Nasi przedstawiciele regionalni

Jesteśmy w całej Polsce

AKTIN Sp. z o.o.

tel/fax: 32 786 05 05

INFOLINIA: 801 000 122

Pracujemy pn. - pt. w godzinach 800 - 1600

ul. Grota-Roweckiego 38,
41-214 Sosnowiec

NIP: 644-340-68-04,
REGON: 240973998,
KRS: 0000312927
PKO Oddział 1 w Gliwicach 39 1020 2401 0000 0802 0410 6738

Dział Handlowy

Karina Gładecka (Kierownik Działu Handlowego w Aktin sp. z o.o.)

Kierownik Działu Handlowego

Karina Gładecka

177876029  796603606
karina@aktin.pl

Dorota Małecka (Handlowiec w Aktin sp. z o.o.)

Handlowiec

Dorota Małecka

587395006  739030555
dorota@aktin.pl

Jacek Mizera (Handlowiec w Aktin sp. z o.o.)

Handlowiec

Jacek Mizera

327860505  577701104
jacek@aktin.pl

Handlowiec

Justyna Bieniek

717242204  533343201
justyna@aktin.pl

Dział ds. Obsługi Zamówień Publicznych – punkt konsultacyjno doradczy w zakresie technicznym i inwestycyjnym

Dominik Liguziński (Kierownik Działu Zamówień Publicznych w Aktin sp. z o.o.)

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

Dominik Liguziński

327860505  732779115
dominik@aktin.pl

Maciej Piwowar (Specjalista ds. zamówień publicznych w Aktin sp. z o.o.)

Specjalista ds. zamówień publicznych

Maciej Piwowar

327860505  577568444
maciej@aktin.pl

Krzysztof Jelonek (Specjalista ds. zamówień publicznych w Aktin sp. z o.o.)

Specjalista ds. zamówień publicznych

Krzysztof Jelonek

327860505  535430174
krzysztof@aktin.pl

Dział Kursów i Szkoleń

Małgorzta Kapelak (Handlowiec w Aktin sp. z o.o.)

Handlowiec

Małgorzta Kapelak

327860505  796030555
kursy@aktin.pl

Sekretariat

Magdalena Klóska (Asystentka Prezesa w Aktin sp. z o.o.)

Asystentka Prezesa

Magdalena Klóska

327860505  792735555
magda@aktin.pl

Dział Techniczny

Patryk Duszczak (Informatyk, serwisant w Aktin sp. z o.o.)

Informatyk, serwisant

Patryk Duszczak

327860505
patrykaktin@gmail.com

Informatyk, serwisant

Marcin Rojek

327860505
aktin@aktin.pl

Zarząd

Jerzy Wiltosiński (Prezes w Aktin sp. z o.o.)

Prezes

Jerzy Wiltosiński

327860505
jw@aktin.pl

Arkadiusz Trzebiński (Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży w Aktin sp. z o.o.)

Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży

Arkadiusz Trzebiński

327860505
at@aktin.pl

Kamila Bartłomowicz (Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy w Aktin sp. z o.o.)

Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

Kamila Bartłomowicz


kb@aktin.pl

Karolina Trzebińska (Dyrektor ds. Rozwoju w Aktin sp. z o.o.)

Dyrektor ds. Rozwoju

Karolina Trzebińska

327860505
kt@aktin.pl

Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż Panowie Rafał Łatanik oraz Rafał Słowik nie są już pracownikami naszej firmy.

Wszelkiego rodzaju kontakty telefoniczne, e-mail, handlowe, wysyłane oferty przez Pana Rafała Łatanika oraz Rafała Słowika nie są autoryzowane przez naszą firmę AKTIN, nie stanowią naszej oferty, nie są związane z naszą wieloletnią współpracą z Państwem.


Porozmawiaj z konsultantem!