Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Zestaw pracownie przyrodnicze: Chemia PRO 2020
Zestaw pracownie przyrodnicze: Chemia PRO 2020

Zestaw pracownie przyrodnicze: Chemia PRO 2020

Id produktu aktin: 1LAB17
21799 zł
netto: 17723 zł

Program kupujesz zyskujesz
2179 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 21799 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Dokup do zestawu dowolny pakiet czujników i odbierz słuchawki bezprzewodowe JVC   GRATIS!


W zestawie:


Wykład, prezentacja lub lekcja - jest idealnym towarzyszem podczas każdego spotkania. Lite łączy zaawansowaną funkcjonalność z przystępną ceną.


Nowa generacja modułu Android w wersji 7.0 oferuje szybsze podzespoły i wyższą wersję systemu operacyjnego co sprawia, że obsługa monitora jest jeszcze bardziej płynna oraz pozwala na zainstalowanie bardziej wymagających aplikacji.

Wbudowana aplikacja do bezprzewodowego przesyłania obrazu pozwala na połączenie z 8 komputerami lub urządzeniami mobilnymi na raz i wyświetlanie do czterech obrazów jednocześnie. Bezprzewodowe przesyłanie obrazu, dźwięku i dotyku pozwala na jeszcze wygodniejszą współpracę i eliminuje potrzebę podłączania każdego z komputerów bezpośrednio do monitora. Dodatkowo możliwe jest rozszerzenie o Avtek Share, sprzętowe rozwiązanie, które pozwoli na połączenie z komputerem bez konieczności instalowania na nim kolejnego oprogramowania. Wystarczy podłączyć klucz sprzętowy do gniazda USB i nacisnąć przycisk.


Tablet+3 jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem z katalogu produktów einstein. Jest to udoskonalona wersja zwycięzcy prestiżowej nagrody Bett 2014 w kategorii urządzeń cyfrowych i jest całkiem niezależnym urządzeniem. Nie wymaga podłączenia do komputera. Dzięki temu można przeprowadzać doświadczenia i analizować wyniki zarówno w szkole, jak i poza klasą.


Tablet+3 ma aż 10 wbudowanych czujników: UV, światła, temperatury, tętna, wilgotności, przyśpieszenia, dźwięku, barometr, mikrofon oraz GPS/lokalizacja. Jest to bardzo solidna podstawa do przeprowadzania pierwszych eksperymentów oraz ułatwia późniejszą rozbudowę. Tablet+2 posiada cztery porty do podłączania zewnętrznych czujników, a dzięki einstein Splitter liczbę tą można podwoić. Potrafi też analizować dane ze wszystkich 18 czujników jednocześnie, co pozwala przeprowadzać bardzo rozbudowane doświadczenia.

Dodaj opinię
Twoja ocena: