Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Projektor Canon LV-WX310ST
Projektor Canon LV-WX310ST
Projektor Canon LV-WX310ST
Projektor Canon LV-WX310ST
Projektor Canon LV-WX310ST
Projektor Canon LV-WX310ST

Projektor Canon LV-WX310ST

Id produktu aktin: 7901
2879 zł
netto: 2341 zł

Program kupujesz zyskujesz
287 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 2879 zł

Podstawowe cechy produktu
Jasność (lum)
3100
Rozdzielczość
WXGA, 1280 x 800, 16:10
Producent
Canon
Technologia obrazu
DLP
Odległość projekcji
standardowy
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis

Ten przenośny projektor XVGA o krótkim rzucie jest lekki i kompaktowy i zapewnia jasny, panoramiczny obraz z małej odległości. Złącze HDMI, zgodność z MHL i port sieciowy sprawiają, że jest to uniwersalne urządzenie o wysokiej jakości dla użytkowników, którym zależy na ekonomicznym rozwiązaniu.


Cechy produktu:

 • Rozdzielczość macierzysta WXGA (1280 × 800 pikseli) zapewnia wyraźny, panoramiczny obraz

 • Duża jasność (3100 lumenów) i współczynnik kontrastu 10 000:1 zapewniający intensywną czerń

 • Wyświetlanie dużego obrazu z małej odległości dzięki obiektywowi o krótkim rzucie – współczynnik projekcji 0,49:1

 • Panel DLP™ zapewnia niezmiennie wyraźny i wiernie odwzorowany obraz

 • Lekki i przenośny (zaledwie 2,8 kg)

 • Port RJ-45 i port HDMI™ zgodny z technologią MHL; obsługa materiałów 3D dzięki systemowi DLP-Link

 • Pionowa i pozioma korekcja zniekształceń trapezowych (+/-15°)

 • 6-osiowa regulacja kolorów i funkcja koloru ekranu ułatwiają przystosowanie urządzenia do panujących warunków

 • Nawet 6000 godzin pracy lampy i 3-letnia gwarancja na wymianę lampy*

 • Wbudowany głośnik o mocy 10 W, wyjściowe złącze dźwięku i cicha praca na poziomie 29 dB


Opis produktu:


 • Jasność i dokładne odwzorowanie z małej odległości
  Model LV-WX310ST jest naturalnym wyborem dla nabywców z ograniczonym budżetem, którzy potrzebują przenośnego projektora o krótkim rzucie zapewniającego jasny, panoramiczny obraz. Macierzysta rozdzielczość WXGA (1280 × 800 pikseli) i format obrazu 16:10 zapewniają dokładny, wyraźny i szeroki obraz. Żywe kolory i głęboka czerń dzięki jasności projektora na poziomie 3100 lumenów i współczynnikowi kontrastu rzędu 10 000:1. Współczynnik projekcji 0,49:1 i specjalny obiektyw z ogniskową 1,0x i krótkim rzutem zapewniają dużą elastyczność eksploatacji – np. rzutowanie obrazu o przekątnej 2,5 m z odległości zaledwie 1,22 m. Jeśli dodamy do tego technologię paneli DLP, która poprawia jakość rzeczywistych obrazów, projektor LV-WX310ST oferuje idealne połączenie jakości i wysokiego współczynnika możliwości do ceny

 • Wspaniałe efekty bez wysiłku
  Pionowa i pozioma korekcja zniekształcenia trapezowego w zakresie +/-15° gwarantuje poprawność geometryczną obrazów. W środowiskach z intensywnym naturalnym światłem lub w przypadku konieczności rzutowania obrazu na kolorowe powierzchnie funkcja korekcji koloru ekranu zapewni jasny obraz oraz naturalnie odwzorowane kolory. 6-osiowa regulacja kolorów zapewnia precyzyjną kontrolę nad odcieniem, nasyceniem i innymi kluczowymi parametrami, co pomaga w rzutowaniu zachwycających obrazów w prawie każdych okolicznościach.

 • Podłączenie bez wysiłku
  Zestaw złączy w modelu LV-WX310ST umożliwia rzutowanie obrazu o wysokiej jakości z wielu źródeł. Port HDMI pozwala korzystać z wyjść HDMI laptopa w celu uzyskania wyraźniejszego, bardziej szczegółowego obrazu. Ponadto można bez problemu odtwarzać efektowne materiały 3D dzięki systemowi DLP-Link. Wygodę używania zwiększa dodatkowo zgodność z technologią MHL, która pozwala rzutować obraz z dowolnego tabletu lub smartfona obsługującego technologię MHL poprzez port HDMI projektora. Dostępność portu sieciowego RJ-45 ułatwia łączność, sterowanie i obsługę przez sieć, co minimalizuje konieczność angażowania działu informatycznego

 • Lekki i przenośny
  Model LV-WX310ST waży zaledwie 2,8 kg i jest na tyle lekki, że można go wygodnie nosić. Ponadto opcjonalna torba przenośna ułatwi transport urządzenia. Podłączenie projektora po dotarciu na miejsce jest również łatwe: wszystkie porty i złącza urządzenia są zgrupowane i łatwo dostępne. Podłączenie źródła dźwięku do wbudowanego głośnika o wysokiej jakości lub podłączenie projektora do wzmacniacza lub systemu nagłośnieniowego za pośrednictwem wyjściowego złącza dźwięku pozwoli uprzyjemnić uczestnikom odbiór prezentacji.

 • Niedroga ekspolatacja
  Model LV-WX310ST charakteryzuje się niskim kosztem utrzymania. Żywotność lampy wynosi 6000 godz. w trybie ekonomicznym. Z kolei oferowana przez firmę Canon długa, 3-letnia gwarancja na lampę* umożliwia nawet 3-krotną wymianę lampy w okresie gwarancji w przypadku awarii lampy w ramach normalnego użytkowania – co pozwala wyeliminować ryzyko ponoszenia znacznych kosztów. Zużycie energii wynosi zaledwie 350 W podczas pracy (240 W w trybie ekonomicznym), co pozwala obniżyć koszty i pomaga dbać o środowisko naturalne. Koszty utrzymania są ograniczone do minimum dzięki bezfiltrowej konstrukcji i łatwej procedurze wymiany lampy poprzez górny panel projektora. Wentylator modelu LV-WX310ST generuje dźwięk na poziomie zaledwie 29 dB w trybie ekonomicznym, dzięki czemu odgłosy z otoczenia nie rozpraszają uwagi uczestników prezentacji.

Dodaj opinię
Twoja ocena: