AKTIN Sp. z o.o.

41-214 Sosnowiec ul. Grota-Roweckiego 38   INFOLINIA: 801 000 122   tel/fax: 32 786 05 05
NIP: 644-340-68-04,   REGON: 240973998,   KRS: 0000312927,  
PKO Oddział 1 w Gliwicach 39 1020 2401 0000 0802 0410 6738
Pracujemy pn. - pt. w godzinach 800 - 1600

Nasi przedstawiciele regionalni

Jesteśmy w całej Polsce

Dział Handlowy

Karina Gładecka (Kierownik Działu Handlowego w Aktin sp. z o.o.)

Karina Gładecka

Kierownik Działu Handlowego

177876029  796603606
karina@aktin.pl

Dorota Małecka (Handlowiec w Aktin sp. z o.o.)

Dorota Małecka

Handlowiec

587395006  739030555
dorota@aktin.pl

Jacek Mizera (Handlowiec w Aktin sp. z o.o.)

Jacek Mizera

Handlowiec

327860505  577701104
jacek@aktin.pl

Justyna Bieniek (Handlowiec w Aktin sp. z o.o.)

Justyna Bieniek

Handlowiec

717242204  533343201
justyna@aktin.pl

Dział Obsługi Zamówień Publicznych

Dominik Liguziński (Kierownik Działu Zamówień Publicznych w Aktin sp. z o.o.)

Dominik Liguziński

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

327860505  732779115
dominik@aktin.pl

Maciej Piwowar (Specjalista ds. zamówień publicznych w Aktin sp. z o.o.)

Maciej Piwowar

Specjalista ds. zamówień publicznych

327860505  577568444
maciej@aktin.pl

Krzysztof Jelonek (Specjalista ds. zamówień publicznych w Aktin sp. z o.o.)

Krzysztof Jelonek

Specjalista ds. zamówień publicznych

327860505  535430174
krzysztof@aktin.pl

Sekretariat

Magdalena Klóska (Asystentka Prezesa w Aktin sp. z o.o.)

Magdalena Klóska

Asystentka Prezesa

327860505  792735555
magda@aktin.pl

Robert Banasik (Pracownik Administracyjny w Aktin sp. z o.o.)

Robert Banasik

Pracownik Administracyjny

32 786 05 05
aktin@aktin.pl

Dział Techniczny

Patryk Duszczak (Montażysta, serwisant w Aktin sp. z o.o.)

Patryk Duszczak

Montażysta, serwisant

327860505
patrykaktin@gmail.com

Marcin Rojek (Montażysta, serwisant w Aktin sp. z o.o.)

Marcin Rojek

Montażysta, serwisant

327860505
aktin@aktin.pl

Zarząd

Jerzy Wiltosiński (Prezes w Aktin sp. z o.o.)

Jerzy Wiltosiński

Prezes

327860505
jw@aktin.pl

Arkadiusz Trzebiński (Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży w Aktin sp. z o.o.)

Arkadiusz Trzebiński

Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży

327860505
at@aktin.pl

Kamila Bartłomowicz (Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy w Aktin sp. z o.o.)

Kamila Bartłomowicz

Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy


kb@aktin.pl

Karolina Trzebińska (Prokurent, Dyrektor ds. Rozwoju w Aktin sp. z o.o.)

Karolina Trzebińska

Prokurent, Dyrektor ds. Rozwoju

327860505
kt@aktin.pl

Skontaktuj się z nami