Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Zestaw plakatów Levenhuk przedstawiających ciała niebieskie
Zestaw plakatów Levenhuk przedstawiających ciała niebieskie

Zestaw plakatów Levenhuk przedstawiających ciała niebieskie

Id produktu aktin: 61050
80 zł
netto: 65 zł

Program kupujesz zyskujesz
8 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 80 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

W skład zestawu wchodzą 3 plakaty: Księżyc, Układ Słoneczny, Słońce i inne gwiazdy.

Wymiary plakatów: A1 (84 x 60 cm).

Materiał: błyszczący papier.


Dostarczanie ludziom informacji na temat wszechświata od zawsze było naszą pasją. Wierzymy, że podstawowa znajomość astronomii jest bardzo ważnym elementem edukacji każdego człowieka. W końcu zawsze chcesz widzieć w szerszej perspektywie, czyż nie? To właśnie dlatego stworzyliśmy serię wysokiej jakości plakatów przedstawiających ciała niebieskie. Dzięki nim zobaczysz, jak wygląda wszechświat, i dowiesz się o nim wielu ciekawych rzeczy. Bez względu na to, czy plakaty znajdują się na ścianie dziecięcego pokoju czy w klasie, wyglądają niesamowicie i urzekająco.


Plakat Levenhuk przedstawiający Słońce i inne gwiazdy


We wszechświecie istnieją naprawdę gigantyczne gwiazdy. Niektóre są tak potężne, że Słońce wygląda przy nich jak ziarenko piasku przy skale. Teraz możesz porównać ich rozmiary, korzystając z tego kolorowego plakatu. Sprawdź, jak wygląda Słońce w porównaniu z Cephei, Antaresem, Betelgezą i innymi znanymi, dużymi gwiazdami. Tak, Ziemia też tam jest, ale trudno ją zauważyć, ponieważ jest maleńka.


Na plakacie znajdują się również logicznie uporządkowane ciekawostki oraz informacje dotyczące procesu formowania się każdej gwiazdy.


Plakat Levenhuk przedstawiający Księżyc


Poznaj Księżyc – jedynego naturalnego satelitę Ziemi. Zastanawiałeś się kiedyś, jak długo istnieje Księżyc? Jaka jest jego masa? Z czego jest zbudowany? Czy wiesz, kto jako pierwszy postawił stopę na Księżycu? Ile wypraw na Księżyc zorganizowano? Czy zastanawiały Cię ciemne plamy na powierzchni Księżyca? Nawet jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, Twoje dzieci mogą się nad tym zastanawiać. Ten plakat w bardzo ciekawy sposób udzieli im odpowiedzi na wszystkie pytania. Oprócz szczegółowego obrazu Księżyca na plakacie znajdują się również logicznie uporządkowane informacje z ciekawostkami.


W przeciwieństwie do wielu innych planet Ziemia ma tylko jednego satelitę. Jest to najjaśniejszy obiekt na nocnym niebie, dlatego ludzie od wieków przypatrywali mu się z ciekawością.


Poznasz historię odkrywania Księżyca, dowiesz się, czym charakteryzuje się satelita Ziemi i poznasz odpowiedzi na pytania, które nurtowały ludzkość, np. o ciemne plamy na powierzchni Księżyca.


Ten plakat z pewnością wzbudzi zainteresowanie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Informacje na plakacie są przedstawione w czytelny sposób.


Plakat Levenhuk przedstawiający Układ Słoneczny


Poznaj Słońce – jedyną gwiazdę w naszym układzie – i osiem planet krążących wokół niej: Merkurego, Wenus, Ziemię i Marsa (tak zwane planety wewnętrzne), Jowisza, Saturna, Urana i Neptuna (tak zwane planety zewnętrzne). Zastanawiałeś się kiedyś, co stanie się ze Słońcem za pięć lub sześć miliardów lat? A może nad historią powstania i budową planet Układu Słonecznego? Na tym plakacie znajdują się logicznie uporządkowane ciekawostki, które dadzą Ci odpowiedź na te i wiele innych pytań.


Zastosowanie: Produkt do użytku ogólnego. Może być używany przez dzieci powyżej 3. roku życia.

Dodaj opinię
Twoja ocena: