Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Projektor Casio XJ-S400WN +WiFi Dongle YW-41
Projektor Casio XJ-S400WN +WiFi Dongle YW-41
Projektor Casio XJ-S400WN +WiFi Dongle YW-41
Projektor Casio XJ-S400WN +WiFi Dongle YW-41

Projektor Casio XJ-S400WN +WiFi Dongle YW-41

Id produktu aktin: 1PC091
7194 zł
netto: 5849 zł

Program kupujesz zyskujesz
719 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 7194 zł

Podstawowe cechy produktu
Jasność (lum)
4000
Rozdzielczość
WXGA, 1280 x 800, 16:10
Producent
Casio
Technologia obrazu
DLP
Odległość projekcji
standardowy
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis
Seria Superior charakteryzuje się imponującą elastycznością: dzięki szerokiej gamie złączy
odpowiednie połączenie projektora nie stanowi problemu, zarówno w instalacji stałej jak i użytkowaniu mobilnym.
Przyjazne dla środowiska, bezrtęciowe, trwałe źródło światła wytwarza obraz o jasności do 4000 lumenów przy współczynniku kontrastu 20 000:1 co czyni obraz wyraźnym i dobrze widocznym nawet w jasnych pomieszczeniach.

Natychmiastowe uruchomienie i wyłączenie

Projektory CASIO potrzebują zaledwie 5 sekund na osiągnięcie pełnej jasności. Oznacza to praktycznie natychmiastowe rozpoczęcie projekcji bez dłużącego się oczekiwania na rozgrzanie lampy projektora.

Również wyłączneie projektora następuje natychmiast, bez oczekiwania na przebieg cyklu chłodzenia. Projektor jest od razu gotowy to wyłączenia od zasilania, przeniesienia w inne miejsce i ponownego uruchomienia.


ONE CLICK CONNECTION:

Kliknięcie ikony One Click Connection (dalej OCC) ustawionej dla każdej klasy tworzy połączenie bezprzewodowe z projektorem i inicjuje projekcję. Czas i wysiłek poświęcony na czynności, takie jak ustanawianie połączeń kablowych, przełączanie wejść i wprowadzanie ustawień bezprzewodowych na są znacznie ograniczone, dzięki czemu zajęcia mogą rozpocząć się natychmiast.

  • Bez podłączania kabli
  • Bez ustawień sieciowych
  • Bez wyszukiwania źródła
 
Utworzenie pliku OCC i ustawienia połączenia projektora można przeprowadzić w przeglądarce internetowej menedżera IT. Oszczędza to menedżerom IT kłopotów z budowaniem środowiska sieciowego.


Funkcja Moderatora
Ta funkcja umożliwia zbiorowe zarządzanie operacjami projekcyjnymi komputerów uczniów za pomocą smartfonu lub tabletu. Nauczyciel może wybrać dowolny komputer ucznia z dowolnego miejsca w klasie i natychmiast wyświetlić odpowiednie treści na ekranie. Jest to praktyczny sposób na zwiększenie efektywności nauczania i zwiększenie udziału uczniów poprzez działania takie jak prezentacja zadań. Jednocześnie można podłączyć maksymalnie 40 urządzeń, w tym urządzenia nauczyciela.

Sterowanie bezprzewodowe
Zdalne sterowanie komputerem i projektorem przez smartfon lub tablet umożliwia nauczycielom wyświetlanie ekranów z dowolnego miejsca w klasie.


Automatyczne wykrywanie źródła.
Po włączeniu zasilania i podłączeniu kabla projektor szuka sygnału wejściowego i automatycznie inicjuje projekcję. Projektor jest gotowy do pracy z pełną jasnością w ciągu 5 sekund a jego wyłączenie następuje natychmiast po naciśnięciu przycisku.


Źródło światła przyszłości

Innowacyjne, hybrydowe źródło światła laserowego i LED oznacza, że projektory CASIO stanowią pionierski postęp w dziedzinie ochrony środowiska: od 2006 r. Dyrektywa UE 2002/95 / WE (RoHS) nakłada znaczne ograniczenia na stosowanie toksycznej rtęci. Do tej pory jedynym wyjątkiem były lampy do projektora do użytku w świetle dziennym. Kompaktowe projektory CASIO mają natężenie światła do 4000 ANSI lumenów i są w stanie osiągnąć takie poziomy bez użycia lamp rtęciowych. Połączenie lasera i diody LED zmniejsza również zużycie energii nawet o 40 procent, obniżając tym samym koszty operacyjne jako dodatkową korzyść. Wspaniałe, znakomite wyniki jasno pokazują, że hybrydowe źródło światła CASIO, laserowe i LED, jest naprawdę kamieniem milowym w technologii projekcji!


Wygodna kontrola jasności - automatycznie lub za pomocą przycisków.

Projektory z serii Superior wyposażono w kontrolę jasności w aż siedmiostopniowej skali (tradycyjne projektory z wysokociśnieniową lampą rtęciową posiadają zwykle 2 lub 3 poziomy jasności). Tak precyzyjna skala pozwoli dostosować moc projektora do warunków panujących w pomieszczeniu. Dzięki temu obraz będzie bardziej czytelny - unikniemy zbyt małej lub zbyt dużej jasności, a także efektywniej dostosujemy poziom zużywanej energii. Jasność możemy wygodnie zmieniać za pomocą przycisków na obudowie projektora lub za pomocą pilota - i to bez wchodzenia do menu ekranowego. Pozwoli to na szybkie dostosowanie jasności nawet w trakcie prezentacji. Modele z serii Superior posiadają też wbudowany czujnik świtała, dzięki czemu kontrola może odbywać się automatycznie.


EKOLOGIA

CASIO jest pionierem w dziedzinie ochrony środowiska i już spełnia kryteria Konwencji z Minamata. 92 kraje, w tym Niemcy, Austria i Szwajcaria, zobowiązały się do zaprzestania produkcji, importu i eksportu produktów zawierających rtęć od 2020 roku. Dotyczy to również lamp rtęciowych stosowanych w projektorach. CASIO osiągnęło ten termin z dziesięcioletnim wyprzedzeniem, eliminując już bardzo toksyczny metal ciężki ze swoich projektorów i przekształcając całą gamę produktów w pozbawione rtęci, innowacyjne, laserowe i hybrydowe źródło światła LED od 2010 r. - źródło światła, które może się poszczycić imponującym poziomem efektywności energetycznej (waty / lumen).


Wykonane w Japonii

Japonia jest duchowym domem CASIO i oznacza wysoką jakość wykonania. Zwrot Made in Japan staje się prawdziwą obietnicą pochodzenia i jakości produktu pod względem precyzji i niezawodności.

 

Niskie koszty użytkowania to specjalność technologii Laser&LED

Zaletą Laser&LED jest przede wszystkim wytrzymałość źródła światła obliczona na 20 000 godzin. Dodatkowo dochodzi do tego dużo niższe zużycie energii (które, w przybliżeniu, wynosi połowę zużycia energii projektorów z rtęciowym źródłem światła o porównywalnej jasności). Te wszystkie zalety przenoszą się na bardzo niskie całkowite koszty użytkowania w porównaniu do klasycznych projektorów z lampami rtęciowymi. Na całkowite koszty użytkowania składają się koszty zakupu, koszt wymiany lampy, koszty wymiany filtrów oraz koszty elektryczności.Możliość pracy 24/7

Projektory CASIO przystosowane są do pracy w trybie 24/7. Wymagają jedynie szybkiego restartu raz na dobę.Ten atut w połączeniu z niezwykłymi parametrami żywotności źródła światła sprawia, że są to urządzenia nadające się do instalacji typu digital signage w przestrzeniach komercyjnych.


Dodatkowe opcje: 

  • Efekt lustra - funkcja odbicia lustrzanego pomocna w prowadzeniu zajęć ruchowych.
  • 9 wbudowanych szablonów - szablony zawierające często używane obramowania i siatki są dostępne do użytku w klasie.
  • Odliczanie czasu - możliwość wyświetlania dużego zegara na środku ekranu.

Dane techniczne

ProducentCasio
Jasność źródła światła4000 lm
Jednostka jasnościANSI Lumeny
TechnologiaDLP
Typ projektoraBiznes i edukacja
Bezlampowy
Rozdzielczość1280 x 800 (WXGA)
Żywotność źródła światła20000
Współczynnik odległości1.38 - 2.31:1
Kontrast20000:1
ObiektywF = 2.33 - 3.03 / f = 19.5 - 32.3 mm
Zoom/Focus1.7x / ręczny
Keystone pionowy (+/-)30 st
Przekątna30"– 300"
Szerokość obrazu0.65 - 6.46 m
Odległość od ekranu0.80 - 15.01 m
Odległość od ekranu dla obrazu 80"2.30 - 3.78 m
Wejścia wideoComposite
2 x HDMI
2 x VGA (D-Sub15)
Wejścia audioMikrofon (mini jack 3.5 mm)
2 x mini jack 3.5 mm
RCA (L/R)
Wyjścia audiomini jack 3.5 mm
Porty komunikacyjneRJ-45
RS232
2 x USB (A)
Micro-USB (wgranie logo)
USB (A) zasilające
Wbudowany głośnik16 W
Wyposażenie standardoweKarta gwarancyjna
Pilot
Przewód zasilający
Funkcje projektoraAuto-Keystone (automatyczna korekta efektu trapezowego w pionie)
Auto Power Off - wyłączenie po określonym czasie bez aktywnego sygnału
Czujnik oświetlenia zewnętrznego
Direct Power On - uruchomienie po podłączeniu zasilania
Funkcja Własne Logo
Kensington Lock
Menu ekranowe w j. polskim
Projekcja 360° (obrót w osi optycznej projektora np. projekcja na sufit/podłogę)
Projekcja na podłogę lub sufit
Projekcja tylna
Projekcja w trybie portretowym
Security bar
Stop klatka (funkcja freeze)
Szybkie włączanie i wyłączanie
Timer prezentacji
Tryb symulacji DICOM
Zabezpieczenie hasłem/kodem PIN
Zoom cyfrowy
Bezprzewodowa transmisja danych (wymaga opcjonalnego WiFi dongle)
Sterowanie i zarządzanie przez sieć
Wymiary (wys. x szer. x głęb.)357 x 124 x 337 mm
Waga5.9 kg
GwarancjaPrzy korzystaniu do 12 godzin dziennie: 3 lata na projektor, 5 lat (max.10.000 godzin) na źródło światła
Przy korzystaniu powyżej 12 godzin dziennie: 2 lata na projektor, 2 lata, (max 6.000 godzin) na źródło światła
Dodaj opinię
Twoja ocena: