Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Zestaw 4 kontrolerów ClassVR ręcznych USB
Zestaw 4 kontrolerów ClassVR ręcznych USB
Zestaw 4 kontrolerów ClassVR ręcznych USB
Zestaw 4 kontrolerów ClassVR ręcznych USB
Zestaw 4 kontrolerów ClassVR ręcznych USB

Zestaw 4 kontrolerów ClassVR ręcznych USB

Id produktu aktin: CVR-ASC-CRL4
590 zł
netto: 480 zł

Program kupujesz zyskujesz
59 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 590 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Do pobrania
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Przewodowy kontroler ręczny

Oprócz ekscytującego innowacyjnego sterowania gestami, ClassVR ma teraz także przewodowy kontroler ręczny, który upraszcza interakcję i zapewnia jeszcze bardziej wciągające wrażenia.

Kontroler ręczny USB jest dołączony do każdego zestawu okularów Premium ClassVR, ale jest również kompatybilny z modelem 155 i można go kupić w opakowaniach zawierających 4 sztuki. Zasilany wyłącznie przez zestaw ClassVR podczas użytkowania, jest lekki i ma trzy funkcyjne przyciski oraz centralny joystick.

Sceny do eksploracji dostosowane do programu nauczania

Zamieszczone na portalu sceny zachęcają uczniów do zanurzana się w wirtualnych światach i środowiskach. Kontroler pozwala na swobodne poruszanie się w systemie. Każda scena to inne doświadczenia i nowe obiekty do zbadania zapewniające ekscytującą podróż w świat nauki. Obiekty zostały dobrane w taki sposób aby angażować uczniów do aktywnego udziału w każdej lekcji do zadawania pytań i aktywizowania do dyskusji grupowych. Sceny i wizualizacje mogą być wykorzystywane w wielu obszarach uczenia się. Wirtualną podróż z ClassVR można odbyć na wulkaniczną wyspę, na dno oceanu lub do egipskiej świątyni.

STWÓRZ WŁASNĄ SCENĘ

Oprócz korzystania z naszych gotowych scen nauczyciele mogą dostosowywać scenę, wybierać środowiska, dodawać obiekty i wybierać odpowiednie dźwięki lub muzykę, aby stworzyć bardziej ekscytujące i wciągające doświadczenie dla uczniów. W przypadku bardziej zaawansowanych zastosowań nauczyciele mogą nawet tworzyć własne środowiska za pomocą narzędzi do tworzenia 3D, takich jak Blender. Po prostu utwórz scenę, zapisz ją i prześlij do portalu ClassVR, a następnie udostępnij w zestawach VR uczniów, aby uzyskać w pełni konfigurowalne, wciągające wrażenia.

PLANY LEKCJI

Wszystkie nasze sceny do eksploracji są dostarczane wraz z ustrukturyzowanymi planami lekcji, przewodnikami i arkuszami zasobów dla uczniów do wydrukowania, dostarczając nauczycielom wszystkich informacji potrzebnych do wykorzystania tych wciągających scen z wieloma różnymi przedmiotami i tematami w całym programie nauczania. Plany lekcji zawierają sugerowane obszary do zbadania, działania do podjęcia i kluczowe pytania, które sprowokują uczniów do dyskusji.

Przedstawienie scen do eksploracji

Do pobrania
Dodaj opinię
Twoja ocena: