Nasi przedstawiciele regionalni

Jesteśmy w całej Polsce

Kamila Kałat

58 739 50 06
533-343-201

kamila@aktin.pl

Beata Fałek

71 724-22-04
796 030 555

beata@aktin.pl

Aktin - południowe

32 786 05 05
801 000 122

aktin@aktin.pl

Aktin - wschodnie

85 874 60 65
796-030-555

karina@aktin.pl

Rafał Łatanik

22 266 84 08
535 430 174

rafal@aktin.pl

Karina Gładecka

17 787 60 29
796 603 606

karina@aktin.pl

AKTIN Sp. z o.o.

tel/fax: 32 786 05 05

INFOLINIA: 801 000 122

Pracujemy pn. - pt. w godzinach 800 - 1600

ul. Grota-Roweckiego 38,
41-214 Sosnowiec

NIP: 644-340-68-04,
REGON: 240973998,
KRS: 0000312927
PKO Oddział 1 w Gliwicach 39 1020 2401 0000 0802 0410 6738

Dział Handlowy

Beata Fałek (Product Manager w Aktin sp. z o.o.)

Product Manager

Beata Fałek

533 343 201
beata@aktin.pl
 49983021

Karina Gładecka (Product Manager w Aktin sp. z o.o.)

Product Manager

Karina Gładecka

17 787 60 29 w 11; 796 603 606
karina@aktin.pl
 39087233

Dorota Małecka (Product Manager w Aktin sp. z o.o.)

Product Manager

Dorota Małecka

58 739 50 06, 739 030 555
dorota@aktin.pl
 62967679

Jacek Mizera (Specjalista ds.Wdrożeń Multimedialnych w Aktin sp. z o.o.)

Specjalista ds.Wdrożeń Multimedialnych

Jacek Mizera

577-701-104, 32 786-05-05 w 22
jacek@aktin.pl

Dominik Sowiński (Product Manager w Aktin sp. z o.o.)

Product Manager

Dominik Sowiński

22 266 84 08 w 12; 535 430 174
dominiks@aktin.pl
 3674730

Dział Zamówień Publicznych – punkt konsultacyjno doradczy w zakresie technicznym i inwestycyjnym

Dominik Liguziński (Zamówienia Publiczne / Podpis Elektroniczny w Aktin sp. z o.o.)

Zamówienia Publiczne / Podpis Elektroniczny

Dominik Liguziński

32 786 05 05 w 21; 732 779 115
dominik@aktin.pl
 9406387

Arkadiusz Trzebiński (Wiceprezes w Aktin sp. z o.o.)

Wiceprezes

Arkadiusz Trzebiński

503-030-555
at@aktin.pl
 1234

Dział Kursów i Szkoleń

Jerzy Wiltosiński (Specjalista ds. kursów i szkoleń w Aktin sp. z o.o.)

Specjalista ds. kursów i szkoleń

Jerzy Wiltosiński

32 786 05 05 w 23; 508410746
kursy@aktin.pl

Edyta Zimna (Specjalista ds. Kursów i Szkoleń w Aktin sp. z o.o.)

Specjalista ds. Kursów i Szkoleń

Edyta Zimna

508 410 746; 32 786 05 05 w. 23
edyta@aktin.pl

Sekretariat

Magdalena Klóska (Asystentka Prezesa w Aktin sp. z o.o.)

Asystentka Prezesa

Magdalena Klóska

32 786 05 05 w 10; 792 735 555
magda@aktin.pl
 10584069

Dział Wdrożeń Systemów Multimedialnych

Patryk Duszczak (Informatyk, serwisant w Aktin sp. z o.o.)

Informatyk, serwisant

Patryk Duszczak

32 786 05 05 w 26; kom. 535 002 102
patryk@aktin.pl

Mariusz Pajdo (Serwisant w Aktin sp. z o.o.)

Serwisant

Mariusz Pajdo

32 786 05 05 w 26
tomek@aktin.pl

Zarząd

Kamila Bartłomowicz (Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu w Aktin sp. z o.o.)

Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu

Kamila Bartłomowicz

32 786 05 05 w 24;
kb@aktin.pl

Arkadiusz Trzebiński (Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży w Aktin sp. z o.o.)

Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży

Arkadiusz Trzebiński

32 786 05 05 w 16
at@aktin.pl
 3468485

Jerzy Wiltosiński (Prezes w Aktin sp. z o.o.)

Prezes

Jerzy Wiltosiński

32 786 05 05 w 15
jw@aktin.pl

Skontaktuj się z nami


Porozmawiaj z konsultantem!