Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Aktywna Tablica zestaw ekonomiczny Z10E
Aktywna Tablica zestaw ekonomiczny Z10E

Aktywna Tablica zestaw ekonomiczny Z10E

Id produktu aktin: - Z10E
-24% 18465 zł
14000 zł
netto: 14000 zł

Program kupujesz zyskujesz
1400 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 14000 zł

Podstawowe cechy produktu
Producent
Newline
Przekątna
65'', 75''
Zawiera komputer OPS
Nie
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Zestaw zawiera:

Monitor interaktywny Optoma 65" 3 szt.


Montaż zestawu interaktywnego 3 szt.


Szkolenia TIK dla Rady PedagogicznejOptoma 5652RK technologia w służbie edukacji

Interaktywne monitory Optoma zostały zaprojektowane w odpowiadzi na zapotrzebowanie nauczycieli i uczniów. Słuchając uwag nauczycieli i zbierając opinie klientów Optoma stworzyła rozwiązania, które usuwają bariery, przed którymi stoją dziś nauczyciele. Wynikiem tego jest intuicyjne, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które można dostosować do sposobu w jaki pracujesz.

Tworzymy. Łączymy. Uczymy.

Udostępnianie treści jest łatwe, dzięki wbudowanym narzędziom do adnotacji, które ułatwiają współpracę w klasie. Zaprojektowany do pracy hybrydowej monitor Creative Board zapewnia inteligentną współpracę i funkcje łączności dla każdej klasy.

Pracujemy jednocześnie.
Wiele zespołów lub osób może współpracować z dwóch oddzielnych lokalizacji w czasie rzeczywistym.

Optoma Creative Board - Tablica i adnotacje

Udostępnianie kreacji jest łatwe dzięki wbudowanym narzędziom do adnotacji, które ułatwiają współpracę w klasie. Zaprojektowany do pracy hybrydowej - Creative Board zapewnia inteligentną współpracę i funkcje łączności dla każdej klasy. Pracuj jednocześnie. Dwa zespoły lub osoby mogą współpracować z dwóch oddzielnych lokalizacji w czasie rzeczywistym.

Długopis Optoma do szybkiego rozpoczęcia rysowania

Przygotuj się do rozpoczęcia dowolnej lekcji w kilka sekund. Dołączone pióro do szybkiego rysowania natychmiast aktywuje aplikację tablicy, oszczędzając czas i energię przeznaczoną na konieczność ręcznej zmiany trybów.

Hybrid Learning - Ucz poza klasą.

Nauczaj w czasie rzeczywistym, bez względu na lokalizację ucznia. Wyświetlacze Optoma Creative Touch serii 5 doskonale wpisują się w ciągle zmieniające się potrzeby środowisk edukacyjnych. Zaprojektowana z myślą o wspieraniu kształcenia na odległość, seria Creative Touch 5 firmy Optoma pozwala uczniom pracować razem w czasie rzeczywistym z domu, w klasie lub w dowolnym miejscu, maksymalizując zaangażowanie w zdalne i hybrydowe środowiska edukacyjne. Dzięki możliwości łączenia się z kamerami internetowymi i innymi wizualizatorami wraz z unikalnym oprogramowaniem Optoma, seria Creative Touch 5 stanowi najlepsze rozwiązanie do współpracy w edukacji.

Łatwe połączenie.

Nauczaj w czasie rzeczywistym, bez względu na lokalizację ucznia. Wyświetlacze Optoma Creative Touch serii 5 doskonale wpisują się w ciągle zmieniające się potrzeby środowisk edukacyjnych. Zaprojektowana z myślą o wspieraniu kształcenia na odległość, seria Creative Touch 5 firmy Optoma pozwala uczniom pracować razem w czasie rzeczywistym z domu, w klasie lub w dowolnym miejscu, maksymalizując zaangażowanie w zdalne i hybrydowe środowiska edukacyjne. Dzięki możliwości łączenia się z kamerami internetowymi i innymi wizualizatorami wraz z unikalnym oprogramowaniem Optoma, seria Creative Touch 5 stanowi najlepsze rozwiązanie do współpracy w edukacji.

Pływający pasek narzędzi sprawia, że nauka jest płynniejsza.

Łatwo przesuwaj i umieszczaj pasek narzędzi w dowolnym miejscu na obszarze roboczym nieskończonej przestrzeni. Błyskawicznie wybieraj narzędzia, takie jak gumka, linijka i zakreślacz, zmieniaj kolory lub importuj obrazy, aby wzbogacić każdą lekcję.

Obsługa Google Classroom i logowania jednokrotnego.

Nauczyciele mogą łatwo tworzyć i importować materiały lekcyjne w dowolnym miejscu. Dzięki funkcji logowania jednokrotnego (SSO) możesz szybko zsynchronizować się z Google Classroom, zapewniając korzyści płynące z udostępniania bez użycia papieru i współpracy cyfrowej w klasie. Nauczyciele mogą teraz pracować nad swoimi planami lekcji z domu i natychmiast przynieść je do dowolnej klasy.

Łącz się zawsze i wszędzie.

Nauczyciele mogą mieć spokój ducha, wiedząc, że ich menedżerowie IT mogą wspierać ich zdalnie za pomocą rozwiązania Optoma Management Suite (OMS). Menedżerowie IT mogą monitorować i diagnozować problemy z dowolnym wyświetlaczem AV, aby nauczyciele nie byli pozostawieni w ciemności. Nauczyciele mogą również ustawiać alerty i emitować komunikaty alarmowe.

Nigdy nie zabraknie miejsca podczas lekcji.

Dzięki możliwości rysowania w dowolnym miejscu, wstawiania obrazów i kształtów, z których wszystkie można zapisywać, drukować lub udostępniać urządzeniom studenckim, płótno nieskończoności nie ograniczy Twojej kreatywności i rozszerzy przestrzeń roboczą.

Ulepsz swoje lekcje i utrzymuj przepływ pomysłów.

Łatwo przeciągaj i upuszczaj obrazy i zawartość wideo z wbudowanej przeglądarki bezpośrednio do przestrzeni Creative Board.

Łącz się między platformami.

Podłącz dowolne urządzenie. Bezprzewodowo nadawaj, udostępniaj lub przesyłaj strumieniowo swoje treści na duży ekran dzięki CreativeCast Pro™. Lustro ekranowe wysokiej jakości obrazów, wideo, dokumentów i dźwięku ze smartfona, laptopa lub komputera - wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. Przyniesienie własnego urządzenia nigdy nie było łatwiejsze.

Reactiv SUITE

Podnieś poziom spotkań zdalnych lub osobistych. Przekształć swoje prezentacje w potężne momenty opowiadania historii dzięki oprogramowaniu Vizetto Reactiv SUITE™ - dołączonemu do interaktywnego wyświetlacza płaskiego Optoma 5 Series.

Specyfikacja monitora

Wyświetlacz
Podświetlenie Podświetlenie bezpośrednie dioda LED
Rozmiar (przekątna) 65"
Rozdzielczość 3840(H)*2160(V) Pixel (UHD 4K)
Jasność 400 cd/m2
Współczynnik kontrastu 5 000:1
Kontrast dynamiczny 7 000:1
Kąty widzenia 178°
Czas reakcji 6ms
Żywotność 50 000 godzin
Liczba głośników 2
Watów na głośnik 20W
Twardość powierzchni 7H
Szkło Hartowane szkło, antyodblaskowa powierzchnia/odcisk palca
Air gap 0.80mm
Piórko - twardość 9H
Dotyk - rozdzielczość 32768 x 32768
Dotyk
System Windows10 / Windows8 / Windows7 / Windows XP / Linux/Mac (1 Touch point only) / Android / Chrome
Punkty dotyku 10 punktów pisania i 20 punktów dotyku
Narzędzie dotyku Palec, Pasywne pióro na podczerwień
Power
Zasilanie 100-240V~ 50/60Hz
Zużycie energii (tryb czuwania) 0.288W
Zużycie energii (maksymalne) 295W
Zużycie energii - średnie (wat) 116.8
System operacyjny
Wersja systemu Android 9.0
CPU Czterordzeniowy procesor A73
GPU Mali G52 MC2
RAM 4GB
Storage 32GB
OSD / języki wyświetlacza 17 języków: arabski, czeski, duński, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny, turecki
Wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm) 1489 x 87 x 897
Rodzaj śrub montażowych M8*25mm
Otwory VESA 600*400mm
W pudełku Przewód zasilający w standardzie europejskim (3 m)
Przewód zasilający w standardzie amerykańskim (3 m)
Standardowy przewód zasilający w Wielkiej Brytanii (3 m)
USB
HDMI (3m)
2x Pióro do pisania
Pilot
Bateria
Uchwyt na długopis
Skrócona instrukcja obsługi
Złącza wejściowe/wyjściowe Porty wejścia: 3 x HDMI 2.0, 1 x VGA, 1 x Audio 3.5mm, 1 x S/PDIF, 4 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x RS232, 2 x RJ45, 1 x USB-C, 2 x USB Touchport
Porty wyjścia: 1 x HDMI 2.0, 1 x Audio 3.5mm
Warunki pracy 0℃- 40℃
Waga netto 38.05 kg
Waga brutto 49.05 kg
Bezprzewodowy - antena Akcesorium opcjonalne
Technologia bezprzewodowa 802.11ac/b/g/n/a/ax
WiFi - częstotliwość robocza 2.4Ghz/5GHz
Dodaj opinię
Twoja ocena: