Oferta pracy - Handlowiec

OFERTA PRACY
Specjalista ds. sprzedaży - handlowiec

Obowiązki:

• efektywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie stałego kontaktu z obecnymi,
• zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
• zorientowanie na konkurencję,
• monitorowanie rynku lokalnego,
• monitorowanie sprzedaży,
• uczestnictwo w procesie ofertowania (w tym: nadzór nad terminowością wycen i przygotowywania ofert, zamówień i faktur),
• znajomość oferty i procedur wewnętrznych.

Wymagania:
• praktyczna znajomość zasad sprzedaży i pracy w dziale handlowym,
• wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),
• doświadczenia w handlu – minimum 1 rok,
• umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
• umiejętność pracy w zespole,
• zdolności negocjacyjne,
• umiejętności organizowania czasu pracy,
• biegła obsługa komputera (w tym pakietu Office),
• umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
• gotowość do równoległej realizacji wielu zadań,
• doskonałe umiejętności negocjacyjne,
• samodzielność, odpowiedzialność, punktualność,
• silna motywacja do pracy,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• wysoka kultura osobista,
• mile widziana obsługa programu Subiekt,
• czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w stale rozwijającej się firmie,
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełen etat, czas określony,
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
• narzędzia niezbędne do pracy.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: jw.@aktin.pl

Porozmawiaj z konsultantem!