Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Kamera internetowa Logitech BRIO Ultra HD
Kamera internetowa Logitech BRIO Ultra HD
Kamera internetowa Logitech BRIO Ultra HD
Kamera internetowa Logitech BRIO Ultra HD

Kamera internetowa Logitech BRIO Ultra HD

Id produktu aktin: 4118
1300 zł
netto: 1057 zł

Program kupujesz zyskujesz
130 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 1300 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

NAJLEPSZA KAMERA INTERNETOWA DO SPOTKAŃ WIDEO

Logitech Brio to nasza najlepsza i najbardziej zaawansowana kamera internetowa dla firm. Wyposażona w innowacyjne technologie, Brio podnosi poprzeczkę do doskonałości współpracy wideo ultra 4K HD.

RightLight™ 3 i technologia HDR (High Dynamic Range) automatycznie dostosowują się, aby pomóc Ci wyglądać jak najlepiej w każdym oświetleniu, w tym przy słabym świetle, bezpośrednim świetle słonecznym lub warunkach dużego kontrastu oświetlenia.

Brio posiada certyfikat dla firm i, dzięki zintegrowanym czujnikom optycznym i na podczerwień, obsługuje Windows Hello.


NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH

Brio to niezwykła technologia, która przesyła krystalicznie czysty obraz wideo w doskonałej rozdzielczości, częstotliwości odświeżania, kolorze i szczegółach, przy wykorzystaniu automatycznego ustawienia ostrości i 5-krotnego powiększenia HD. Brio zapewnia obraz o rozdzielczości 4K Ultra HD przy 30 kl./s, HD 1080p przy 30 lub 60 kl./s i HD 720p przy 30, 60 lub wyjątkowo płynnych 90 kl./s, zapewniając wyjątkową wyrazistość, płynność i szczegółowość.

 

POLE WIDZENIA Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI

Wybierz jedno z trzech ustawień pola widzenia (FOV), aby perfekcyjnie wykadrować obraz. Aby wykadrować idealny widok głowy i ramion, wybierz 65° po przekątnej. Aby uchwycić większą część pomieszczenia, wybierz 78° lub 90° po przekątnej. Niezależnie od tego, jakie ustawienie dFOV wybierzesz, uzyskaj bliższy widok dzięki 5-krotnemu powiększeniu HD w spektakularnej rozdzielczości 4K.

SKUPIENIE NA TOBIE ZRÓWNOWAŻONY KADR PEŁNY KONTEKST
Ustawienie kąta 65° jest idealne do optymalnego kontaktu wzrokowego i rozmów twarzą w twarz, w których chcesz uzyskać ostrość na sobie, a nie na przestrzeni roboczej wokół siebie. Ustawienie kąta 78° odkrywa więcej Twoich ustawień, zapewniając pełniejszy widok Twojego otoczenia fizycznego przy jednoczesnym zachowaniu dobrego kontaktu wzrokowego. Ustawienie szerokokątne 90° pokazuje jeszcze więcej otoczenia i jest idealne do wyświetlania obiektów fizycznych i zawartości tablicy w kamerze.

WYGLĄDAJ ŚWIETNIE W KAŻDYM OŚWIETLENIU

Spotykaj się, przesyłaj i nagrywaj z Brio w dowolnym świetle i zawsze wyglądaj najlepiej. Od słabego oświetlenia po jasne podświetlenie światłem słonecznym, technologia RightLight™ 3 i funkcja HDR (High Dynamic Range) automatycznie dostosowują się, aby zawsze podświetlać najważniejszy obiekt – Ciebie.

 

BRZMIJ ŚWIETNIE W KAŻDYM ŚRODOWISKU

Brio posiada dwa zintegrowane wielokierunkowe mikrofony z technologią redukcji szumów. Mikrofony wyraźnie rejestrują dźwięk z odległości do jednego metra bez wzmacniania szumu otoczenia, dzięki czemu rozmowy zawsze brzmią naturalnie i wyraźnie.


 

BEZPIECZEŃSTWO SPOTYKA SIĘ Z WYGODĄ

Dzięki zastosowaniu czujników optycznych i podczerwieni, Brio zapewnia szybkie i bezpieczne rozpoznawanie twarzy w systemie Windows Hello. Nie ma potrzeby wpisywania hasła do systemu Windows 10: wystarczy spojrzeć w obiektyw Brio, aby się zalogować.


 

PŁYNNE PRZESYŁANIE, BEZ OPÓŹNIEŃ

Brio zachowuje dużą liczbę klatek na sekundę (do 90 kl./s) w każdych warunkach oświetlenia, zapewniając wysoką jakość nagrywania, asynchroniczne udostępnianie prezentacji w Teams oraz płynne transmisje w grach, które nadążają za każdym Twoim ruchem. Większa liczba klatek na sekundę jest idealna w każdej sytuacji, która wymaga wolnego ruchu lub wyjątkowo płynnego strumienia wideo.


 

PEŁNA KONTROLA DZIĘKI APLIKACJI TUNE DESKTOP

Aplikacja Logi Tune Desktop służy do uproszczenia obsługi urządzeń osobistych, a w wybranych modelach, w tym Brio, pozwala dostosować ustawienia do potrzeb. Mini aplikacja umożliwia dyskretną obsługę, aby nie zakłócać współpracy wideo, zapewnia przybliżanie/oddalanie, ustawienia wstępne kolorów, dostrajanie kolorów, ustawianie ręcznej ostrości, a także umożliwia łatwe pobieranie aktualizacji oprogramowania układowego.


 

CERTYFIKAT DLA FIRM

Brio posiada certyfikat Skype dla firm i Microsoft Teams® oraz obsługuje funkcje Cortana® i Windows Hello. Certyfikaty i zgodność z innymi popularnymi aplikacjami obejmują BlueJeans, Cisco Webex™, Fuze, Google Meet™, GoToMeeting®, Lifesize Cloud, Pexip, RingCentral Video, Vidyo i Zoom®.

Dodaj opinię
Twoja ocena: