Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Oprogramowanie Interwrite Workspace
Oprogramowanie Interwrite Workspace

Oprogramowanie Interwrite Workspace

Id produktu aktin: 023651
1849 zł
netto: 1503 zł

Program kupujesz zyskujesz
184 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Produkt chwilowo niedostępny
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 1849 zł

Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Oprogramowanie do tablic Interwrite, tabletów bezprzewodowych Interwrite oraz panelu dotykowego LCD. Daje możliwość przygotowania materiałów na lekcje, prowadzenia lekcji oraz tworzenia na gorąco adnotacji podczas zajęć. Wyjątkowo prosty w obsłudze – również dla osób rozpoczynających pracę w systemami komputerowymi.

Prezentacja pierwszego typu jest tworzona w miarę przebiegu spotkania. Każda strona pomysłów i rysunków jest automatycznie zapisywana w pliku prezentacji, zapewniając zapis sesji, który można wysłać pocztą elektroniczną do uczestników, nawet tych, którzy nie mogli wziąć w niej udziału.

Ostatnie, bardziej formalne rodzaje prezentacji są przygotowywane wcześniej i obejmują wszystkie niezbędne dokumenty, wykresy, rysunki, arkusze kalkulacyjne, grafikę i obrazy.

Narzędzi Interwrite można użyć w trakcie prezentacji przygotowanego pliku do rozwinięcia lub podkreślenia kluczowych punktów oraz dodania nowych stron do pliku. Plik prezentacji z adnotacjami można następnie rozesłać, czy to w postaci elektronicznej, czy też drukowanej, po zakończeniu prezentacji, udostępniając uczestnikom dokładny zapis całej prezentacji, w tym zarówno przygotowane wcześniej informacje, jak i adnotacje i strony, które zostały dodane w trakcie prezentacji.

Oprogramowanie Interwrite udostępnia narzędzia i funkcje wykorzystywane podczas prezentacji do dodawania stron i adnotacji do pliku prezentacji, a po prezentacji, do ich zapisywania i dystrybuowania. Do elementów oprogramowania Interwrite należą: Menadżer urządzeń, przeglądarka Interwrite, Klawiatura ekranowa, Aktualizacja przez Internet, Nagrywanie i odtwarzanie, Galeria obrazków, Programy narzędziowe i Preferencje.

Proces budowania pliku prezentacji jest taki sam, niezależnie od tego, czy jest to robione przed, czy w trakcie prezentacji. Plik prezentacji składa się ze stron obrazów. Tymi obrazami mogą być puste strony, strony z siatką, strony z kalendarzem lub strony z obrazem jako tłem strony. Ponadto obrazy na ekranie można przechwycić za pomocą narzędzia Zrzut ekranu i dodać do istniejących stron w pliku lub do nowych stron w pliku prezentacji. Bez względu na typ strony zostanie ona dodana do pliku za pomocą jednego z narzędzi tworzenia strony/zarządzania stroną. Jest to obszerny zestaw narzędzi Interwrite udostępniających funkcje oprogramowania Interwrite. Narzędzia Adnotacji służą do zapisywania i rysowania na stronach w pliku prezentacji. Do innych kategorii narzędzi Interwrite należą narzędzia Edycji, narzędzia Prezentacji, narzędzia Zarządzania plikami i Różne narzędzia.

Oprogramowanie Interwrite może działać w jednym z trzech trybów pracy: trybie Interaktywnym, trybie Office i trybie PC Whiteboard. Najprawdopodobniej przez większość czasu będzie używany tryb Interaktywny i tryb Office. Pomimo to tryb PC Whiteboard też ma swoje zastosowania. Jest to prosty sposób przechwycenia wszystkiego, co zostało napisane lub narysowane na tablicy Interwrite za pomocą doskonałego elektronicznego mazaka Interwrite w celu rozpowszechnienia w postaci drukowanej lub elektronicznej.

Oprogramowanie Interwrite świetnie integruje się z systemem Windows lub Mac pozwalając, podobnie jak przy pracy myszką, na pełną kontrolę nad dowolną aplikacją a jednocześnie na nanoszenie własnych uwag w postaci rysunków i tekstu na osobnej warstwie bez konieczności ingerowania w oryginał. Zastosowanie tego oprogramowania do współpracy komputera z tablicą i/lub tabletem pozwoli na interaktywną obsługę komputera, usprawni prowadzenie prezentacji, szkoleń, różnego typu spotkań.

Obsługa paska narzędzi w oprogramowaniu Interwrite jest intuicyjna, a możliwość dopasowania jego zawartości znacznie ułatwia pracę.


Dodaj opinię
Twoja ocena: