Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Mikroskop cyfrowy Levenhuk DTX 700 LCD
Mikroskop cyfrowy Levenhuk DTX 700 LCD

Mikroskop cyfrowy Levenhuk DTX 700 LCD

Id produktu aktin: 75075
1470 zł
netto: 1195 zł

Program kupujesz zyskujesz
147 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 1470 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Mikroskop cyfrowy Levenhuk DTX 700 LCD jest przeznaczony do badania preparatów nieprzezroczystych. Doskonale sprawdza się podczas pracy z biżuterią, płytkami drukowanymi, minerałami, monetami oraz przekrojami metali. Ten mikroskop jest również przydatny w domu, np. do badania owadów i roślin. Levenhuk DTX 700 LCD jest wyposażony w ekran LCD zmniejszający zmęczenie oczu podczas długotrwałej pracy i jest dużo wygodniejszy od patrzenia bezpośrednio przez okular standardowego mikroskopu.


Obraz jest rejestrowany przez kamerę 5 Mpix. Kamera ma powiększenie 10–300 razy, a dodatkowe przybliżenie umożliwia obserwowanie obiektów z maksymalnym powiększeniem 1200 razy. Kolorowy i szczegółowy obraz jest przesyłany do wbudowanego wyświetlacza LCD. Ponadto wbudowana kamera umożliwia rejestrowanie obrazów i nagrywanie filmów. Przyciski sterujące umieszczono bezpośrednio pod ekranem. Służą do konfigurowania jakości zdjęć i filmów, włączania oraz wyłączania trybu upływu czasu, wybierania trybu nagrywania filmów w pętli oraz ustawiania daty i godziny.


Ten autonomiczny mikroskop nie wymaga podłączania do urządzeń zewnętrznych. Do zapisywania zdjęć i filmów jest potrzebna karta pamięci (sprzedawana osobno). Mikroskop można podłączyć do zewnętrznego monitora, telewizora lub komputera. W zestawie są wszystkie wymagane przewody i oprogramowanie. Uwaga: oprogramowanie instalowane na komputerze umożliwia mierzenie obiektów (długość linii, promień, średnica, kąt na podstawie trzech punktów). To oprogramowanie pozwala również dodawać obrazy i teksty do obrazów zarejestrowanych przez mikroskop.


Układ oświetlenia mikroskopu składa się z 8 jasnych diod LED o regulowanej jasności. Mikroskop ma wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejszający niepożądane refleksy świetlne podczas badania błyszczących metali.


Do zasilania mikroskopu służy zasilacz sieciowy lub wbudowana bateria wystarczająca na maksymalnie trzy godziny ciągłej pracy.


Właściwości:

 • Cyfrowy mikroskop z kamerą 5 Mpix i kolorowym wyświetlaczem LCD
 • Górne oświetlenie LED z regulacją jasności
 • Wbudowany filtr polaryzacyjny
 • Możliwość rejestrowania obrazów i filmów; obraz jest przesyłany do zewnętrznego wyświetlacza
 • Oprogramowanie do przetwarzania obrazów z funkcją pomiaru
 • Zasilacz sieciowy lub wbudowana bateria


Zawartość zestawu:

 • Mikroskop
 • Zasilacz (100–240 V, 50/60 Hz)
 • Przewód USB
 • Przewód AV
 • Skala do kalibracji
 • Oprogramowanie na płycie CD
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna


Zalecenia dotyczące korzystania z oprogramowania: aby program PortableCapture Plus (i jego inne wersje) działały prawidłowo, należy uruchomić zainstalowaną aplikację dopiero po podłączeniu mikroskopu do komputera i przygotowaniu go do prowadzenia obserwacji.


Mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD nie jest kompatybilny z zewnętrznymi kamerami cyfrowymi.


Uwaga! Należy pamiętać, że napięcie sieciowe w większości państw europejskich wynosi 220–240 V, natomiast w USA i Kanadzie 110 V. Należy sprawdzić prawidłową wartość napięcia sieciowego w tabeli danych technicznych. Nie wolno podłączać urządzenia o napięciu 110 V do gniazdka o napięciu 220 V ani na odwrót bez użycia przetwornika.

Dodaj opinię
Twoja ocena: