Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Monitor interaktywny Newline MIRA Seria HO 65 | 75 | 86
Monitor interaktywny Newline MIRA Seria HO 65 | 75 | 86

Monitor interaktywny Newline MIRA TT-8620HO 86

Id produktu aktin: G540201M003
21945 zł
netto: 21945 zł

Program kupujesz zyskujesz
2194 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 21945 zł

Podstawowe cechy produktu
Rozmiar ekranu
86"
Producent
Newline
Przekątna
86''
Format
16:9
Opinie
Ocena: 0
Opis
Do pobrania
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

 Cena zawiera podatek 0% dla edukacji!


Zobacz jak Newline sprawdzi się w nauczaniu tradycyjnym, hybrydowym i zdalnym


Monitor interaktywny Newline MIRA

 

Newline MIRA, to idealne narzędzie do nauki w klasie, do pracy zdalnej i w modelu hybrydowym, dzięki połączeniu możliwości technologii dotykowej z wbudowaną kamerą i systemem 4 mikrofonów. Ten najnowszy model w ofercie Newline został oparty o platformę Android 8.0 w rozdzielczości 4K zapewniającą doskonały obraz. Model MIRA to monitor, który został wyposażony w szereg najnowszych rozwiązań zapewniających komfort pracy i idealną jakość obrazu. Technologia Optical Bonding polegająca na zespoleniu szyby hartowanej z ekranem zapewnia wyższą wytrzymałość, ale również znacząco wpływa na poprawę jakości obrazu i wygodę obsługi monitora. Sprzętowy filtr światła niebieskiego, który nie wpływa na zmianę kolorów i technologia WCG (Wide Color Gamut) odwzorowująca naturalne nasycenie kolorów sprawiają, że obraz zyskuje naturalność, realizm i głębię. Monitor interaktywny Newline MIRA TT-6520HO zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jak każdy monitor Newline, można go łatwo rozbudować o komputer OPS z systemem Windows lub podłączyć do niego dowolny komputer.

 


 

Rozdzielczość 4K 60Hz

Krystaliczny obraz zachwycający naturalnymi kolorami i głębią.

 

Wbudowany Android 8

Android 8 posiada własną nakładkę, która umożliwia dostosowywanie widoku do własnych potrzeb. Zawiera przydatne aplikacje i funkcjonalności.

 

20 punktów dotyku

Umożliwia współpracę przy monitorze i odpowiada za rozpoznawanie gestów. Pisanie, rysowanie, rywalizacja - to wszystko daje 20 punktów dotyku.

 

Certyfikowana technologia Optical Bonding

Optical Bonding, poprzez trwałe zespolenie szyby hartowanej z ekranem, zapewnia doskonałej jakości, wyrazisty obraz oraz efektywny kąt widzenia - 178o stopni. Gwarantuje precyzję dotyku oraz większą trwałość monitora i odporność na uszkodzenia.

OTA automatyczne aktualizacje

Wygodna, automatyczna aktualizacja firmware'u przez Internet - nie wymaga kontaktu z serwisem.

 

Rozpoznawanie obiektowe

To nie tylko gesty, czyli skalowanie lub przesuwanie, to inteligentne rozpoznawanie narzędzia pisarskiego. Monitor interaktywny Newline automatycznie rozpozna pisak oraz gesty, znacznie ułatwiając Ci pracę. Zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach w najbardziej naturalny sposób.

Wbudowana kamera i mikrofony

Modele z serii MIRA mają wbudowaną kamerę o rozdzielczości Full HD oraz macierz mikrofonów czyniąc monitor idealnym narzędziem do wideokonferencji.

 

Współpraca z Windows 10

Podczas pracy na monitorze z podłączonym komputerem Rozpoznawanie Obiektowe dla Windows 10 gwarantuje szybką i intuicyjną pracę m.in. z programami MS Office, przeglądarką Windows Edge, zdjęciami czy mapami. Monitor inteligentnie rozpoznaje pisak oraz gesty i automatycznie wykonuje przypisaną do nich funkcję – dzięki temu prezentacje są bardziej dynamiczne.


Czym charakteryzują się monitory interaktywne Newline MIRA?

Newline MIRA to przede wszystkim doskonałe połączenie jakości obrazu i komfortu pracy przy zachowaniu optymalnej ceny. Doskonałej jakości obraz w rozdzielczości 4K (3840*2160) / 60 Hz wzmocniono zastosowaniem kilku najnowocześniejszych technologii jakie pojawiły się ostatnio na rynku IT.

Newline jako jedyny na rynku zastosował w swoich monitorach certyfikowaną technologię Optical Bonding, która znacznie zwiększa komfort pracy (obsługa na poziomie obsługi smartphone) jednocześnie wyraźnie poprawiając jakość obrazu. W monitorze interaktywnym MIRA dodatkowo wzmocniono jakość obrazu poprzez zastosowanie technologii WCG (Wide Color Gamut) i wbudowanie sprzętowego filtra światła niebieskiego.

Lekcje z monitorem MIRA dają niesamowite doznania. Naturalność a zarazem głębia kolorów powoduje wrażenia otaczania obrazem. Zwłaszcza na lekcjach biologii czy fizyki oglądając filmy edukacyjne lub korzystając z zasobów 3D, np. z oprogramowania mozaBook, można poczuć się jakby wewnątrz wirtualnego świata.

W czasie, gdy lekcje w szkołach będą odbywać się w różny sposób, w tym np. mieszany, ważne jest aby nauczyciel mógł prowadzić w jednolity sposób zajęcia dla uczniów w klasie i w domu. Wykorzystując możliwości monitora interaktywnego MIRA oraz jego wyposażenie takie jak kamera FullHD czy zestaw mikrofonów z redukcją echa i szumów można prowadzić interaktywną lekcję dla dzieci w domu i w klasie. Możliwość przesyłania obrazu z komputerów na monitor z dowolnej lokalizacji (Newline Cast) oraz wysyłania obrazu do uczniów z monitora na komputery (Newline Broadcast) zapewni nauczycielowi komfortowe warunki do czuwania i pełnej kontroli nad przebiegiem lekcji.

Dostępny w 3 rozmiarach 65”, 75”,86”.


Zaprojektowany pod Windows 10

Jeśli Twoja szkoła korzysta z MS Office 365 to kolejny argument przemawiający za monitorem interaktywnym Newline MIRA. Funkcjonalność tych monitorów jest tak dopracowana, żeby nauczyciele mogli pracować na nim tak swobodnie jak robią to na zielonej tablicy. Kompatybilność z Windows Ink oraz funkcja Rozpoznawania Obiektowego umożliwia bardzo intuicyjną pracę z systemem Windows oraz pakietem MS Office 365. Jak to działa? Pisakiem notuje się jak kredą na dokumentach z programów MS Office, dłonią zmazuje się niepotrzebne notatki, a palcami swobodnie porusza się po dokumencie. I to wszystko bez potrzeby wyszukiwania funkcji w menu.


Windows Ink i rozpoznawanie obiektowe

Pełna kompatybilność monitora interaktywnego Newline MIRA z narzędziem Windows Ink sprawia, że można zapomnieć o przełączaniu funkcji, żeby nanieść notatkę lub ją zmazać. Wystarczy Twoja dłoń oraz pisak do pracy z dokumentami w naturalny i płynny sposób. Monitor interaktywny rozpozna pisak oraz gesty i automatycznie wykona przypisaną funkcję. Myślisz że korzystanie z monitorów interaktywnych jest skomplikowane? Nic bardziej mylnego - Newline MIRA sprawia, że praca na dokumentach MS Office z urządzeniami dotykowymi jest prostsza niż kiedykolwiek. Zbliż pisak do powierzchni ekranu i zacznij notować odręcznie na swoim dokumencie, zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach jak przy tablicy suchościeralnej.


Dynamiczne USB

Monitor Newline MIRA HO wyposażono w nowy typ portów USB, niezwykle przydatny w monitorach interaktywnych z systemem operacyjnym Android. Nazywane dynamicznymi portami USB, współpracują z każdym systemem. Dzięki temu podłączone do monitora urządzenie zewnętrzne jest dostępne dla komputera OPS czy wbudowanego Androida. Monitor udostępni urządzenie zewnętrzne typu kamera dowolnemu komputerowi podłączonemu do niego.


Certyfikowany Optical Bonding

Poznaj korzyści płynące z technologii Optical Bonding - wyraźny obraz, żywe kolory i prawdziwy kąt widzenia 178°. Niezależnie od tego, gdzie siedzisz w pomieszczeniu, obraz jest czysty i wyraźny. Jak to możliwe, że monitory z certyfikowaną technologią Optical Bonding mają lepsze parametry obrazu i wytrzymałości? Newline w swoich monitorach stosuje tzw. klejenie na mokro. Oznacza to, że zespolenie szyby hartowanej z ekranem zachodzi na całej powierzchni, czyli tzw. klej optyczny jest rozprowadzony równomiernie pomiędzy płaszczyznami. Odstęp pomiędzy szybą zabezpieczającą a ekranem wpływa negatywnie na jakość obrazu i wymaga zastosowania grubszej szyby dla zachowania bezpieczeństwa. Optical Bonding pozwala na montaż cieńszej szyby zabezpieczającej bez utraty wytrzymałości sprzętu, co wpływa znacząco na zmniejszenie ciężaru całego urządzenia. Zapewnia również wyjątkową precyzję dotyku - likwiduje efekt pisania w powietrzu.


Wbudowana kamera i mikrofony

 

 Monitor interaktywny posiada wbudowana kamerę o rozdzielczości Full HD oraz macierz czterech mikrofonów z redukcją echa i szumów. Dzięki takiemu wyposażeniu nie trzeba podłączać zewnętrznych urządzeń, żeby przeprowadzić lekcje w trybie zdalnym lub mieszanym. Wszystko co niezbędne jest zawarte w monitorze. Newline MIRA jest doskonałym wyborem do zdalnych zajęć, ale można rozbudować go o dedykowane akcesorium jakim jest soundbar z wbudowaną kamerą 4K. Soundbar został zaprojektowany do współpracy z nowymi modelami monitorów Newline.


EcoSystem Newline

Oprogramowanie Newline Cast umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie zawartości swojego telefonu, tabletu czy komputera na monitorach interaktywnych Newline TruTouch serii MIRA. Bezprzewodowo, za pomocą jednego kliknięcia. Możesz udostępniać wideo, zdjęcia, grafiki oraz widok stron internetowych. Pracujesz na komputerze? Wykorzystaj dwukierunkową współpracę – pracuj wspólnie na materiałach, nanosząc zmiany i adnotacje jednocześnie z poziomu laptopa i monitora.
Do monitora interaktywnego Newline TruTouch HO dodawane jest również oprogramowanie Newline BroadCast. Dzięki niemu możesz wielokrotnie zwiększyć zasięg swojego przekazu. Obraz prezentacji prowadzonej w sali konferencyjnej lub auli wykładowej można udostępniać online do nawet 200 uczestników. Wystarczy dostęp do internetu.

Obraz, bez dźwięku, można transmitować do dowolnej lokalizacji.

Display Management to jeszcze jedno oprogramowanie dostępne dla każdego posiadacza monitorów interaktywnych Newline. Umożliwia ono zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach z dowolnej lokalizacji, poprzez bezpieczny, dedykowany portal internetowy.Wybrane cechy monitorów serii MIRA (HO):

 • Rozwiązanie all-in-one – możliwość zakupu wersji z wbudowanym komputerem (opcja) – każdy z monitorów wyposażony jest w port OPS
 • 20 punktów dotyku
 • Android 8.0 (w rozdzielczości 4K i o parametrach 4GB RAM / 64 GB ROM)
 • Doskonała widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach
 • Certyfikowany Optical Bonding
 • Wbudowany filtr światła niebieskiego nie wpływający na barwy wyświetlanego obrazu
 • Wbudowana kamera o rozdzielczości Full HD
 • Wbudowane 4 mikrofony z redukcją szumów i echa
 • OTA - Aktualizacja Androida bezpośrednio z Internetu bez konieczności stosowania zewnętrznych urządzeń
 • Panele zgodne z WCG (Wide Color Gamut)
 • Prosta instalacja - wystarczy zawiesić monitor na ścianie lub statywie i podłączyć do zasilania
 • Cienka obudowa 80 mm (dla monitora 65”)
 • Powłoka Anti-glare - matowa antyrefleksyjna powłoka wyświetlacza. Powłoka Anti-glare zapewnia ochronę przed odbijaniem się światła od powierzchni wyświetlacza
 • Powłoka Anti-fingerprint - niweluje zostawianie śladów na ekranie monitora i ułatwia czyszczenie ekranu
 • Hartowana szyba
 • 2 wejściowe porty HDMI 2.0 oraz port USB-C pozwalają w prosty sposób podłączyć inne urządzenie bez stosowania dodatkowych "przejściówek"
 • 1 wyjściowy port HDMI umożliwi przekazanie na dodatkowe urządzenie sygnału 4K z odświeżaniem 60 Hz
 • Głośniki 2 x 15 W z możliwością rozbudowy o dedykowany soundbar Newline o mocy 2 x 20W (40W)
 • 3-letnia gwarancja (elektronika i matryca)
 • Interaktywne oprogramowanie IdeaMax (dla systemu Windows i Mac) oraz Teach Infinity II (dla systemu Windows) - pozwala przygotować lekcję lub prezentację biznesową
 • Oprogramowanie do zarządzania i bezprzewodowej prezentacji: Newline Cast, Newline BradCast, Display Management oraz Newline Launch Control
 • Współpracuje z platformami Windows, Mac oraz Linux


Cecha:

MIRA TT-6520HO

MIRA TT-7520HO

MIRA TT-8620HO

Model:

MIRA (6520HO)

MIRA (7520HO)

MIRA (8620HO)

Producent:

Newline

Przekątna:

65 cali

75 cali

86 cali

Wymiary wyświetlacza:

1428.48*803.52 mm

1650.24*928.26 mm

1895.04* 1065.96mm

Rozdzielczość:

4K (3840 x 2160 Pikseli)

Format:

16:9

Rodzaj panelu:

LED (WCG + wbudowany filtr światła niebieskiego)

Jasność:

400 cd/m2

Kontrast:

4000

Kąt widzenia:

178°

Powierzchnia Antyodblaskowa:

Tak

Czas reakcji matrycy:

*

Hartowane szkło:

H7

Żywotność panelu:

50 000 h

Technologia dotyku

(IR) Pozycjonowanie w podczerwieni

Ilość punktów dotyku

20 punktów

Rozdzielczość dotyku:

32767 x 32767

Wsparcie HID:

Tak

Współpraca z Windows Ink:

Tak - Automatyczne rozpoznawanie narzędzi

Głębia kolorów:

1.07 mld (8bit+FRC)

Dokładność:

*

Prędkość kursora:

*

Głośniki:

2 x 15W

Pozycja głośników:

Spód

Komputer OPS:

Opcja

Android:

8.0.0

Chipset:

*

CPU:

A73 x 2 + A53 x 2 (A53 1.05-1.3 GHz | A73 1.15-1.5 GHz)

RAM:

4 GB

ROM:

64 GB

WiFi Android:

Tak - 2.4 GHz / 5 GHz | Możliwość korzystania z WiFi i funkcji Hot-Spot jednocześnie

Aktualizacje z internetu (OTA):

Tak

Tryb tablicy interaktywnej:

Tak

Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniami przenośnymi:

Tak - Newline Cast

Strumieniowanie obrazu do urządzeń mobilnych:

Tak - Broadcast do 200 urządzeń

Zarządzanie zdalne grupą monitorów:

Tak - DisplayManagment

Formaty multimedialne:

Image: JPEG. BMP. PNG | Video: MPEG1. MPEG2. MPEG4.H.264.HEVC/H.265 | Audio: MPEG1/2 

Wbudowany mikrofon:

Tak - 4 szt. z redukcją echa i szumów

Wbudowana kamera:

Tak (Full HD | 90) / Opcjonalnie kamera 4K

Czujnik światła:

Tak

Czujnik temperatury:

*

Wejścia HDMI:

2 szt. (HDMI 2.0 x2)

Wyjścia HDMI:

1 szt.

DisplayPort:

Nie

Wejścia VGA:

1 szt.

Wyjście AV:

Nie

Porty USB:

USB typ A x 3 (2 porty USB 3.0 Dynamiczne | 1 port USB 2.0 Android)

USB (Dotyk):

1 szt. (3.0)

Wyjście optyczne:

1 szt.

Wejścia jack 3.5mm:

1 szt.

Wejście mikrofonowe:

Tak

Wejście na kartę pamięci:

Nie

Wyjście DC 5V 2A:

Nie

Oprogramowanie:

Teach Infinity II | IdeaMax (wymaga rejestracji)

LAN:

1 szt.

RS232:

1 szt.

Sposób montażu:

Ścienny lub na podstawie mobilnej

Komunikacja z komputerem:

USB-AA

Adnotacje ekranowe:

Tak

VESA:

600 x 400

800 x 400

800 x 400

Pobór mocy:

Maximum 250W | Standby Mode 0.5W

Maximum 300W | Standby Mode 0.5W

Maximum 400W | Standby Mode 0.5W

Zasilanie:

AC 100-240V. 50/60Hz

Temperatura przechowywania:

0-40 / 10%-90%

Wymiary zewnętrzne:

1509 x 883 x 80 mm

1730 x 1007 x 81 mm

1976 x 1147 x 81 mm

Waga:

34.7 Kg

46 Kg

57.5 Kg

Waga z opakowaniem:

45.5 Kg

61.3 Kg

75.8 Kg

Wymiary opakowania:

1640 x 1036 x 221 mm

1859 x 1160 x 247 mm

2119 x 1281 x 275 mm

Gwarancja na elektronikę:

3 lata

Gwarancja na panel:

3 lata

Temperatura pracy:

0℃-40℃/10%-90%

Do pobrania
Dodaj opinię
Twoja ocena:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.