Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Licencja roczna - portal ClassVR plus Avantis World
Licencja roczna - portal ClassVR plus Avantis World
Licencja roczna - portal ClassVR plus Avantis World

Licencja roczna - portal ClassVR plus Avantis World

Id produktu aktin: AVN-SAP-BUN-1YR
-19% 4290 zł
3490 zł
netto: 2837 zł

Program kupujesz zyskujesz
349 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 3490 zł

Podstawowe cechy produktu
Długość licencji
Roczna
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Avantis World

Rewolucyjne doświadczenie edukacyjne, które zawiera 237 scen wirtualnych, które sprawia, że niemożliwe staje się (wirtualną) rzeczywistością!

Wyobraź sobie, że możesz zabrać swoich uczniów na Księżyc, przepłynąć przez naczynie krwionośne, spotkać dinozaury lub wspiąć się po łodydze fasoli - z dowolnego urządzenia, bez względu na to, gdzie jesteś.

Avantis World pozwala uczniom odkrywać, zwiedzać i doświadczać niewyobrażalnych rzeczy - wszystko z metawersu, w pierwszym edukacyjnym parku rozrywki wirtualnej rzeczywistości!

Edukacyjne krainy wirtualnej rzeczywistości

Tak jak każdy inny tematyczny park rozrywki, Avantis World jest podzielony na krainy z przeróżnymi strefami i scenami naukowymi do samodzielnej eksploracji uczniów. Każda scena naukowa zapewnia w pełni pochłaniające doświadczenie, gdzie uczniowie mogą odkrywać, wgłębiać się i badać otoczenie, jakby byli tam osobiście.

Zabierz swoich uczniów w miejsca, których nigdy byś sobie nie wyobraził. Od księżyca po wnętrze komórki roślinnej, Avantis World pozwala ci na eksplorację niemożliwego, wszystko poprzez zestaw słuchawkowy ClassVR lub przeglądarkę internetową. Nauka nigdy nie była tak zabawna.

Intrygująca Ziemia

Eksploruj naszą niesamowitą planetę od bieguna do bieguna. Zagłęb się we wspaniały zestaw różnorodnych biomów, poznaj ekstremalne klimaty i warunki oraz dowiedz się - co się dzieje pod powierzchnią naszego świata. Wejdź po schodach na platformę widokową, aby przyjrzeć się bliżej kuli ziemskiej lub dowiedzieć się, jak woda kształtowała nasze środowisko przez miliony lat.

Kraina Super Nauki

Witaj w Krainie Super Nauki - twojej bramie do zrozumienia, jak działają rzeczy! Praktyczna naukato fantastyczny sposób na przekazanie koncepcji naukowych, ale co możesz zrobić, gdy badanie nie jest praktyczne lub nie jest możliwe? Jak możesz pomóc uczniom zrozumieć sposób w jaki krew przezpływa przez ciało, jak zwierzęta są przystosowane do różnorodnych siedlisk lub jak równoważą się siły, aby samolot mógł latać?

Podróż Przez Krainę Czasu

Podróż przez Krainę Czasu to historyczna część świata Avantis, zaprojektowana tak, aby pomóc studentom postawić się w sytuacji ludzi, którzy żyli dawno temu. Czy kiedykolwiek chciałeś przenieść swoich uczniów w czasie? Jeśli tak to zostań podróżnikiem w czasie i zobacz jak nasz świat zmieniał się na przestrzeni tysiącleci, od dinozaurów - po dynastie, od Stonehenge po pociągi parowe. Przekonaj się jak w rzeczywistości wyglądało życie w okopach podczas pierwszej wojny światowej, odwiedź pierwsze europejskie osady w Ameryce kolonialnej lub zobacz niesamowite hieroglify w grobowach starożynego Egiptu!

Kraina Literatury

Witaj w Krainie Alfabetyzacji - twojej osobistej bibliotece zawierającej wirtualne odtworzenia scen z najbardziej kultowych książek, wierszy i baśni wszechczasów. Zabierz swoich uczniów w podróz po najbardziej znanych na świecie autorach oraz ich historiach, pozwól podopiecznym przejść przez kluczowe miejsca w niektórych z najsłynniejszych dzieł. Spaceruj po tajemniczych lasach Snu nocy letniej, zobacz satyrę polityczną z pierwszej ręki na Animal Farm, wspinaj się na Fasolę jasia lub poznaj The Raven - Kraina alfabetyzacji ożywia nowoczesne i klasyczne dzieła, oraz pozwala uczniom doświadczyć ich w zupełnie nowy sposób.

Narzędzia oceniania i raportowania dla nauczycieli

Avantis World zawiera również kompleksowy zestaw narzędzi oceniania i raportowania, które zostały stworzone specjalnie z myślą o zaoszczędzeniu czasu nauczyciela.

W momencie kiedy uczniowie przechodzą przez edukacyjne aktywności i quizzy, ich postępy są śledzone i rejestrowane.

Poprzez łatwy w użytku interfejs internetowy, nauczyciele mogą w łatwy sposób zidentyfikować obszary, w których uczniowie mogą potrzebować dalszego wsparcia lub pomocy i mogą stworzyć jeśli to potrzebne - dodatkowe plany lekcji.

Kompleksowy pulpit nawigacyjny dla nauczyciela

Odnajdź wszystko czego potrzebujesz w łatwym w użytku portalu internetowym. Z pulpitu nawigacyjnego nauczyciela jesteś w stanie uzyskać dostęp do informacji, takich jak - ilość posiadanych uczniowskich 'biletów do parku', którzy z obecnych uczniów są obecnie zapisani, czy podsumowanie postępu uczniów i łącza do szczegółowych raportów.

Uproszczone zarządzanie uczniami

Dodawaj i usuwaj uczniów indywidualnie, lub masowo - prosto z pliku CSV. uczniowie mogą być dodani do systemu z adresami email - lub bez nich, a nauczyciele mogą w łatwy sposób tworzyć proste loginy dla młodszych uczniów.

Raportowanie postępów i osiągnięć

Avantis World monitoruje postępy uczniów podczas każdej z naukowych stref oraz scen, dając wgląd na te statystyki, zarówno nauczycielowi, jak i uczniowi.

Narzędzia do szczegółowego raportowania oraz automatycznego oceniania oszczędzają czas nauczycielom, pozwalając im na łatwe podejrzenie wyników uczniów w quizzach i monitorowania ilości czasu poświęconego przez nich na dane pytanie.

Możesz również przejrzeć oraz ocenić przesłane pliki. Wyniki mogą zostać również przejrzane względem poziomu całej klasy i wyeksportowane do zewnętrznych narzędzi śledzących oceny uczniów.

Wspiera stacjonarne, zdalne, jak i hybrydowe nauczanie

Avantis World łączy klasę uczniów w wirtualnej rzeczywistości, niezależnie od lokalizacji czy urządzenia. Nie ważne czy uczniowie są w klasie, czy uczą się zdalnie - mogą uczyć się jako jedność.

Dostępne z zestawu słuchawkowego ClassVR lub innego dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową, Avantis World obsługuje każdy wyobrażalny scenariusz nauczania, pomagając zapewnić prawdziwą wartość dodaną do każdej lekcji z VR - bez względu na to, gdzie i czego uczniowie się uczą.

Dowolne urządzenie, o każdej porze

Nie każdy ma dostęp do gogli wirtualnej rzeczywstości, ale to nie znaczy, że nie powinieneś mieć możliwości korzystania z VR. Avantis World to wieloplatformowy produkt, który pomaga przeniesć wirtualną rzeczywistość na dowolne urządzenie, w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z zestawu słuchawkowego ClassVR, laptopa, tabletu, czy nawet telefonu komórkowego - możesz odkrywać świat Avantis!

Avantis World łaczy wirtualną rzeczywistość i zasoby online w kompleksowy portal edukacyjny, umożliwiając uczniom korzystanie z tej technologii nie tylko w klasie, ale także w domu w sytuacjach uczenia się na odległość.

Możliwość eksploracji scen wirtualnej rzeczywistości

Avantis World to zapierające dech w piersiach wirtualne doświadczenie dla twoich uczniów. Każda scena wirtualnej rzeczywistości w parku zapewnia unikalne doświadczenie do eksploracji - tworząc dla uczniów angażujący sposób na naukę poszczególnych przedmiotów i tematów w całym programie nauczania.

Uczeń może uzyskać dostęp do scen w wirtualnej rzeczywistości za pomocą zestawu słuchawkowego ClassVR, na dowolnym urządzeniu mobilnym lub w przeglądarce internetowej. Każda scena zawiera szereg ustrukturyzowanych działań i zadań, które uczniowie muszą wykonać - wraz z dodatkowymi informacjami i zasobami edukacyjnymi, aby zapewnić, że uczniowie zgłębiają każdą strefę nauki w jasny i sensowny sposób.

Szczegółowe informacje o temacie

Dostepne poprzez bezpieczną stronę internetową, uczniowie rozpoczynają ich doświadczenie czytając wciągający cel misji, aby dodać ekscytacji i ukierunkować ich eksplorację.

Uczniowie mogą zagłębiać się w fakty dostosowane do programu nauczania oraz w dodatkowe informacje na temat każdej sceny podczas ich eksploracji, pomagając zapewnić kontekst podczas poruszania się po wciągających krajobrazach w każdej strefie

Zdjęcia i filmy 360°

Aby jeszcze bardziej uzupełnić sceny do eksploracji, Avantis World zawiera również zdjęcia oraz filmy 360stopni, aby dać uczniom prawdziwy widok ludzi i miejsc, pomagając skonsolidować świat wirtualny i rzeczywisty.

Obrazy i filmy pozwalają uczniom doświadczać różnych aspektów sceny, tak jakby byli tam osobiście, tworząc wciągające wrażenia, łącząc ze sobą różne typy mediów.

Rozszerzone modele 3D

Nie ma nic lepszego niż trzymanie i badanie rzeczy własnymi rękami. Avantis World zawiera serię rozszerzonych modeli 3D w całym parku tematycznym, w którym uczniowie mogą poprawiać swoją naukę, poprzez samodzielną manipulację przedmiotami.

Podnieś pająka czarną wdowę, potrzymaj komórke lub przejrzyj silnik spalinowy, dzięki modelom AR uczniowie mogą lepiej wizualizować i rozumieć złożone koncepcje w angażujący sposób.

Testy i ćwiczenia oceniające

Zadania i ćwiczenia mają na celu poprowadzenie uczniów przez każda scenę nauki - zachęcając do zadawania pytań i głębszej eksploracji, która później może zostać poddana testowi za pomocą narzędzi oceny.

Pytania wielokrotnego wyboru do quizzu, wypełnianie pustych pól, czy pytania swobodnego wyboru, a nawet długie pytania esejowe. Avantis World zapewnia, że uczniowie zrozumieją każdą scenę nauki i każdy temat oraz zestawia te wartościowe dane oceny, aby monitorować wyniki każdego studenta indywidualnie.

Arkusze i Notatki

Oprócz wszystkich ekscytujących zasobów wirtualnej rzeczywistości i zasobów internetowych, uczniowie mogą uzyskać dostęp do tradycyjnych materiałów edukacyjnych - takich jak arkusze i dokumenty, które pomogą im podsumować to, czego nauczyli się w wirtualnym parku rozrywki.

Szczegółowe notatki źródłowe oraz materiały do przeglądania są dostępne dla uczniów do pobrania i druku, są gotowe do pracy offline lub do zapisania jako wartościowe przewodniki i notatki.

Śledzenie postępów i Nagrody

Avantis World posiada w pełni wbudowany monitor postępów, pozwalający uczniom na zobaczenie ilości róznych scen, czynności i ocen ukończyli w każdym kraju.

Dzięki prostemu graficznemu pulpitowi nawigacyjnemu i certyfikatom oznaczającym ukończone zadania, intuicyjny system umożliwia uczniom śledzenie ich postępów podczas odkrywania cudów świata Avantis.

Licencja umożliwia dostęp w wariantach: roczny/ trzyletni/ pięcioletni do portalu dla nauczycieli zawierającego 14 modułów dydaktycznych takich jak: biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, matematyka, sztuka, muzyka, religia, wf, technologia. W portalu znajduje się ponad 1000 gotowych do wykorzystania na lekcji materiałów zawierających wizualizacje miejsc w trybie 360°, trójwymiarowe obiekty i złożone struktury na wyciągnięcie ręki. Portal jest systematycznie wzbogacany o nowe treści przez wszystkich korzystających z niego użytkowników. System Class VR to nowoczesne narzędzie do realizacji podstawy programowej umożliwiający kreatywne i ekscytujące nauczanie w nowym wymiarze.

UTWÓRZ LUB PLANUJ

Zaplanuj i przygotuj lekcję VR / AR w zaledwie kilku prostych krokach:

 • przeszukaj ponad 1000 zasobów według tematu, tematu lub słowa kluczowego
 • dobieraj wybrane z treści z portalu
 • twórz, zapisuj i udostępniaj własne lekcje

ZARZĄDZAJ

Kontroluj przebieg lekcji:

 • przekazujesz zdefiniowaną listę odtwarzania wszystkim uczniom jednocześnie
 • możesz korzystać z dynamicznego punktu zainteresowania, aby przyciągnąć uwagę uczniów
 • wykorzystaj innowacyjną funkcję śledzenia wzroku ClassVR pozwalającą nauczycielowi zobaczyć dokładnie, gdzie każdy uczeń patrzy w okularach VR

UCZ SIĘ NIEZALEŻNIE

Pozwól uczniom odkrywać i uczyć się we własnym tempie:

 • pozwól uczniom nawigować za pomocą prostych gestów
 • rozdaj wydrukowane arkusze VR / AR do samodzielnego uczenia się

Zalety:

 • Imersja (całkowite zanurzenie w procesie uczenia), sprzyjająca zaangażowaniu
 • Możliwość bieżącej analizy danych nt. zachowań/działań użytkowników
 • Duża skalowalność działań dydaktycznych
 • Możliwość stosowania w dowolnym miejscu i czasie
 • Atrakcyjna, nowoczesna forma kształcenia
Dodaj opinię
Twoja ocena: