Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Słuchawki bezprzewodowe PaMu Unique z wymiennymi okładkami T6D
Słuchawki bezprzewodowe PaMu Unique z wymiennymi okładkami T6D

Słuchawki bezprzewodowe PaMu Unique z wymiennymi okładkami T6D

Id produktu aktin: 490267
399 zł
netto: 324 zł

Program kupujesz zyskujesz
39 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 399 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Pamu Unique - Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.0 z wymiennymi okładkami

Model: T6D


Pamu Unique wyróżnia unikalny design z 3 wymiennymi okładkami etui, które każdy może dostosować do swoich preferencji.

Same słuchawki to ten sam produkt co modele oznaczone jako T6 (Pamu Slide) czy T6C (Pamu Slide Mini) i posiadają te same niesamowite właściwości, których nie znajdziecie w innych słuchawkach w tej cenie. 

Słuchawki douszne Unique mają nie tylko nowoczesny wygląd, ale także rewelacyjną jakość dźwięku oraz system tłumienia hałasu.
30 GODZIN ODTWARZANIA MUZYKI I ROZMÓW  • Akumulator o pojemności 400 mAh pozwala na odtwarzanie muzyki lub rozmowy do 30 godzin
  • Etui ładujące z portem USB-C gwarantuje szybkie ładowanie. Wystarczy 5 minut ładowania, aby pracowały one przez kolejną godzinę.
  • Funkcja ładowania bezprzewodowego - za pomocą odbiornika ładującego PaMu Unique Wireless dostępnego w sprzedaży osobno.
    Możesz użyć odbiornika ładowania bezprzewodowego, jako opcjonalnego do ładowania PaMu Unique.
    Wystarczy założyć na własne podkładki / gniazda do ładowania bezprzewodowego i można ładować słuchawki PaMu Unique bez kabli! Odbiornik ładowania bezprzewodowego PaMu Unique obsługuje także ładowanie innych urządzeń typu C.AUTOMATYCZNE PAROWANIE OD RAZU PO WYJĘCIU Z PUDEŁKA

Słuchawki Pamu Unique automatycznie łączą się z urządzeniem, z którym wcześniej już się łączyły od razu po wyjęciu z etui. Wystarczy, że połączysz je raz przy pierwszym użyciu. Tak samo rozłączają się automatycznie po schowaniu ich z powrotem do etui. Nie trzeba nic klikać parowanie jest zapamiętane.

Łączność bezprzewodowa jest możliwa dzięki połączeniu Bluetooth w wersji 5.0.


GŁĘBOKI BAS I TECHNOLOGIA REDUKCJI SZUMÓW

Rewelacyjny chipset Qualcomm QCC3020 zapewnia głęboki bass przy niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Firmy takie jak Bose, Sony i Jabra nadal używają starego Qualcomm CSR86Xx, podczas gdy Apple Airpods 2 korzysta z układu H1. Nawiązaliśmy współpracę z Intelem i Qualcomm, aby opracować PaMu Unique i przewyższyć wszystkie inne słuchawki. Czy osiągnęliśmy nasz cel? Uważamy, że tak, ale ostatecznie sam zdecydujesz i się przekonasz.

Szumy z zewnątrz zostają maksymalnie zredukowane dzięki czemu użytkownicy mogą skupić się na czystym dźwięku lub rozmowach w doskonałej jakości.PANEL DOTYKOWY NA SŁUCHAWKACH
Odbieranie rozmów, przewijanie piosenek, pauzowanie czy używanie asystentów głosowych jednym przyciskiem bez wyjmowania telefonu z kieszeni czy torby.

Całym systemem audio sterujesz za pomocą prostych i intuicyjnych komend dotykowych na panelu słuchawki.

Już po kilku użyciach będziesz intuicyjnie obsługiwał panel dotykowy, który umieszczony jest na obu słuchawkach.NIGDY NIE WYPADAJĄ Z UCHA

Ergonomiczny kształt, ‏‏dopasowany do kształtu ucha

‏‏‎‎IPX6 - odporność na wodę i pot

6 wymiennych nakładek na słuchawki w zestawie – aby dopasować słuchawki do różnych kształtów i rozmiarów ucha. Dzięki temu nigdy nie wypadają z ucha.

Wszystko jedno czy skaczesz, biegasz, wspinasz się czy tańczysz możesz mieć pewność, że słuchawki PaMu Slide nigdy nie wypadną Ci z ucha.UŻYWANIE SŁUCHAWEK POJEDYNCZO


Pamu Unique możesz używać pojedynczo. Po schowaniu jednej słuchawki do etui druga słuchawka będzie działała bez zakłóceń.


WYMIENNE OKŁADKI ETUI

Słuchawki Pamu Unique wyróżniają się tym, że w zestawie dostępne są 3 różne okładki etui, które użytkownicy mogą z łatwością wymieniać. 

Mało tego, producent udostępnia plik PSD z szablonem wzorów, który można dowolnie modyfikować. Jeśli tylko posiadasz dostęp do odpowiedniej drukarki - możesz samodzielnie zaprojektować i wydrukować własne wzory etui.
CO JEST W PUDEŁKU?

- 2 słuchawki douszne Bluetooth 5.0 Pamu

- 1 przenośna ładowarka dwu-funkcyjna

- 1 kabel USB-C 

- 6 końcówek dousznych

- 1 torba transportowa

- 3 unikalne osłony PaMu
Dodaj opinię
Twoja ocena: