Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Aktywna Tablica zestaw 19
Aktywna Tablica zestaw 19

Aktywna Tablica zestaw 19

Id produktu aktin: - Z19
-20% 21872 zł
17500 zł
netto: 17500 zł

Program kupujesz zyskujesz
1750 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 17500 zł

Podstawowe cechy produktu
Producent
Newline
Przekątna
86''
Format
16:9
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

 

Podana cena zawiera stawkę 0% VAT dla edukacji!


Zobacz jak Newline sprawdzi się w nauczaniu tradycyjnym, hybrydowym i zdalnym


Zestaw zawiera:

2 x Monitor interaktywny Newline TT-6520ER 65"


2 x soundbar o mocy 40W z wbudowaną kamerą 4K


2 x MozaBook Classroom na 6 miesięcy


Montaż monitora interaktywnego


Szkolenia TIK dla Rady PedagogicznejMonitor interaktywny Newline ATLAS ER

Newline ATLAS jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących elastyczność w działaniu – świetnie sprawdzi się zarówno podczas tradycyjnego spotkania lub lekcji, podczas pracy zdalnej lub pracy w trybie hybrydowym, gdy część zespołu pracuje zdalnie, a część stacjonarnie w biurze.

ATLAS gwarantuje doskonałą jakość dźwięku i niezakłóconą komunikację, dzięki wbudowanym 4 mikrofonom wyposażonym w technologię redukcji szumu i echa. Do transmisji obrazu możesz wykorzystać posiadaną kamerę lub wyposażyć monitor w dedykowany soundbar Newline Master M-1 z kamerą 4K!

Newline ATLAS to wyraziste nasycone barwy, dzięki Wide Color Gamut (WCG) oraz komfort dla wzroku, nawet podczas wielogodzinnej pracy, z aktywnym filtrem światła niebieskiego, który nie zmienia kolorów wyświetlanego obrazu.

Podłącz monitor i pracuj z nim od razu dzięki zainstalowanemu systemowi Android 8.0 w rozdzielczości 4K lub korzystaj wygodnie z systemu Windows z komputera OPS (zobacz ofertę komputerów OPS) lub podłączonego laptopa.


Rozdzielczość 4K 60 Hz

Krystaliczny obraz zachwycający naturalnymi kolorami i głębią.

20 punktów dotyku

Umożliwia współpracę przy monitorze i odpowiada za rozpoznawanie gestów. pisanie, rysowanie, współpraca - to wszystko daje 20 punktów dotyku.

Wbudowany Android 8

Android 8 posiada własną nakładkę, która umożliwia dostosowywanie widoku do własnych potrzeb. Zawiera przydatne aplikacje i funkcjonalności.

Rozpoznawanie obiektowe

To nie tylko gesty, czyli skalowanie lub przesuwanie, to inteligentne rozpoznawanie narzędzia pisarskiego. Monitor interaktywny Newline automatycznie rozpozna pisak oraz gesty, znacznie ułatwiając Ci pracę. Zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach w najbardziej naturalny sposób.

Bezpieczny dla oczu

ATLAS dzięki wbudowanemu filtrowi światła niebieskiego jest bezpiecznym rozwiązaniem, gwarantującym komfort pracy.

Współpraca z Windows 10

Podczas pracy na monitorze z podłączonym komputerem Rozpoznawanie Obiektowe dla Windows 10 gwarantuje szybką i intuicyjną pracę m.in. z programami MS Office, przeglądarką Windows Edge, zdjęciami czy mapami. Monitor inteligentnie rozpoznaje pisak oraz gesty i automatycznie wykonuje przypisaną do nich funkcję – dzięki temu prezentacje są bardziej dynamiczne.

Wbudowane mikrofony

Modele z serii ATLAS mają wbudowaną macierz 4 mikrofonów, dodatkowo model ten można rozszerzyć o dedykowaną kamerę 4K w postaci Soundbara Newline Master M-1, czyni to monitor idealnym narzędziem do wideokonferencji.

 


Czym charakteryzują się monitory interaktywne Newline ATLAS?

 

Newline ATLAS - Obraz 4K (3840*2160) / 60 Hz dzięki panelowi zgodnemu z WCG (Wide Color Gamut) oraz wbudowanemu filtrowi światła niebieskiego gwarantuje bardzo wyrazisty i jednocześnie bezpieczny dla oczu naturalny obraz. Model został przygotowany do pracy w trybie hybrydowym, dzięki wbudowanej macierzy 4 mikrofonów z technologią redukcji echa i szumów. Do przesyłu obrazu skorzystaj z posiadanej kamery lub rozbuduj ATLAS-a o kamerę 4K, wykorzystując do tego soundbar Newline Master M-1. Do połączenia modelu ATLAS z Master M-1 wystarczy jeden kabel USB-C, monitor posiada dedykowany portem właśnie pod to urządzenie.


Zaprojektowany pod Windows 10

Monitory Newline ATLAS oraz pozostałe modele Newline są kompatybilne z Windows Ink oraz posiadają funkcję Rozpoznawania Obiektowego, co pozwala na łatwiejszą pracę z systemem Windows oraz programami pakietu MS Office. Jak to działa? Wystarczy, że sięgniesz po pisak dołączony do zestawu i zbliżysz go do powierzchni monitora, by móc notować na programach pakietu MS Office, ruch całą dłonią wymaże niepotrzebną notatkę, a palcami będziesz mógł sprawnie poruszać się po dokumencie.

 

 

Dostępny w 3 rozmiarach 65”, 75”,86”.


Windows Ink i rozpoznawanie obiektowe

 

Pełna kompatybilność monitora interaktywnego Newline ATLAS z narzędziem Windows Ink sprawia, że można zapomnieć o przełączaniu funkcji, żeby nanieść notatkę lub ją zmazać. Wystarczy Twoja dłoń oraz pisak do pracy z dokumentami w naturalny i płynny sposób. Monitor interaktywny rozpozna pisak oraz gesty i automatycznie wykona przypisaną funkcję. Myślisz że korzystanie z monitorów interaktywnych jest skomplikowane? Nic bardziej mylnego - Newline ATLAS sprawia, że praca na dokumentach MS Office z urządzeniami dotykowymi jest prostsza niż kiedykolwiek. Zbliż pisak do powierzchni ekranu i zacznij notować odręcznie na swoim dokumencie, zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach jak przy tablicy suchościeralnej.Dynamiczne USB

 

Monitor wyposażono w dynamiczne porty USB. Taki typ portów USB współpracuje z każdym systemem, dzięki temu podłączone do monitora urządzenie zewnętrzne jest dostępne dla komputera OPS czy wbudowanego Androida. Monitor udostępni urządzenie zewnętrzne typu kamera dowolnemu komputerowi podłączonemu do niego.Wbudowane mikrofony

 

Wbudowany zestaw 4 mikrofonów z redukcją echa i szumów ułatwia współpracę, pozwalają na swobodne prowadzenie rozmów. Dodatkowo model ATLAS można rozbudować o dedykowane akcesorium - soundbar o mocy 40 W (2 x 20 W), z wbudowaną kamerą 4K. Dzięki zastosowaniu dedykowanego złącza oba urządzenia można w prosty sposób zintegrować nie obawiając się, że nie będą ze sobą kompatybilne.


 


EcoSystem Newline

 

Oprogramowanie Newline Cast umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie zawartości swojego telefonu, tabletu czy komputera na monitorach interaktywnych Newline TruTouch serii ATLAS. Bezprzewodowo, za pomocą jednego kliknięcia. Możesz udostępniać wideo, zdjęcia, grafiki oraz widok stron internetowych. Pracujesz na komputerze? Wykorzystaj dwukierunkową współpracę – pracuj wspólnie na materiałach, nanosząc zmiany i adnotacje jednocześnie z poziomu laptopa i monitora.

Do monitora interaktywnego Newline TruTouch ER dodawane jest również oprogramowanie Newline BroadCast. Dzięki niemu możesz wielokrotnie zwiększyć zasięg swojego przekazu. Obraz prezentacji prowadzonej w sali konferencyjnej lub auli wykładowej można udostępniać online do nawet 200 uczestników. Wystarczy dostęp do internetu. Obraz, bez dźwięku, można transmitować do dowolnej lokalizacji.Display Management
to jeszcze jedno oprogramowanie dostępne dla każdego posiadacza monitorów interaktywnych Newline. Umożliwia ono zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach z dowolnej lokalizacji, poprzez bezpieczny, dedykowany portal internetowy.

 


Wybrane cechy monitorów serii ATLAS (ER):
 • Rozwiązanie all-in-one – możliwość zakupu wersji z wbudowanym komputerem (opcja) – każdy z monitorów wyposażony jest w port OPS
 • 20 punktów dotyku
 • Android 8.0 (w rozdzielczości 4K i o parametrach 4GB RAM / 64 GB ROM)
 • Doskonała widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach
 • Wbudowany filtr światła niebieskiego nie wpływający na barwy wyświetlanego obrazu
 • Wbudowane 4 mikrofony z redukcją szumów i echa
 • OTA - Aktualizacja Androida bezpośrednio z Internetu bez konieczności stosowania zewnętrznych urządzeń
 • Panele zgodne z WCG (Wide Color Gamut)
 • Prosta instalacja - wystarczy zawiesić monitor na ścianie lub statywie i podłączyć do zasilania
 • Powłoka Anti-glare - matowa antyrefleksyjna powłoka wyświetlacza. Powłoka Anti-glare zapewnia ochronę przed odbijaniem się światła od powierzchni wyświetlacza
 • Powłoka Anti-fingerprint - niweluje zostawianie śladów na ekranie monitora i ułatwia czyszczenie ekranu
 • Hartowana szyba
 • 3 wejściowe porty HDMI (2x 2.0, 1 x 1.4) oraz port VGA pozwalają w prosty sposób podłączyć inne urządzenie.
 • 1 wyjściowy port HDMI umożliwi przekazanie na dodatkowe urządzenie sygnału 4K z odświeżaniem 60 Hz
 • Głośniki 2 x 15 W z możliwością rozbudowy o dedykowany soundbar Newline o mocy 2 x 20 W (40 W)
 • 3-letnia gwarancja (elektronika i matryca)
 • Interaktywne oprogramowanie IdeaMax (dla systemu Windows i Mac) oraz Teach Infinity II (dla systemu Windows) - pozwala przygotować lekcję lub prezentację biznesową
 • Oprogramowanie do zarządzania i bezprzewodowej prezentacji: Newline Cast, Newline BradCast, Display Management oraz opcjonalnie możliwość dokupienia oprogramowania Newline Launch Control
 • Współpracuje z platformami Windows, Mac oraz Linux


Cecha:

ATLAS TT-6520ER

Model:

ATLAS (6520ER)

Producent:

Newline

Przekątna:

65 cali

Wymiary wyświetlacza:

1428.48 x 803.52 mm

Rozdzielczość:

4K (3840 x 2160 Pikseli)

Format:

16:9

Rodzaj panelu:

LED (WCG + wbudowany filtr światła niebieskiego)

Jasność:

400 cd/m2

Kontrast:

4000

Kąt widzenia:

178

Czas reakcji matrycy:

*

Powierzchnia Antyodblaskowa:

Tak

Hartowane szkło:

H7

Żywotność Panelu:

50 000 h

Technologia dotyku:

(IR) Pozycjonowanie w podczerwieni

Ilość pkt dotyku:

20 punktów

Rozdzielczość dotyku:

32767 x 32767

Wsparcie HID:

Tak

Współpraca z Windows Ink:

Tak - Automatyczne rozpoznawanie narzędzi

Głębia kolorów:

1.07 mld (8bit+FRC)

Dokładność:

*

Prędkość kursora:

*

Głośniki:

2x 15W

Pozycja głośników:

Spód

Komputer OPS:

Opcja

Android:

8.0

Chipset:

*

CPU:

A73 x2 + A53 x2 (A53 1.05-1.3 GHz | A73 1.15-1.5 GHz)

RAM:

4 GB

ROM:

64 GB

WiFi Android:

Tak - 2.4 GHz / 5 GHz | Możliwość korzystania z WiFi i funkcji Hot-Spot jednocześnie

Aktualizacje z internetu (OTA):

Tak

Tryb tablicy interaktywnej:

Tak

Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniami przenośnymi:

Tak - Newline Cast

Strumieniowanie obrazu do urządzeń mobilnych:

Tak - Broadcast do 200 urządzeń

Zarządzanie zdalne grupą monitorów:

Tak - DisplayManagment

Formaty multimedialne:

Image: JPEG. BMP. PNG | Video: MPEG1. MPEG2. MPEG4.H.264.HEVC/H.265 | Audio: MPEG1/2

Wbudowany mikrofon:

Tak - 4 szt. z redukcją echa i szumów

Wbudowana kamera:

Opcja / Newline Master M1 (Kamera 4K montowana do monitora)

Czujnik światła:

Tak

Czujnik temperatury:

*

Wejścia HDMI:

3 szt.

Wyjścia HDMI:

1 szt.

DisplayPort:

Nie

Wejścia VGA:

1 szt.

Wyjście AV:

Nie

Porty USB:

USB typ A x5 (4 porty USB 2.0 Dynamiczne | 1 port USB 3.0 Android)

USB (Dotyk):

2 szt.

Wyjście optyczne:

1 szt.

Wejścia jack 3.5mm:

1 szt.

Wejście mikrofonowe:

Tak

Wejście na kartę pamięci:

Nie

Wyjście DC 5V 2A:

Nie

Oprogramowanie:

Teach Infinity II | IdeaMax (wymaga rejestracji)

LAN:

1 szt.

RS232:

1 szt.

Sposób montażu:

Ścienny lub na podstawie mobilnej

Komunikacja z komputerem:

USB-AA

W zestawie:

Monitor x1 | Kabel USB x1 | Pilot x1 | Kabel HDMI x1 | Kabel zasilający wersja europejska x1 | Piórko x1 | Instrukcja obsługi x1 | Oprogramowanie

Adnotacje ekranowe:

Tak

VESA:

600 x 400

Pobór mocy:

Maximum 250W | Standby Mode 0.5W

Zasilanie:

AC 100-240V. 50/60Hz

Temperatura przechowywania:

0-40/10%-90%

Wymiary zewnętrzne:

1515 x 917 x 96 mm

Waga:

42.5 Kg

Waga z opakowaniem:

52.5 Kg

Wymiary opakowania:

1640 x 1036 x 221 mm

Gwarancja na elektronikę:

3 lata

Gwarancja na panel:

3 lata

Temperatura pracy:

0-40/10%-90%


Nasz Najnowszy Katalog
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.