Nowoczesne Technologie Edukacyjne
Multimedialny atlas świata
Multimedialny atlas świata

Multimedialny atlas świata

500 zł
netto: 407 zł

Program kupujesz zyskujesz
50 p
Dostępne dla zalogowanych Kliknij tutaj aby się zalogować
Produkt chwilowo niedostępny
Dodaj do schowkaUsuń ze schowka
Łączna cena brutto: 500 zł

Podstawowe cechy produktu
Rodzaj
Atlas, Globus, Mapa
Kategoria
Geografia
Opinie
Ocena: 0
Opis
Masz pytania dotyczące produktu?
Live chat z handlowcem
Opis


 


 


 

 


Co zyskujesz?
Dzięki nim zyskasz czas dla siebie, szybciej nauczysz, szybciej też przyswoisz wiedzę. Zyskasz również pieniądze,bo nie będziesz musiał inwestować w plansze ścienne, ani zabierać ze sobą na lekcje zużytych map ściennych. Teraz będziesz miał wszystkie mapy i plansze w jednym miejscu.

Czego wymagają?
Nasze programy nie wymagają połączenia z internetem, wystarczy włożyć płytę do napędu i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie komputera. Można je wykorzystać na tablicy interaktywnej, ekranie komputera, netbooka czy tabletu, a dzięki rzutnikowi wyświetlić całej klasie i przeprowadzić testy. Unikalny sposób licencjonowania uprawnia do bezpłatnej dystrybucji programów wśród uczniów szkoły.

Na czym działają?
Stworzone przez nas programy można uruchomić i wyświetlać na wszystkich dostępnych na polskim rynku tablicachinteraktywnych i to zarówno tych obsługiwanych za pomocą pióra, jak i tych gdzie obsługa odbywa się za pomocą wskaźnika czy palca. Program został przetestowany z tablicami Quomo, Activeboard, Eno, Ebeam, iBoard,

Funkcjonalność :

 

Dodaj opinię
Twoja ocena: