Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Projektor BenQ MX 854 UST z uchwytem BenQ
Projektor BenQ MX 854 UST z uchwytem BenQ

Projektor BenQ MX 854 UST z uchwytem BenQ

Id produktu aktin: G230103B006
6943 zł
netto: 5645 zł

Program kupujesz zyskujesz
694 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 6943 zł

Podstawowe cechy produktu
Jasność (lum)
3500
Rozdzielczość
XGA, 1024x768, 4:3
Producent
Benq
Technologia obrazu
DLP
Odległość projekcji
ultrakrótkoogniskowy
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Ultrakrótkoogniskowy projektor interaktywny, XGA | MX854ST


Wytyczanie drogi ku najnowocześniejszej interaktywności w sali lekcyjnej

Interaktywny projektor edukacyjny MX854UST zaprojektowano do współpracy i interakcji w sali lekcyjnej. Oferując spektakularną jakość obrazu odpowiadającą światowej marce numer jeden w dziedzinie technologii DLP, projektor MX854UST zapewnia również uproszczoną instalację, niższe koszty konserwacji i niższy całkowity koszt utrzymania TCO. Dzięki wysokiej jasności i ultrakrótkiemu rzutowi projektor MX854UST ulepsza każde środowisko nauki.

Rozszerzenie możliwości sali lekcyjnej dzięki ultrakrótkoogniskowemu obiektywowi

Tworzenie trwałych lekcji o wysokiej jakości obrazu

Perfekcyjna jakość obrazu dzięki technologii DLP:

Niezrównana czytelność

Projektory edukacyjne BenQ o wiodącym w branży wysokim kontraście wykorzystują zaawansowane systemy soczewek optycznych zoptymalizowanych pod kątem DLP, zapewniając precyzyjną czytelność i wyraźną rozdzielczość każdego subpiksela z osobna.


Długotrwała jakość obrazu

Dzięki przemysłowej trwałości technologii DLP projektory edukacyjne BenQ są w stanie utrzymać długotrwałą jakość obrazu, eliminując zanik kolorów. W odróżnieniu od projektorów innego typu niż DLP, projektory edukacyjne BenQ po wymianie lampy działają jak nowe. Dzięki ponad dwóm milionom mikro luster i minimalnemu nagrzewaniu chip DLP wytrzymuje ponad 100 000 godzin bez degradacji.


Możliwość interaktywnej nauki

Tworzenie interakcji na każdej powierzchni

Technologia PointWrite™ działa na każdej płaskiej powierzchni, nie jest więc konieczne stosowanie kosztownej tablicy cyfrowej ani dodatkowego wyposażenia. Dzięki modułowi PointWrite™ obrazy mogą być wyświetlane na biurku lub stole, co umożliwia uczniom łatwe udostępnianie i pisanie na tym samym ekranie. W ten sposób nadarza się więcej okazji do interaktywności w klasie, poszerzających możliwości nowoczesnej, cyfrowej sali lekcyjnej.

Funkcje wielodotykowe obsługiwane za pomocą pióra lub palców

Kreślenie na wielu ekranach

Projektory wyposażone w oprogramowanie PointWrite™ oferują możliwość pracy z wieloma użytkownikami. Aby podwoić powierzchnię projekcyjną, można użyć dwóch projektorów. Dzięki trybowi tablicy QWrite nauczyciele mogą uruchamiać różne aplikacje lub wyświetlać, sprawdzać i dodawać komentarze na dwóch monitorach.


Ułatwienie współpracy w środowisku BYOD (przynieś własne urządzenie)

Zapobieganie przedostawaniu się pyłu dzięki uszczelnionej konstrukcji mechanizmu

Optymalizacja inwestycji edukacyjnych

System Eco Cycle BenQ: Zoptymalizowane oszczędności energii

System oszczędzania energii Eco Cycle eliminuje straty energii elektrycznej, skraca czas oczekiwania na zasilanie przed i po zajęciach lekcyjnych oraz minimalizuje koszty konserwacji, co przekłada się na niższy całkowity koszt utrzymania.


Ułatwienie inteligentnej, wydajnej konserwacji projektorów

Uproszczona regulacja obrazu i perfekcyjna instalacja

Usprawniona regulacja mocowania ściennego

Aby zapewnić profesjonalną i wydajną instalację, nasz uchwyt ścienny do ultrakrótkoogniskowego projektora został wyposażony w przymiar liniowy zapewniający idealne wyrównanie ekranu i pozycji obrazu w sali lekcyjnej. Jeszcze łatwiej — trzystopniowe pokrętło regulacji znajduje się w przedniej części projektora i zapewnia czystą instalację absolutnie prostokątnego ekranu.

Korekcja dopasowania narożników

Funkcja dopasowania narożników umożliwia indywidualną regulację każdego narożnika w celu perfekcyjnego dopasowania i wyrównania w ograniczonych lub nierównych przestrzeniach.

Dodaj opinię
Twoja ocena: