Nowoczesne Technologie Edukacyjne
ESET NOD32 10 użytkowników - Endpoint Antivirus Client
ESET NOD32 10 użytkowników - Endpoint Antivirus Client

ESET NOD32 10 użytkowników - Endpoint Antivirus Client

439 zł
netto: 357 zł

Program kupujesz zyskujesz
43 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 439 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis
PAKIET MAŁA SZKOŁA skierowana jest do szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich (promocja nie obowiązuje wyższych uczelni)
LICENCJONOWANIE: Oferujemy pakiety po 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 licencji, nie można kupować licencji na inne ilości niż wymienione (nie można zamówić 18 czy 43 licencji). Licencje są ważne przez 1 rok.
Koszt nośnika wynosi 25,- zł netto (opakowanie DVD, płyta CD, instrukcja)
Licencje na programy w wersji „Mała Szkoła” dostępne są na 1 rok, 2 i 3 lata.
Cena 2 i 3 letnia to wielokrotność ceny za 1 rok.

Ochrona stacji roboczych oraz serwerów pracujących w środowisku Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista oraz Windows 2003 Server.

Program antywirusowy ESET NOD32 zapewnia ochronę przed wirusami, spyware, adware oraz phishingiem, sprawdzając w czasie rzeczywistym wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory, pliki pobierane z Internetu oraz pocztę elektroniczną. Ochronę w czasie rzeczywistym uzupełnia skaner uruchamiany na żądanie lub według harmonogramu. Najwyższą efektywność zapewnia programowi ESET NOD32 korzystanie z innowacyjnej technologii ThreatSense™ łączącej klasyczne skanowanie przy użyciu baz sygnatur z zaawansowaną analizą heurystyczną.

Cechy programu:
Najszybszy antywirus na rynku
System wczesnego ostrzegania ThreatSense.NET
Ochrona w czasie rzeczywistym - AMON (Antivirus MONitor)
Ochrona przed zagrożeniami z Internetu - IMON (Internet MONitor)
Ochrona poczty w korporacjach - moduł EMON (Email MONitor)
Akcje podejmowane po wykryciu zagrożenia
Katalog kwarantanny

Dodatkowe funkcje:
Automatyczna aktualizacja
Dzienniki zdarzeń i powiadomienia
ESET NOD32 w sieci korporacyjnej - centralna konsola administracyjna
Technologia ThreatSense™
Najszybszy antywirus na rynku

Wyjątkowa szybkość programu została wielokrotnie potwierdzona w testach. ESET NOD32 skanuje od 2 do 5 razy szybciej niż inne programy antywirusowe. Uzyskanie takiej szybkości skanowania możliwe jest dzięki temu, że moduły kluczowe dla szybkości działania programu zostały napisane i zoptymalizowane w języku niskiego poziomu (asemblerze). Zastosowanie asemblera sprawiło też, iż ESET NOD32 ma bardzo małe wymagania systemowe i może być stosowany również na komputerach starszego typu, nie obniżając ich wydajności.
Technologia ThreatSense™

ThreatSense™ łączy wiele sposobów wykrywania wirusów w jednym silniku. Klasyczna analiza z użyciem aktualizowanej co godzinę bazy sygnatur wykrywa znane zagrożenia. Tzw. heurystyka pasywna pozwala na wykrycie nowych odmian znanych wirusów. Unikalna, opracowana przez ESET metoda zaawansowanej (aktywnej) heurystyki analizuje podejrzane fragmenty kodu uruchamiając plik na wirtualnej maszynie PC (w oddzielonym zabezpieczonym środowisku), dzięki czemu może sprawdzić działanie programu, nie narażając systemu operacyjnego naszego komputera na niebezpieczeństwo. Pozwala to na sprawdzenie również kodu zaszyfrowanego, wewnętrzne spakowanego i polimorficznego (gdzie kod zmienia się przy każdej replikacji). Kod jest następnie analizowany pod kątem podejrzanego zachowania (jak np. nawiązywanie połączeń SMTP, modyfikacja rejestru, modyfikacja zbiorów systemowych). W ten sposób wykrywane są nowe, nieznane dotąd zagrożenia. Połączenie tak wielu metod wykrywania w jednym silniku ThreatSense™ pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiej wykrywalności. Więcej na temat technologii ThreatSense™ przeczytasz tutaj.

System wczesnego ostrzegania ThreatSense.NET

W razie wykrycia przez technologię ThreatSense™ nowego zagrożenia, możliwe jest automatyczne wysyłanie podejrzanego pliku do natychmiastowej dalszej analizy w laboratorium ESET-a. W razie potrzeby opracowywane są aktualizacje bazy sygnatur, pozwalające na jednoznaczną identyfikację nowego zagrożenia i jego usunięcie.
Ochrona w czasie rzeczywistym - AMON (Antivirus MONitor)

Jednym z podstawowych modułów programu ESET NOD32 jest AMON - monitor antywirusowy skanujący w tle wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory. Podobnie jak wszystkie inne moduły, AMON wykorzystuje technologię ThreatSense™ pozwalającą nie tylko na pewne identyfikowanie znanych już zagrożeń, ale także na rozpoznawanie zupełnie nowych, dzięki zaawansowanej analizie heurystycznej. Dla zwiększenia szybkości działania, AMON potrafi rozpoznać zbiory, które już raz zostały przez niego sprawdzone i są bezpieczne. Dopóki dany zbiór nie zostanie zmieniony lub nie zostanie zaktualizowana baza sygnatur wirusów, nie będzie on skanowany po raz kolejny, co znacznie poprawia efektywność pracy całego systemu.
Ochrona przed zagrożeniami z Internetu - IMON (Internet MONitor)

ESET NOD32 został wyposażony w specjalny moduł chroniący w czasie rzeczywistym połączenie komputera z Internetem. Dzięki niemu cała przychodząca poczta elektroniczna wraz ze wszystkimi załącznikami skanowana jest "w locie" i w razie potrzeby automatycznie oczyszczana. Monitorowane są także w czasie rzeczywistym przeglądane strony WWW (ruch HTTP) oraz wszystkie pobierane z Internetu zbiory. Skanowanie poczty i połączenia z Internetem odbywa się na poziomie interfejsu Winsock 2.0, dzięki czemu nie wymaga żadnej konfiguracji, działając poprawnie zaraz po zainstalowaniu programu ESET NOD32. IMON współpracuje z każdym typem przeglądarki internetowej oraz z dowolnym programem pocztowym obsługującym protokół POP3. Do każdej przeskanowanej wiadomości może zostać automatycznie dopisana informacja, że została ona sprawdzona programem ESET NOD32 i jest bezpieczna.
Ochrona poczty w korporacjach - moduł EMON (Email MONitor)

ESET NOD32 został wyposażony dodatkowo w moduł EMON skanujący w protokole MAPI pocztę przychodzącą i wychodzącą ze stacji roboczej. Jest to szczególnie ważne w sieciach korporacyjnych korzystających z serwerów MS Exchange oraz programu MS Outlook w trybie korporacyjnym (w trybie "niekorporacyjnym" poczta dla MS Outlook skanowania jest przez moduł IMON).
Akcje podejmowane po wykryciu zagrożenia

W przypadku wykrycia wirusa lub innego wrogiego programu, ESET NOD32 może podjąć szereg akcji w zależności od sytuacji i preferencji użytkownika. W domyślnej konfiguracji program blokuje dostęp do podejrzanego zbioru i każdorazowo pyta użytkownika o decyzję. Użytkownik ma do wyboru następujące możliwości: wylecz zbiór, usuń, przenieś do kwarantanny, zmień nazwę, pozostaw bez zmian lub wyślij próbkę do analizy w laboratorium ESET. Ostatnia opcja dostępna jest tylko w przypadku wykrycia nowych zagrożeń, które nie zostały jeszcze ujęte w aktualnej bazie sygnatur. Możliwa jest taka zmiana ustawień, by program automatycznie podejmował określoną akcję po wykryciu zagrożenia np. automatycznie leczył zainfekowany zbiór, a w razie niepowodzenia przenosił go do kwarantanny.

Katalog kwarantanny.

Katalog kwarantanny jest miejscem, gdzie zainfekowane zbiory mogą być bezpiecznie przechowywane, jeżeli z jakichś powodów nie chcemy ich od razu wyleczyć lub usunąć. Wrogie programy przechowywane są w postaci zaszyfrowanej, nie zagrażając w żaden sposób komputerowi. Nie mogą być przypadkowo uruchomione ani też samodzielnie się uaktywnić.
Dodatkowe funkcje

ESET NOD32 oferuje użytkownikowi wiele dodatkowych funkcji ułatwiających codzienne korzystanie z programu. Pozwala na zdefiniowanie profili użytkownika, w których możliwe jest zapamiętanie konkretnych ustawień. Użytkownik może zdefiniować sobie ich dowolną ilość. Dzięki temu możliwe jest łatwe dostosowanie ustawień ochrony do potrzeb - inne ustawienia można zdefiniować do pracy w bezpiecznej sieci lokalnej, a inne do pracy z bezpośrednim podłączeniem do Internetu. Ważną cechą programu ESET NOD32 jest możliwość ochrony aktualnej konfiguracji programu antywirusowego hasłem, które uniemożliwia także odinstalowanie programu.
Automatyczna aktualizacja

ESET NOD32 aktualizuje bazę sygnatur wirusów w pełni automatycznie, nawet co godzinę. Aktualizacja przeprowadzana jest na zasadzie inkrementacji - niewielkie pliki aktualizacyjne minimalizują obciążenie sieci. ESET NOD32 może być aktualizowany przez Internet, z wybranej stacji roboczej lub serwera w sieci lokalnej, a w przypadku braku połączenia z Internetem, także z płyty CD. W przypadku problemów z połączeniem z serwerem aktualizacyjnym, program umożliwia wybór alternatywnego źródła aktualizacji.
Dzienniki zdarzeń i powiadomienia

Program wyposażony jest w bogate dzienniki zdarzeń dostarczające informacji o wynikach skanowania, wykrytych wirusach i innych wrogich programach oraz o aktualizacjach systemu. Istnieje także możliwość wysłania powiadomień za pośrednictwem poczty elektronicznej w przypadku zaistnienia określonych zdarzeń jak np. wykrycie wirusa czy błąd przy próbie aktualizacji baz sygnatur.
ESET NOD32 w sieci korporacyjnej - centralna konsola administracyjna

ESET NOD32 dostępny jest także w wersji korporacyjnej umożliwiającej centralną instalację, administrację, konfigurację oraz monitorowanie całego systemu ochrony antywirusowej stacji roboczych i serwerów. Zdalna konsola Remote Administration (RA) umożliwia skanowanie wybranych stacji roboczych lub serwerów na żądanie lub według ustalonego harmonogramu, wymuszenie aktualizacji bazy sygnatur wirusów, a także wyszukanie w sieci stacji roboczych i serwerów niezabezpieczonych programem NOD32. Konsola RA umożliwia także tworzenie szczegółowych raportów i statystyk dotyczących wszelkich przypadków aktywności wirusów, aktualizacji programu antywirusowego oraz wyników skanowania. Dzięki konsoli RA administrator ma pełną kontrolę na ochroną antywirusową sieci oraz otrzymuje pełny zakres informacji o aktualnym stanie jej bezpieczeństwa.
Dodaj opinię
Twoja ocena: