączać komputera, żeby móc przekazać swoją wiedzę. Aplikacja pozwala na wstawianie zdjęć do prezentacji bezpośrednio z Internetu, własnej chmury czy wbudowanej pamięci, dodatkowo wyposażono ją w wbudowaną przeglądarkę internetową. Praca z aplikacją jest jeszcze prostsza, ponieważ nie wymaga uruchamiania specjalnych funkcji by dwie osoby mogły równocześnie pisać w tym samym czasie różnymi kolorami. Wszystko to, co zapiszesz w niej możesz również w prosty sposób udostępnić uczniom czy innym odbiorcom.


EcoSystem Newline
Oprogramowanie Newline Cast umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie zawartości swojego telefonu, tabletu czy komputera na monitorach interaktywnych Newline TruTouch serii RS. Pozwala ono udostępnić na monitorze widok ekranu dowolnego urządzenia – bezprzewodowo, za pomocą jednego kliknięcia. Możesz udostępniać wideo, zdjęcia, grafiki oraz widok stron internetowych. Pracujesz na komputerze? Wykorzystaj dwukierunkową współpracę – pracuj wspólnie na materiałach, nanosząc zmiany i adnotacje jednocześnie z poziomu laptopa i monitora.Newline BroadCast to kolejne dodawane do monitora interaktywnego Newline RS oprogramowanie. Dzięki niemu możesz wielokrotnie zwiększyć zasięg swojej lekcji. Obraz prezentacji prowadzonej w klasie można udostępniać online do nawet 200 uczestników. Wystarczy dostęp do internetu. Obraz, bez dźwięku, można transmitować do dowolnej lokalizacji.

Display Management to jeszcze jedno oprogramowanie dostępne dla każdego posiadacza monitorów interaktywnych Newline z dowolnej serii. Umożliwia ono zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach z dowolnej lokalizacji, poprzez bezpieczny, dedykowany portal internetowy.Monitory z serii RS uzyskały certyfikat Energy Star, przyznawany jako wyróżnienie dla produktów energooszczędnych.

Wybrane cechy monitorów serii RS:

 • Rozwiązanie all-in-one – możliwość zakupu wersji z wbudowanym komputerem (opcja) – każdy z monitorów wyposażony jest w port OPS
 • 20 punktów dotyku
 • Android 8.0
 • Doskonała widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach
 • Prosta instalacja - wystarczy zawiesić monitor na ścianie lub statywie i podłączyć do zasilania
 • Powłoka Anti-glare - matowa antyrefleksyjna powłoka wyświetlacza. Powłoka Anti-glare zapewnia ochronę przed odbijaniem się światła od powierzchni wyświetlacza.
 • Hartowana szyba
 • 3 wejściowe porty HDMI wraz z dedykowanymi dla nich portami dotyku
 • 1 wejściowy port DisplayPort
 • 1 wyjściowy port HDMI umożliwi przekazanie na dodatkowe urządzenie sygnału 4K z odświeżaniem 60 Hz
 • Głośniki 2x 15 W
 • Możliwość zasilenia dodatkowego urządzenia dzięki zastosowaniu portu 5V-2A (np. Android Box)
 • 5 letnia gwarancja (elektronika i matryca)
 • Interaktywne oprogramowanie IdeaMax (dla systemu Windows i Mac) oraz Teach Infinity II (dla systemu Windows) - pozwala przygotować lekcję lub prezentację biznesową
 • Oprogramowanie do zarządzania i bezprzewodowej prezentacji: Newline Cast, Newline BroadCast i Display Management
 • Współpracuje z Windows, Mac oraz Linux

 

 

Cecha:

TruTouch TT-6519RS

TruTouch TT-7519RS

 Model:

TT-6519RS

TT-7519RS

 Producent:

 Newline

 Przekątna:

65"

75"

Wymiary wyświetlacza:

1432 x 807mm

1652 x 930 mm

 Rozdzielczość:

 4k (3840 x 2160 Pikseli)

 Format:

16:9 

 Rodzaj panelu:

LED

 Jasność:

370 cd/m2

 Kontrast:

4000 

 Kąt widzenia:

178 

 Czas reakcji matrycy:

6 ms 

 Powierzchnia Antyodblaskowa:

Tak

 Hartowane szkło:

H7 

 Żywotność panelu:

 50 000 H

 Technologia dotyku:

(IR) Pozycjonowanie w podczerwieni

 Ilość punktów dotyku:

 20 punktów

 Rozdzielczość dotyku:

32767 x 32767

 Wsparcie HID:

Tak

 Współpraca z Windows Ink:

 Tak - Automatyczne rozpoznawanie narzędzi

 Głębia kolorów:

1.07 mld (8bit+FRC)

 Dokładność:

1 mm

 Głośniki:

2x 15W

 Pozycja głośników:

 Przód

 Komputer OPS:

Opcja

 Android:

 8.0

 Chipset:

MSM848

 CPU:

ARMv8 A73*2+A53*2 (A53: 1.05-1.3GHz, A73: 1.15-1.5GHz)

RAM: 

3 GB

ROM: 

16 GB + 32 GB (Flash Memory)

 WiFi Android:

Tak, 2.4 GHz / 5 GHz

 Aktualizacje z internetu (OTA):

Tak

 Tryb tablicy interaktywnej:

 Tak

 Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniami przenośnymi:

Tak - Newline Cast

 Strumieniowanie obrazu do urządzeń mobilnych:

Tak - Broadcast do 200 urządzeń

 Zarządzanie zdalne grupą monitorów:

Tak - DisplayManagment

 Formaty multimedialne:

Image: JPEG. BMP. PNG | Video: MPEG1. MPEG2. MPEG4.H.264.HEVC/H.265 | Audio: MPEG1/2

 Wsparcie dla drukarek WIFI:

Tak

 Wbudowany mikrofon:

Nie

 Wbudowana kamera:

Nie

 Czujnik światła:

*

 Czujnik temperatury:

Tak

 Wejścia HDMI:

3 szt. (2x HDMI 2.0, 1x HDMI 1.4)

 Wyjścia HDMI:

1 szt. (HDMI 2.0)

 DisplayPort:

1 szt.

 Wejścia VGA:

1 szt.

 Wejście AV:

Brak

 Wyjście AV:

Nie

 Porty USB:

USB typ A x5 (3 porty USB 2.0 Dynamiczne | 1 port USB 3.0 Dynamiczny | 1 port Android)

 USB (Dotyk):

5 szt.

 Wyjście optyczne:

1 szt.

 Wejścia jack 3.5mm:

 1 szt.

 Wejście mikrofonowe:

1 szt.

 Wejście na kartę pamięci:

Nie

 Wyjście DC 5V 2A:

1 szt.

 Oprogramowanie:

Teach Infinity II | IdeaMax (wymaga rejestracji) | Newline Cast

 LAN:

2 szt.

 RS232:

1 szt.

 Sposób montażu:

Ścienny lub na podstawie mobilnej

 Komunikacja z komputerem:

USB-AA

W zestawie:

Monitor x1 | Kabel USB 5M x1 | Pilot x1 | Kabel HDMI x1 | Kabel zasilający wersja europejska x1 | Piórko x1 | Instrukcja obsługi x1 | Oprogramowanie | Kabel zasilający 5V 2A (Android box) | Karta WiFi x1

 Adnotacje ekranowe:

Tak

 VESA:

600 x 400

800 x 400

 Pobór mocy:

Maximum 220W | Standby Mode 0.5W

 Zasilanie:

AC 100-240V. 50/60Hz

 Temperatura przechowywania:

-20°C-60°C | 10%-90%

 Wymiary zewnętrzne:

1546 x 943 x 95 mm

1770 x 1071 x 109mm

 Waga:

44 Kg

57 Kg

 Waga z opakowaniem:

57 Kg

73 Kg

 Wymiary opakowania:

1670 x 1056 x 221 mm

1894 x1193 x 247mm

 Gwarancja na elektronikę:

5 lat

5 lat

 Gwarancja na panel:

5 lat

5 lat

 Temperatura pracy:

0°C-40°C | 10%-90%

Dodaj opinię
Twoja ocena:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.