Nowoczesne Technologie Edukacyjne
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB
ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64 GB

ClassVR - wirtualne laboratorium przedmiotowe zestaw 8 sztuk okularów Premium 64GB

Id produktu aktin: CVR264-CRS-8
28990 zł
netto: 23569 zł

Program kupujesz zyskujesz
2899 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 28990 zł

Podstawowe cechy produktu
Liczba sztuk okularów VR w zestawie
8
Opinie
Ocena: 0
Opis
Do pobrania
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Prezentacja Wirtualnej Rzeczywistości

Aby w pełni wykorzystać w procesie edukacji okulary ClassVR, należy dokupić minimum roczną licencję na dostęp do platformy edukacyjnej Avantis World / Eduverse.

Nowatorskie podejście do nauczania

System został zaprojektowany tak aby w pełni zaangażować uczniów w kreatywne i ekscytujące nauczanie. Wizualizacje miejsc w trybie 360°, trójwymiarowe obiekty i złożone struktury na wyciągnięcie ręki to wszystko przenosi lekcje w zupełnie inny wymiar. Zestaw posiada intuicyjny interfejs. Dla pełnego wykorzystania możliwości zestawu polecamy zakup rocznej lub trzyletniej licencji na oprogramowanie ClassVR. Zapewnia ono łatwy dostęp do treści edukacyjnych zlokalizowanych na portalu dla nauczycieli. System ClassVR to zbiór nowoczesnych narzędzi do realizacji podstawy programowej z wielu przedmiotów. Okulary posiadają możliwość zakładania na okulary korekcyjne.

Gogle ClassVR

Nowe urządzenie ClassVR

 • nowy i ulepszony szybko przełączający się wyświetlacz HD 2K,dajny procesor Qualcomm stworzony specjalnie dla urządzeń AR i VR,
 • 100-stopniowe pole widzenia,
 • ulepszoną optykę,
 • przedni aparat,
 • zupełnie nowy korpus uzupełniający nowe funkcje urządzenia.

Dostępny w zestawach po 4 i 8 sztuk

Skrzynie transportowe zaprojektowane zostały w taki sposób aby umożliwić łatwe ładowanie i przechowywania okularów ClassVR. Zarówno zestaw 4, jak i zestaw 8 są dostarczane w dedykowanej twardej walizce, która nie tylko chroni urządzenia podczas przechowywania, ale także ładuje okulary za pomocą jednej wtyczki ściennej. Zestaw startowy 4 jest lekki i mogą go przenosić uczniowie w każdym wieku, a zestaw 8 posiada dodatkowo wysuwaną rączkę oraz wytrzymałe kółka, co ułatwia przenoszenie zestawu, nawet przez młodszych uczniów.

Zestaw zawiera nowy kontroler ręczny

W przypadku zakupu jako część zestawu, każdy zestaw ClassVR Premium jest dostarczany wraz z przewodowym kontrolerem ręcznym obsługującym ekscytującą nową wersję zawartości ClassVR; otwarte światy. Kontroler zasilany jest wyłącznie przez zestaw ClassVR podczas użytkowania, jest lekki, posiada trzy przyciski użytkowe oraz centralny joystick.

Podczas zanurzenia uczniów w wirtualnym świecie nauki za pomocą zestawu ClassVR, dodatkowy kontroler umożliwia uczniom intuicyjne eksplorowanie ich wirtualnego środowiska z pełną kontrolą.

Bezpieczne, pewne i gotowe od zaraz

Nie ma nic gorszego niż technologia, która nie działa, lub nie jest wykorzystywana w obawie przed uszkodzeniem urządzenia. Zarówno zestawy ClassVR 4, jak i 8 mają przenośne, wzmocnione etui do przechowywania i ładowania, dzięki czemu wszystkie zestawy są bezpieczne i w pełni naładowane, gotowe do użycia przez uczniów w dowolnym momencie. Specjalnie zaprojektowana pianka pomaga chronić zestawy i utrzymuje go bezpiecznie na miejscu.

Bezpieczne ładowanie

Etui ClassVR zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić ładowanie urządzeń nawet wtedy, gdy jest zamknięta i zablokowana. Zintegrowany hub ładujący USB wraz z aktywnymi wentylatorami chłodzącymi zapewnia bezpieczne zamknięcie i jednoczesne ładowanie zestawów, bez obawy o przegrzanie.

Jeden zestaw w wielu pracowniach przedmiotowych

Maksymalizacja inwestycji w VR oznacza udostępnienie jej jak największej liczbie uczniów. Dlatego futerały ClassVR zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej mobilny, umożliwiając uczniom łatwe i bezpieczne przenoszenie zestawów z jednej sali do drugiej.

Zestaw startowy 4 jest lekki i mogą go przenosić uczniowie w każdym wieku, a zestaw 8 ma wysuwaną rączkę i solidne kółka, które ułatwiają przenoszenie zestawów, nawet małym dzieci. Dzięki wytrzymałej skorupie ABS i miękkiej wewnętrznej wyściółce z pianki.


Wybrana lekcja dostępna jednym kliknięciem

Samodzielnie tworzysz scenariusze lekcji i dobierasz treści z banku zasobów. Przekazujesz treści każdemu uczniowi jednocześnie i poprowadzisz go przez doświadczenie, podkreślając interesujące miejsca.

ClassVR pomaga monitorować to, co widzą uczniowie i powoduje, że uczniowie z zaangażowaniem koncentrują się na każdym zadaniu.

Dynamiczne punkty zainteresowania

Dzięki dynamicznemu punktowi zainteresowań (POI) ClassVR nauczyciele mogą naprowadzać uczniów, aby spojrzeli na określoną część doświadczenia VR, po prostu klikając w dowolnym miejscu odtwarzanego obrazu 360.

W okularach VR pojawi się wskaźnik prowadzący ich w kierunku obiektu wybranego przez nauczyciela jako szczególnie interesującego.

Jednoczesne wyświetlanie

Portal ClassVR umożliwia nauczycielowi dostarczenie zdefiniowanej listy odtwarzania zasobów do wszystkich okularów jednocześnie.

Prosty zestaw elementów sterujących wysyła zasoby do okularów. Wszystkie filmy są zsekwencjonowane jednocześnie, więc każdy uczeń będzie w tym samym punkcie lekcji, umożliwiając nauczycielom opisywanie i komentowanie podczas odtwarzania.

Śledzenie uczniów

Innowacyjna funkcja śledzenia wzroku ClassVR pozwala nauczycielom zobaczyć dokładnie, gdzie każdy uczeń patrzy w okularach VR.

Widok w czasie rzeczywistym

Małe ikony, przedstawiające „punkt widzenia” każdego ucznia (POV), są wyświetlane w portalu, umożliwiając nauczycielom natychmiastowe sprawdzenie, czy wszystkie są ustawione we właściwym miejscu.

Te ikony zapewniają śledzenie ruchu i orientacji w czasie rzeczywistym, zapewniając cenne informacje zwrotne dla nauczycieli.

Blokada aktywności

Podczas prowadzenia lekcji okulary automatycznie blokują się na wybranej aktywności z listy odtwarzania.

Przyciski i sterowanie gestami są wyłączone, dzięki czemu uczeń pozostaje podczas lekcji pod kontrolą nauczyciela.

ClassVR to rewolucyjne rozwiązanie edukacyjne, które w znaczący sposób transformuje proces nauczania również w liceach, technikach i szkołach zawodowych.


W praktycznym nauczaniu umiejętności zawodowych uczniowie mogą wirtualnie uczestniczyć w realistycznych sytuacjach związanych z ich przyszłym zawodem, co znacząco podnosi jakość kształcenia praktycznego.

Wirtualne symulacje praktycznych scenariuszy związanych z zawodem, pozwalają uczniom szkół zawodowych rozwijać umiejętności praktyczne i podejmować decyzje w realistycznych warunkach, co jest kluczowe dla ich przyszłego sukcesu zawodowego.

Dla techników i uczniów szkół technicznych, ClassVR oferuje symulacje oraz wirtualne laboratoria, umożliwiając bezpieczne eksperymenty i zastosowanie teorii w praktyce. To doskonała metoda na zdobycie realnych umiejętności w kontrolowanym środowisku.

Ponadto gogle VR umożliwiają Wirtualne Wycieczki Edukacyjne do historycznych miejsc (gdzie uczniowie mogą brać udział w kluczowych wydarzeniach historycznych), muzeów, laboratoriów naukowych czy naturalnych siedlisk, aby poszerzać swoje horyzonty.

Tworzenie Edukacyjnych przestrzeni oraz interaktywnych Gier VR dostosowanych do programu nauczania, które rozwijają umiejętności analitycznego i logicznego myślenia, programowania przy wykorzystaniu aplikacji wbudowanej aplikacji CoSpaces

Twórcze Zajęcia Artystyczne polegające na organizacji wirtualnych warsztatów artystycznych, gdzie uczniowie mogą eksperymentować z różnymi technikami i formami sztuki.

Stworzenie interaktywnych lekcji matematyki i fizyki, które pomagają w zrozumieniu trudnych koncepcji poprzez wirtualne eksperymenty i symulacje.

ClassVR daje możliwość prowadzenie lekcji zdalnych w wirtualnej przestrzeni, co ułatwia dostęp do edukacji dla uczniów na odległość.

Gogle VR umożliwiają podgląd zaprojektowanych modeli 3D np. w aplikacji tinkercad bezpośrednio przed zleceniem do wydruku na drukarce 3D oraz połączenia ich z kompatybilnym i modułowym robotem Fable.

Otwiera to nowe możliwości nauczycielom tworzenia własnych interaktywnych lekcji, integrując wirtualną rzeczywistość z programowaniem robotów, projektowaniem 3D i korzystaniem z wydrukowanych trójwymiarowych modeli stworzonych przy użyciu drukarek 3D. Dzięki temu uczniowie mogą rozwijać umiejętności programowania, projektowania i eksplorować fizyczne aspekty nauki poprzez praktyczne doświadczenia z robotem Fable.

Specyfikacja urządzenia ClassVR Premium

 • Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon XR1
 • Soczewka Fresnela / soczewka asferyczna 100 stopni FOV
 • Przedni aparat 13 Mpx z automatycznym ustawianiem ostrości
 • 5,5-calowy szybki wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości 2560 x 1440
 • Do czterech godzin pracy na jednej baterii
 • 802.11 a/b/g/n Dual Band WiFi 2.4/5Ghz + Bluetooth 4.2
 • Ładowanie / wejście USB-C dla kontrolera ręcznego
 • Polimerowa bateria litowo-jonowa 4000 mAh
 • Mocowanie na głowę z regulacją w 3 kierunkach za pomocą podwójnych pasków z tyłu
 • 4 GB DDR RAM i 64 GB wewnętrznej pamięci masowej
 • Zintegrowane podwójne głośniki
 • Wymiary walizki na 4 urządzenia ClassVR - dł./wys./gł. 46/36/22 cm
 • Wymiary walizki na 8 urządzeń ClassVR - dł./wys./gł. 52/40/28 cm
Do pobrania
Dodaj opinię
Twoja ocena: