Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Pakiet Baby First TV (10 gier)
Pakiet Baby First TV (10 gier)

Pakiet Baby First TV (10 gier)

Id produktu aktin: FFBFTV
738 zł
netto: 600 zł

Program kupujesz zyskujesz
73 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 738 zł

Podstawowe cechy produktu
Producent
Funtronic
Grupa wiekowa
Szkolna
Opinie
Ocena: 0
Opis
Do pobrania
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Pakiet Baby First

Jest to pakiet stworzony we współpracy z amerykańską telewizją Baby First TV. Kierowany głównie do najmłodszych odbiorców. Pakiet Baby First TV zawiera 6 gier, które wprowadzają najmłodszych w świat dźwięków i kolorów. Gry są świetną formą zabawy ruchowej rozwijającej spostrzegawczość i koordynację wzrokowo ruchową. Szczególnie polecany do przedszkoli, żłobków i sal zabaw.


Gry wchodzące w skład pakietu:


PEEK A BOO – A KUKU

Peek a Boo bardzo lubi bawić się w chowanego. Przyjrzyj się dobrze a na pewno go wypatrzysz. Wtedy powiedz “a kuku widzę Cię” i wskocz na niego, ale zaraz zaraz, gdzie się podział Peek a Boo? Poszukamy go razem?


TĘCZOWY KOŃ – KOLORY

Tęczowy Koń uwielbia malować obrazki swym kolorowym ogonem. Pomóż mu i pomaluj dokładnie wszystkie elementy. Jak Ci się uda pomalować wszystkie elementy, Tęczowy Koń namaluje dla Ciebie piękną kolorową tęczę.


MISIA BENIA – DŹWIĘKI

Cześć Misiu Beniu! Pobawimy się w odgadywanie dźwięków? Posłuchaj uważnie i odgadnij co to za dźwięk. Wybierz obrazek, który według Ciebie pasuje do dźwięku. Gotowi? Dobrze, więc bawmy się.


SAMMY & EVE – CIEPŁO ZIMNO

Wiewiórka Sammy ma żołądź, hmm gdzie by go schować. Już wiem! Ukryję go tutaj. Twoim zadaniem jest pomóc wiewiórce Eve go odnaleźć. Dziecko które będzie szukać zakrywa oczy, a kiedy kiedy nadchodzi czas szukania pozostałe dzieci pomagają w szukaniu mówiąc ciepło-zimno. A kiedy odnajdziemy żołądź klaszczemy w dłonie. Zagramy razem?


KACZUSZKA TILLY – ZWIERZĘTA

Cześć jestem kaczuszka Tilly, to jest mój dom. Odwiedzają mnie tu moi przyjaciele. Bardzo lubię się z nimi bawić. Hmm a co to za dźwięk? Ktoś przyszedł mnie odwiedzić, bardzo ciekawe kto to też może być. Pomożecie mi odgadnąć jakie zwierzątko czeka za drzwiami? Posłuchajmy razem.


GOO GOO – SAMOCHODY

Mały niebieski GooGoo bardzo lubi rysować samochody. Czasami jego rysunki wyskakują z kartki i uciekają na wszystkie strony. Pomożesz je złapać zanim odjadą?

Do pobrania
Dodaj opinię
Twoja ocena: