Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Monitor interaktywny BenQ RM 55 | 65 | 75 | 86
Monitor interaktywny BenQ RM 55 | 65 | 75 | 86
Monitor interaktywny BenQ RM 55 | 65 | 75 | 86
Monitor interaktywny BenQ RM 55 | 65 | 75 | 86
Monitor interaktywny BenQ RM 55 | 65 | 75 | 86
Monitor interaktywny BenQ RM 55 | 65 | 75 | 86
Monitor interaktywny BenQ RM 55 | 65 | 75 | 86
Monitor interaktywny BenQ RM 55 | 65 | 75 | 86

Monitor interaktywny BenQ RM8602K 86

Id produktu aktin: RM8602K
32125 zł
netto: 32125 zł

Program kupujesz zyskujesz
3212 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 32125 zł

Podstawowe cechy produktu
Rozmiar ekranu
86"
Producent
BenQ
Przekątna
86''
Zawiera komputer OPS
Nie
Format
16:9
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Twój troskliwy przyjaciel w interaktywnym nauczaniu

Monitor ten zaprojektowano tak, aby wykorzystać dynamiczne możliwości sali lekcyjnej i pomóc nauczycielom w budowaniu zdrowego i wciągającego środowiska nauki. Monitor jest nie tylko wyposażony w funkcję ochrony wzroku, ale również oferuje zaawansowane narzędzia do komentowania w celu zwiększenia udziału uczniów w zajęciach. To doskonały interaktywny wyświetlacz, który pozwala na płynną i przyjemną naukę za pomocą funkcji dotykowych.Notuj i współpracuj wszędzie w środowisku chmury

Dzięki funkcjom i możliwościom kolaboracji w środowisku chmurowym EZWrite 5 usprawnia dyskusje w klasie, sprawiając, że nauczyciele i uczniowie płynniej niż kiedykolwiek dzielą się pomysłami, notatkami i opiniami, tak jakby dodawali adnotacje na tej samej tablicy, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Co więcej, dzięki usłudze AMS (Account Management System) nauczyciele będą mogli uzyskać dostęp do swoich materiałów dydaktycznych, przechowywanych w chmurze i rozpocząć zajęcia bezpośrednio z poziomu Monitora BenQ.Tablica Interaktywna w środowisku chmurowym i Sticky Notes (Notatki)
Wyposażona w funkcje przyjazne dla nauczycieli i uczniów, Tablica Interaktywna EZWrite 5 firmy BenQ jest wiodącym rozwiązaniem do tworzenia notatek interaktywnych i współpracujących ze sobą scenariuszy klasowych. Nauczyciele i uczniowie mogą cieszyć się lepszą interaktywnością, korzystając z EZWrite Cloud Whiteboard do gromadzenia, kategoryzacji, edycji i udostępniania notatek między monitorem interaktywnym, a urządzeniami mobilnymi.

Natychmiastowy dostęp do środowiska chmury
EZWrite 5 umożliwia nauczycielom bezpośrednie pobieranie i przesyłanie plików do usług w chmurze, takich jak Dysk Google i Dropbox. Ten wygodny dostęp do chmury, dostępny wyłącznie w EZWrite 5, ułatwia nauczycielom modyfikowanie materiałów i wykorzystanie ich gdziekolwiek się znajdują

Zapisywanie Plików za Pomocą EZWrite 5

Krok 1. Zapisz swój plik

Krok 2. Wybierz miejsce zapisu w chmurze


Ładowanie plików za pomocą EZWrite 5

Krok 1. Pobierz plik ze swojego miejsca w chmurze

Krok 2. Otwórz plik bezpośrednio w EZWrite 5


Elastyczna adnotacja w dowolnym momencie

Zrzuty ekranu i łatwy import
Dzięki Ruchomemu Narzędziu EZWrite nauczyciele mogą rejestrować zrzuty ekranu dowolnych elementów, w tym treści z aplikacji, stron internetowych i filmów z dowolnego źródła. Następnie mogą zaimportować te treści do EZWrite 5 w celu dalszej dyskusji i adnotacji na zupełnie nowej stronie.

Krok 1. Naciśnij przycisk zrzutu ekranu na Pływającym Narzędziu

Krok 2. Przechwytuj zawartość ekranową bezpośrednio w monitorze

Krok 3. Zaimportuj do EZWrite 5 i zrób adnotacje


Podwójne pióra do jednoczesnej współpracy za Pomocą dwóch różnych kolorów

Monitor jest wyposażony w podwójne pióra, które umożliwiają dwóm użytkownikom jednoczesne pisanie i rysowanie w różnych kolorach, co czyni go idealnym narzędziem do ożywionych zajęć lekcyjnych. Dodatkowo, nauczyciele mogą teraz tworzyć bardziej angażujące lekcje, używając dwóch piór do pisania i podkreślania dwoma różnymi kolorami, bez potrzeby zmiany kolorów według tradycyjnego scenariusza zajęć.


Tryb pędzla do kreatywnej edukacji

Zaawansowana technologia ekranu dotykowego (funkcje dotykowe na podczerwień) umożliwia monitorowi naturalne wyświetlanie różnych grubości pociągnięć w oparciu o różnego rodzaju narzędzia używane do pisania lub rysowania na ekranie. Oferuje to nauczycielom i uczniom bardziej naturalne wrażenia podczas pisania. Monitor umożliwia wykrywanie pociągnięć wykonanych palcami, rysikiem do obsługi monitora, pędzlem do akwareli, a nawet ołówkiem. Ta unikalna cecha sprawia, że monitor jest idealnym narzędziem do rysowania lub prac artystycznych na zajęciach plastycznych.Ruchome narzędzie

Wbudowane Ruchome Narzędzie EZWrite umożliwia nauczycielom pisanie na dowolnej aplikacji, wideo, stronie internetowej, dokumencie lub obrazie. Niezależnie od tego, czy używasz Windowsa, Maca, Chrome czy Androida, nauczyciel może robić notatki na dowolnych treściach na ekranie i je zapisywać. Zrzut ekranu, pozwala użytkownikom uchwycić cały - lub tylko część - ekranu czterema palcami. Ruchome Narzędzie (Floating Tool) zapewnia również płynne pisanie w przypadku korzystania z HDMI, VGA i innych źródeł sygnału, zapewniając maksymalną elastyczność.

Inteligentne rozpoznawanie pisma odręcznego

Funkcja rozpoznawania pisma odręcznego monitora pozwala osobom prowadzącym prezentację na jednoczesną konwersję tekstu, liczb, formularzy i rysunków w czytelne materiały bez konieczności przełączania trybów pracy, co skutecznie ułatwia płynne nauczanie.

Natychmiastowe dostarczanie i zarządzanie wiadomościami
Inteligentny system wysyłania z natychmiastowym przesyłem i łatwym zarządzaniem

X-Sign Broadcast to bezprzewodowy system przesyłu treści, który może przesyłać ostrzeżenia, wiadomości i ogłoszenia podczas zajęć. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów przesyłania wiadomości w klasie, X-Sign Broadcast zapewnia natychmiastowe dostarczanie wiadomości, a także powiadamianie grupowe. Służy jako centrum informacyjne nowej generacji, X-Sign Broadcast pozwala zarządzać treścią zajęć i nadawać materiały wzbogacające z dowolnego urządzenia. Tworzenie angażującego środowiska uczenia nigdy nie było łatwiejsze.
Dzięki funkcji grupowania X-Sign Broadcast może wysyłać wiadomości do wybranej grupy ekranów, jednej klasy lub całej szkoły. Funkcja grupowania pomaga upewnić się, że informacje są wysyłane tylko do adresatów, dla których są przeznaczone, a jednocześnie skraca czas i pracę wymaganą do wysyłania wiadomości do wielu osób.
- Inteligentne grupowanie według klasy lub atrybutów
- Wiadomości mogą być wysyłane do wielu odbiorców jednocześniePrecyzyjna rozdzielczość dotyku

Nowa platforma monitorów dotykowych firmy BenQ precyzyjnie dostosowuje pismo ręczne z zaawansowanym dotykiem na podczerwień, który jeszcze bardziej zmniejsza różnicę między rzeczywistym punktem pisania a punktem wyświetlanym na ekranie. Ponadto nowa seria umożliwia nauczycielom tworzenie bardziej naturalnego pisma ręcznego, ponieważ nowa ramka dotykowa rozpoznaje mniejszy promień zakresu pisma. Aby uniknąć przypadkowego pisania, nowa seria zmniejsza odległość przed dotknięciem, zapewniając lepszy punkt dotyku i pisania.


Zmniejszenie odstępu między rzeczywistym punktem pisania, a punktem wyświetlanym na ekranie.

Odwzorowanie bardziej naturalnego pisma ręcznego, ponieważ nowa ramka dotykowa rozpoznaje mniejszy promień zakresu pisma.

Zmniejszenie odległości przed dotknięciem, aby zapewnić lepsze wrażenia dotykowe i pisania.


Zdrowe środowisko nauczania dla uczniów
Jeśli chodzi o efektywne uczenie się, zdrowie ma znaczenie. Monitory Interaktywne BenQ zapewniają, że ​​klasy mogą wprowadzać innowacje bez uszczerbku dla zdrowia uczniów, zapewniając inteligentną technologię ochrony wzroku.


Brak migotania (Flicker-Free)

Technologia Low Blue Light

Wyświetlacz Antyodblaskowy

Funkcje ochrony wzroku Smart Eye-Care
Rozwiązanie Smart Eye-Care może działać intuicyjnie za pomocą wbudowanego czujnika ruchu. Aby zapewnić płynne i wygodne oglądanie, Monitory Interaktywne BenQ automatycznie aktywują funkcje Flicker-Free i Low Blue Light wykrywając ruch użytkowników w pobliżu ekranu.

Ułatwienie procesu nauczania dzięki przyjaznemu projektowi

Nieprzerwana nauka dzięki BenQ Launcher

Aby dodatkowo zapewnić uczniom nieprzerwane uczenie się, RM5502K usprawnia kroki rozpoczynające zajęcia od BenQ Launcher. Stworzony w celu agregacji wszystkich kluczowych narzędzi w jednym centrum, BenQ Launcher umożliwia nauczycielom rozpoczęcie korzystania z tablicy EZWrite, a także dostęp do różnorodnych źródeł danych jednym kliknięciem bez konieczności logowania się na ich konta. Nauczyciele mogą również umieszczać ogłoszenia na tablicy ogłoszeń. Dodatkowo BenQ Launcher jest wyposażony w SwitchQ, przełącznik zadań, umożliwiający nauczycielom łatwe przełączanie między najnowszymi aplikacjami i źródłami sygnału wejściowego, a to wszystko na wyciągnięcie ręki.

System zarządzania kontem (AMS)

Monitory Interaktywne BenQ obsługują zarządzanie wieloma kontami, co pozwala użytkownikom na bezpośredni dostęp do ustawień osobistych, dysków sieciowych i przestrzeni dyskowej w chmurze, takich jak dysk Google i Dropbox, oraz bezpośrednie nimi zarządzanie.

Bezprzewodowe rozwiązanie do bezproblemowej współpracy

InstaShare to oprogramowanie zaprojektowane do bezproblemowej bezprzewodowej prezentacji i współpracy podczas wykładów. Umożliwia płynne przesyłanie strumieniowe plików wideo, audio i filmów w jakości Full HD. Użytkownicy mogą również kopiować wszystkie treści cyfrowe z urządzeń, w tym komputerów, tabletów i smartfonów, umożliwiając uczestnikom wzbogacanie sesji o różnorodne zasoby multimedialne.

Kontrola za pomoca głosu (Voice Assistant)

RM5502K oferuje dodatkowy poziom elastyczności sterowania urządzeniem za pomocą Voice Assistant, pozwalając nauczycielom kontrolować przepływ zajęć, na przykład uruchamiając stoper lub przeszukując Internet z dowolnego miejsca w klasie. Nauczyciele mogą łatwo kontrolować Monitor Interaktywny za pomocą zdalnego sterowania głosowego, co dodatkowo zapewnia płynne wrażenia w klasie zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.

* Ta funkcja będzie dostępna do końca IV kwartału 2019 r.

Głośniki zamontowane z przodu i kompatybilność z zewnętrznym mikrofonem

RM5502K posiada dwa głośniki o mocy 16 W z przodu, oferując lepszą transmisję dźwięku, która podnosi poziom przyjemności audiowizualnej podczas zajęć. Ponadto RM5502K jest wyposażony w port Mic-In, który umożliwia nauczycielom podłączenie zewnętrznych mikrofonów, co dodatkowo ułatwia uczniom skuteczne i efektywne uczenie się.

Maksymalizuj elastyczność nauczania poprzez otwarte udostępnianie treściWykorzystanie wielu wyświetlaczy to zwiększona efektywność nauczania

Obsługuje aplikację podwójnego wyświetlania tego samego obrazu przez wyjście HDMI, umożliwiając nauczycielom udostępnianie materiałów dydaktycznych na więcej niż jednym ekranie jednocześnie zwiększając efektywność nauczania i zaangażowania uczniów.


Kompatybilność z wieloma platformami

Monitory Interaktywne mogą bezproblemowo współpracować z szeroką gamą komputerów i urządzeń mobilnych z większością głównych systemów operacyjnych, od Windows do Mac, Linux i Chrome, dzięki funkcji plug-and-play.

Aplikacje polecane w zakładce „BenQ Suggest”

Monitor wyposażono w kilka polecanych aplikacji systemu Android zebranych w zakładce BenQ Suggest. Pozwalają one na zwiększenie potencjału monitora interaktywnego, ułatwiając aktualizację oraz pobieranie aplikacji w przyszłości. Przykładowo: Teamviewer i Blizz.

Bezproblemowe zarządzanie
Dzięki funkcjom w chmurze BenQ DMS połączył informacje o urządzeniu i zarządzanie nim, zarządzanie aplikacjami i aktualizację OTA (Over-the-Air), aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązanie do zarządzania urządzeniami dla Twojej produktywności.

Informacje o urządzeniu i zarządzanie (DMS)

Zdalnie steruj wyświetlaczami za pomocą DMS (System Zarządzania Wyświetlaczem) w Chmurze przez Internet. To skuteczny sposób na obniżenie całkowitego kosztu posiadania i zużycia energii podczas wieloletniej pracy.


Aktualizacje oprogramowania

Zapewnij aktualne sterowniki wyświetlaczy dzięki łatwej aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

Zarządzanie Aplikacjami

Zainstaluj aplikacje dla systemu Android™, aby wyświetlać wybrane ekrany za pośrednictwem naszego serwera w chmurze. DMS Cloud został zaprojektowany, aby zaoszczędzić Ci kłopotów związanych z powtarzalną ręczną instalacją.


Więcej Funkcji
 
DMS Local
DMS Local to oprogramowanie do zarządzania informacjami i urządzeniami oparte na systemie operacyjnym Windows. Dla użytkowników, którzy chcieliby zdalnie sterować wyświetlaczami przez sieć LAN, możesz pobrać lokalne oprogramowanie DMS do swojej dyspozycji. 

MDA (Administrator wielu wyświetlaczy)
Dla użytkowników, którzy chcieliby zdalnie sterować wyświetlaczami za pomocą złącza RS232, jest możliwość pobrania oprogramowania MDA.
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.